Борг Snowball проти боргу Stacking – Який борг Payoff метод краще?

Home » Budgeting » Борг Snowball проти боргу Stacking – Який борг Payoff метод краще?

Борг Snowball проти боргу Stacking - Який борг Payoff метод краще?

Є два популярних методів, які люди використовують, щоб погасити борг. Традиційний метод називається «борг штабелирования», а інший називається «борг сніжний ком» і рекомендується популярний фінансовий експерт Дейв Ремсі.

Давайте подивимося на профі і проти кожного, так що ви можете з’ясувати, який підхід зробити, щоб погасити свій борг.

Заборгованість Stacking

Метод «борг штабелирования» (інакше відомий як метод лавинного боргу) рекомендує скласти список всіх ваших боргів, ранжируваних за процентною ставкою , від найвищого до найнижчого.

Наприклад, ви могли б зобов’язані:

  • Mastercard – $ 2500 – 19 відсотків – висока процентна ставка
  • Visa – $ 7500 – 13 відсотків – другий за величиною процентної ставки
  • Автокредит – $ 4000 – 8 відсотків – Третій Самий Процентний
  • Студентський кредит – $ 1900 – 5 відсотків – низька процентна ставка

Метод «борг штабелирования» повідомляє, що ви робите мінімальний платіж на всі ваші кредитах. Потім, ви повинні кинути всі свої додаткові гроші на погашення вашого MasterCard, яка має найвищу процентну ставку, на 19 відсотків.

Після того, як ви витирали свій 19-процентний борг MasterCard, вирішувати баланс Visa, яка має другу за величиною процентної ставки, на 13 відсотків.

Це займе у Вас багато часу, щоб погасити Visa, так як він має найвищий баланс, в $ 7500.. Палка з цим. Всякий раз, коли ви закінчите, ви можете почати погашення боргів з більш низькими процентними ставками.

Плюси: Цей метод дозволяє заощадити більше грошей в процентних платежах.

Мінуси: Це може зайняти багато часу , щоб отримати борг високого балансу викреслять список.

Ви можете відчувати розчарування після того, як інвестувати так багато часу і енергії на виплату вниз кредиту, не відчуваючи розумову «перемогу» перетину його списку.

борг Snowball

У відповідності з методом снігової кулі, ви повинні кинути кожну вільну копійку на погашення кредиту з найменшим балансом, незалежно від відсоткової ставки.

Якщо ви використовували метод снігової кулі, ви б змінити порядок вище список виглядає наступним чином:

  • Студентський кредит – $ 1900 – 5 відсотків – низька Баланс
  • Mastercard – $ 2500 – 19 відсотків – другий найнижчий баланс
  • Автокредит – $ 4000 – 8 відсотки – третій низький Баланс
  • Visa – $ 7500 – 13 відсотків – найвищі Баланс

Ви б зробити мінімальний платіж на всі ваші кредитах. Тоді, ви б кинути все зайву копійку в сторону боргу з найменшим балансом, незалежно від того, що – в даному конкретному випадку – він також має найнижчу процентну ставку.

Ідея цього методу полягає в тому, що погашення кредиту з найменшим балансом дасть вам психологічне відчуття «перемоги», коли ви перетинаєте, що кредит від Вашого списку. Це психічний «перемога» буде мотивувати вас продовжувати економити гроші і погасити свої борги.

Плюси: Цей метод дає більш безпосереднє почуття перемоги.

Мінуси: Це варто більше. Ви будете платити більше інтересу, в порівнянні з методом заборгованості штабелювання.

Який метод слід використовувати?

Я хотів би сказати, що особисті фінанси … добре … особисті.

Погашення боргу трохи схожий на дієті. Звичайно, є більш «ідеальний» є плани там, але давайте будемо реалістами: більшість людей не збираються дотримуватися ідеальної дієти. «Краща» дієта є той, який ви будете дотримуватися.

Погашення боргу аналогічно. Будьте чесні про те , щоб бюджет , який відповідає вашій особистості і тримає вас мотивованим. Ви будете платити більше весь інтерес , якщо не дотримуватися свого плану боргу виграшу.

Це добре експериментувати, теж. Якщо метод боргу штабелирования прямо зараз звучить більш привабливим для вас, і ви спробувати його протягом декількох місяців, і вважають, що це не працює, немає ніяких причин, ви не можете переключитися на метод заборгованості сніжок.

Наявність плану є хорошою ідеєю, але це не означає, що потрібно тримати себе на нього 100% часу, 365 днів у році. Все змінюється, життя кидає фінти на вас, і ви повинні адаптуватися. Це іноді означає зміну ваших фінансових стратегій. Так що не бийте себе, якщо перший метод ви намагаєтеся не працює. Зберігати при цьому, поки ви не знайдете те, що робить.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.