Важливі фінансові уроки кожен дорослий працездатна людина повинна навчитися

Home » Finance » Важливі фінансові уроки кожен дорослий працездатна людина повинна навчитися

Розвинути ці навички управління грішми, щоб отримати свої фінанси під контролем

Важливі фінансові уроки кожен дорослий працездатна людина повинна навчитися

Переміщення в світі особистих фінансів може бути переважною, навіть для дорослої людини, який має досить мало досвід в робочому світі. З деякими смарт-планування, оптимальної стратегії і розуміння основ ви повинні бути в змозі розвинути навички управління грішми, потрібно, щоб отримати свої фінанси під контролем. Ось деякі основні істини особистих фінансів, що всі повинні бути в курсі.

1. Встановити цілі

Якщо у вас немає кінцеву точку роботи в напрямку може бути важко знайти мотивацію для збереження.

Чи є це будинок ви придивляєтеся або ваш вихід на пенсію, ретельно визначити ці цілі і з’ясувати, скільки вам потрібно зберегти, щоб ви могли виробити план, щоб отримати там.

2. Початок, як тільки ви можете

Ніколи не чули про складні відсотках? Цей процес дозволяє відсотки на ваші заощадження, щоб заробити ще більший інтерес. Чим раніше ви почнете відкладати гроші на пенсію, тим більше часу ваших грошей повинні рости і скористатися складними відсотками. Час дійсно є потужним свинцем для ваших інвестицій так чекає всього кілька років, щоб почати економити може значно зменшити розмір вашого виходу на пенсію гніздо яйця.

3. Проводьте менше, ніж зробити 

Це неймовірно легко в цьому споживчому керований світ, щоб жити за межами наших можливостей, але хороше емпіричне правило, щоб спробувати врятувати принаймні 15 відсотків свого доходу. Якщо ви знайшли легко перевитрата спробувати платити за такі речі, як одяг і продукти з готівкою замість кредитної або дебетової картки.

Вилучення фіксованої суми щомісяця, допоможе вам бути більш обізнаними і зробити кращий вибір витрат.

4. Створення бюджету 

Бюджети грають вирішальну роль в погашенні боргу, контролюючи свої витрати і залишатися на шляху до ваших цілей. Це легко витратити трохи більше за кілька днів, ніж інші, але якщо у вас є бюджет на місці або встановити щоденний ліміт витрат ви будете мати можливість регулювати і компенсувати будь-які помилки ще один день.

5. Помістіть свої заощадження на автопілоті

Чи були ваші заощадження внески автоматично віднімається із зарплати через 401k плану та / або прямої депозит в брокерський рахунок. Якщо ви вкладаєте гроші в сторону, перш ніж ви навіть побачити його ви не пропустіть його.

6. Завжди приймати вільні гроші 

Якщо ваш роботодавець пропонує підібрати відсоток від 401K вкладу – і більшість з них – максимізувати ту вигоду, вносячи вкладу в ліміт матчу Роботодавці, які пропонують, щоб відповідати вашому внеску, як правило, зробити це до 3-6 відсотків від вашого річного окладу .. Так що, якщо ви зробите $ 50000 і ваш бос відповідає вашій 401k до 5 відсотків, не забудьте внести свій внесок $ 2500 в протягом року.

7. Не ходите будинок божевільний

Будьте обережні, щоб не занадто купувати при купівлі нового будинку. Великий іпотечний платіж може дійсно встановить вам назад ваші заощадження. Спробуйте думати про те, що ви насправді потрібно від вашого будинку, так що у вас є свобода, щоб витратити на інші предмети першої необхідності.

8. Як захистити себе

Повністю повний фінансовий план включає в себе положення, щоб захистити ваше життя і ваше майбутнє. Страхування життя і майно планування є ключем до переконавшись, що ваше зобов’язання ваших близьких дотримано, навіть після того, як ви пішли. Почніть робити покупки для страхування життя як можна швидше, якщо у вас його немає вже.

9. Не дозволяйте фінансовому світу залякувати Вас

Гроші гуру Дейв Ремсі зазначив, що «80 відсотків особистих фінансів є поведінка» не освіта. Всупереч поширеній думці, ви не повинні бути фінансовим експертом на фондовому ринку, щоб почати будувати свій портфель і підготуватися до майбутнього. Все, що вам дійсно потрібно зробити, це робота зі створення твердого плану, який ви будете здійснювати, щоб і дотримуватися протягом багатьох років.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.