Ви повинні додати свою дитину в вашої кредитної картки?

Home » Credit and Debt » Ви повинні додати свою дитину в вашої кредитної картки?

Створення Вашої дитини Авторизований користувача на вашу кредитну картку

 Створення Вашої дитини Авторизований користувача на вашу кредитну картку

Виверт-22 кредитів для молодих людей, ви не можете отримати кредитну карту, тому що у вас немає будь-якого кредиту, але ви не можете побудувати досить кредиту, щоб кваліфікуватися, бо ви не можете отримати кредитну карту. Найважче для молодих людей у ​​віці до 21, щоб отримати кредитну карту самостійно, оскільки Федеральний закон в даний час вимагає емітентів кредитних карт, щоб перевірити їх особистий дохід до надання кредитної картки. Батьки можуть допомогти своїм дітям уникнути цієї головоломки, додавши дитина до одного з існуючих кредитних карт.

Додавання вашої дитини до одного з ваших кредитних карт дає можливість навчити їх про кредит і допомогти їм почати будувати хороший рахунок кредиту без повністю даючи їм відповідальність за того, щоб зробити платежі по кредитних картах.

Багато емітентів кредитних карт дозволить вам додати користувача на свій рахунок – тобто людина, яка уповноважена приймати платежі на рахунок. Авторизований користувач отримує вигоду від кредитної картки без офіційної відповідальності (як би зі спільною кредитною карткою). Перед тим, як зробити свій дитина авторизованого користувача на вашу кредитну картку, переконайтеся, що ви обоє готові піти на цей крок.

Чи є Ваша дитина готова бути авторизованим користувачем?

Ваша дитина заслуговує на довіру? Наявність кредитної картки є великою відповідальністю. Так як ви в кінцевому підсумку на гак для покупок, зроблених на вашу кредитну картку, ви повинні бути в змозі довіряти своїй дитині зберігати все те, що терміни, які ви встановите для кредитної картки.

Чи має ваша дитина, як правило, дотримуються правил, ви встановили? Чи є ваша дитина відповідає з грошима? Якщо ви не можете відповісти ствердно на ці питання, ваша дитина не може бути готовий бути авторизованим користувачем на вашу кредитну картку.

Встановити кілька рекомендацій

Перед тим, як зателефонувати, щоб додати дитина на карту, переконайтеся, що ви встановили деякі рекомендації про те, як слід використовувати кредитну карту.

  • Скільки ваша дитина може витратити?
  • Що вони можуть придбати?
  • Якщо вони просять вашого дозволу, перш ніж зробити покупку? Або нехай ви знаєте, після того, як вони зробили покупку?
  • Хто збирається зробити платіж? Коли?
  • Як довго є авторизованим користувачем розташування триватиме?

Обговоріть наслідки не дотримуючись інструкції, наприклад, видалення доступу на місяць або два або постійно або знижуючи їх межа покупки. Дотримуйтеся свого слова. Якщо ви говорите, що ви збираєтеся видалити статус авторизованого користувача вашої дитини, тому що вони заряджені дуже багато, переконайтеся, що ви робите це. В іншому випадку виконати з наслідками посилає невірний сигнал. Кредитори не поблажливі з помилками, так що ви повинні навчити ваша дитина, що існує серйозні наслідки неправильного використання кредитної картки.

Які рахунки слід використовувати?

Це може бути краще, щоб відкрити окремий рахунок або додати їх на кредитну карту, що ви рідко використовуєте. Таким чином, ваші угоди не comingled. Або, якщо ви поділяєте кредитну карту з дитиною, переконайтеся, що ви залишити буфер доступного кредиту, щоб ваша дитина в покупці не заштовхувати баланс за кредитний ліміт.

Якщо ви вирішили додати дитина до одного з існуючих кредитних карт, вибрати той, який має хорошу кредитну історію.

З деяких кредитних карт, на кредитний звіт уповноваженого користувача відображається вся історія рахунку, як тільки вони будуть додані до рахунку. Було б контрпродуктивно, щоб додати їх до облікового запису, яка пронизана прострочених платежів та інших негативних елементів. Вони будуть додані до вашої дитини кредитний звіт і боляче, а не допомога.

Первинні і Уповноважені обов’язки карти користувача

Після додавання облікового запису, ваш уповноважений користувач отримає окрему кредитну карту в його або її ім’я. Деякі емітенти кредитних карт навіть видавати різні номери рахунків для авторизованих користувачів. Навіть зі своєю карткою, уповноважений користувач просто дозволено робити покупки на рахунок. Вони, як правило, не можуть робити будь-які інші операції – грошові кошти і баланс переклади. Вони також не можуть вносити зміни в обліковий запис, наприклад, закрити рахунок, запит кредитного ліміту збільшення або додавати користувачів до рахунків.

Майте на увазі, що ви несете відповідальність за всі витрати, зроблені на мапі, навіть зроблені авторизованим користувачем, і навіть якщо уповноважений користувач усно погодився заплатити за своїх підопічних. В якості власника основного рахунку, емітент кредитної картки зазвичай тримає вас відповідальність за баланс кредитної картки.

Чи буде це підвищити їх рахунок кредиту?

Кредитна оцінка форсує з авторизованих облікових записів були майже усунені, коли дулю вирішили, що вони більше не будуть включати в себе дозволені облікові записи користувачів в їх кредитного скорингу моделі. Рішення було засновано на кількості людей, які б експлуатували лазівку, купивши доступ до авторизованих облікових записів користувачів. Скасування авторизованих облікові записи пошкодили б мільйони споживачів, так дулю замість підправив свою останню модель рахунку кредиту – FICO 08 – включати тільки законні авторизовані облікові записи користувачів.

VantageScore 3.0 також вважає, дозволені облікові записи при розрахунку балів.

Завершення авторизованих Відносин користувача

Після того, як ваша дитина може претендувати або кредит самі по собі, є насправді не потрібно, щоб тримати їх в якості авторизованого користувача. Видалення авторизованих користувачів привілеїв вашої дитини так само просто, як телефонна розмова з вашої кредитної картки емітента.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.