Дробная Інвестиція: Початок роботи на ринку без особливих грошей

Home » Investing » Дробная Інвестиція: Початок роботи на ринку без особливих грошей

 Дробная Інвестиція: Початок роботи на ринку без особливих грошей

Ви знаєте, що ви хочете, щоб почати інвестування, і, може бути, у вас є очі на деякі конкретні акції, які на вашу думку, є багатообіцяючими. Але коли ви подивіться на деякі з ціни акцій там, раптом це не здається здійсненним. Багато публічно торгованих компаній ціни на акції на північ від $ 100, а деякі, як Amazon і алфавіт Inc. (материнська компанія Google), становить більше $ 1000. Як ви повинні інвестувати, якщо ви не можете дозволити собі купити хоча б одну акцію?

Гарна новина полягає в тому, що вам не доведеться купувати всю частку в той час. Стратегія називається дробовим інвестування дозволяє придбати частини частки. Ось як це працює.

Що таке фракційний Share?

Як ви, ймовірно, зробити висновок, подрібнена частка представляє собою частину повної частки. Залежно від компанії, ви інвестуєте в або брокера ви використовуєте, можна купити частину частки. Так, якщо частка коштує $ 100, а у вас є тільки $ 25, щоб інвестувати, ви можете бути в змозі однієї четвертої частки. Ви все ще можете інвестувати в компанії, але вам не потрібно чекати, поки ви не накопичено достатньо, щоб купити весь запас.

Дробові акції також в результаті дроблення акцій і злиттів і поглинань. Однак, якщо ви вже є власником акцій в компанії, яка пропонує розкол, або беруть участь в будь-якій іншій угоді, ці методи отримання дрібних акцій, ймовірно, не належать до вас.

Один з найпростіших способів придбання дрібних акцій через плани реінвестування дивідендів.

Якщо ви отримуєте дивіденди на акцію, взаємний фонд або ETF, деякі брокери і компанії мають автоматичні плани, які реінвестування цих дивідендів, щоб купити більше акцій. У багатьох випадках, ви можете отримати $ 15 у вигляді дивідендів. Реінвестиції дивідендів буде автоматично купувати часткові акції, виходячи з поточної ціни акцій.

Переваги дрібного Інвестування

Коли ви інвестуєте, використовуючи дробові акції, Ви отримуєте вигоду від гнучкості і ефективності. Ви можете почати заробляти повертається на свої гроші раніше. Залежно від брокера ви використовуєте, і компанії, у вас є доступ до, можна навіть почати інвестувати з мінімальним внеском $ 5, коли ви використовуєте дробову стратегію інвестування. Як ви знаєте, чим раніше ви почнете інвестувати (і, скориставшись рецептурі повертається), тим краще для вас в довгостроковій перспективі.

Крім того, з дробовим інвестування, у вас є можливість інвестувати в компанії, які не могли б бути в змозі собі дозволити. Багато з нас не може просто купити частку найвищої ціни акцій. Пайова інвестування дає можливість володіти невеликою шматочком таких компаній-і вигод в невеликому шляху від їхнього успіху.

Використовуючи плани реінвестування дивідендів може бути особливо ефективним способом, щоб побудувати свій портфель з дробовим інвестуванням. Дивіденд є частиною прибутку компанії. Ви отримуєте виграш в залежності від того, скільки акцій ви володієте. Якщо ви дозволяєте для автоматичного реінвестування, ви купуєте більше акцій з кожної виплатою дивідендів. І, як ви купуєте більш дробові акції з дивідендом, ви збільшити розмір вашої наступної виплати.

Це нескінченний цикл, який приносить користь вам трохи за один раз.

Як купити акції дробовим

Багато онлайн дисконтні брокери, які пропонують автоматичні інвестиційні плани також дозволяють брати участь в фракційної інвестуванні. Якщо ви згодні вкласти певну суму грошей кожен місяць, брокер буде автоматично купувати якомога більше (в залежності від ціни) за вашим вибором індивідуального, ETF, або акції взаємних фондів. Це може означати, дробові акції, якщо сума, яку ви інвестувати не достатньо, щоб купити повну частку.

З’ясуйте, якщо онлайн брокер за вашим вибором дозволяє фракційне інвестування. Усвідомте, однак, що багато хто з цих платформ тільки дозволять його, якщо ви зареєструєтесь для автоматичного плану. Якщо ви торгуєте час від часу, ви не можете бути в змозі купити частину частки.

Ви також можете почати з робо-консультантами і дробовими стартапами, які роблять його легким для вас, щоб інвестувати, коли у вас є тільки кілька доларів в місяць.

Такі компанії, як, Motif благо, Stash і Stockpile все пропонують дробові інвестиції.

Якщо ви тільки починаєте в якості інвестора, хоча, можливо, має сенс почати з індексними фондами, такі як S & P 500 ETF. Хоча це не зовсім те ж саме, як і володіння Apple, або буквеної Inc. (материнська компанія Google) акцій, інвестування в індексний фонд, який включає в себе ці акції справді дозволяє вам отримати вигоду від підвищення цієї акції. Крім того, Ви отримуєте вигоду від виконання більш широкої смуги огляду ринку, а не дивитися ваш портфель жити або померти від того, як кілька акцій виконати.

Використовуйте дробові акції, щоб почати інвестувати сьогодні, створення основи для вашого портфеля. Як ви дізнаєтеся більше про інвестування, і, як ви починаєте бачити повертається, ви можете налаштувати свою стратегію, щоб включати в себе різні види активів, і навіть починаєте купувати цілі акції деяких з більш дорогих акцій.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.