Плюси і мінуси тільки відсотки іпотечного – Міфи про інтерес Тільки іпотекам

Home » Real Estate » Плюси і мінуси тільки відсотки іпотечного – Міфи про інтерес Тільки іпотекам

Плюси і мінуси тільки відсотки іпотечного - Міфи про інтерес Тільки іпотекам

Ви б вивезти інтерес тільки іпотечний кредит? Ці іпотечні кредити, які ніколи не зменшують основний баланс і, в той час як вони виконують певну нішу, вони не для кожного покупця. Це означає, що ви завжди будете зобов’язані стільки ж грошей, незалежно від того, скільки платежів ви робите, тому що ви платите тільки відсотки.

Процентні тільки іпотечні кредити під заставу нерухомості і часто містять можливість зробити процентну оплату.

Ви можете заплатити більше, але більшість людей цього не роблять. Такі люди, як інтерес тільки для іпотеки, тому що це спосіб значно зменшити іпотечний платіж. Заголовки новин часто спотворюють правду про інтерес тільки для іпотеки, що робить їх бути поганими або ризиковані кредити, що далеко від істини. Як і з будь-яким типом інструменту фінансування, є плюси і мінуси. Процентні тільки іпотечні кредити не є за своєю природою зол в собі.

Що таке інтерес тільки іпотечний?

Процентні платежі тільки не містять основні. Багато з інтересів тільки іпотеки, доступних сьогодні мають опціон на інтерес тільки платежів. Ось приклад:

  • $ 200 000 кредиту, процентною ставкою на рівні 6,5%. Амортизуються платежі за кредит на 30 років складе $ 1254 в місяць, що містить основну суму і відсотки.
  • Інтерес тільки платіж становить $ тисяча вісімдесят три.
  • Різниця між P & I оплати і виплати відсотків є економія $ 170 в місяць.

Загальні інтереси тільки для іпотеки

Найпопулярніші інтерес тільки іпотечні кредити не дозволяють позичальникам зробити інтерес тільки платіж назавжди.

Як правило, цей період часу обмежується перші п’ять або десять років кредиту. Після закінчення цього терміну кредит погашається протягом строку його. Це означає, що платежі рухатися до амортизованою суми, але залишок кредиту не збільшується. Два популярних іпотеки є:

  • 30-річний кредит. Можливість зробити інтерес тільки платежі протягом перших 60 місяців. На кредиті в розмірі $ 200,000 на 6,5%, позичальник має можливість платити $ 1 083 в місяць в будь-який час в протягом перших п’яти років. В протягом багатьох років 6 через 30, то платіж буде $ 1264.
  • 40-річний кредит. Можливість зробити інтерес тільки платежі протягом перших 120 місяців. На кредиті в розмірі $ 200,000 на 6,5%, позичальник має можливість в протягом перших десяти років , щоб заплатити процентну тільки оплату в будь-якому місяці. В протягом багатьох років 11 через 40, то платіж буде $ 1264.

Як обчислити тільки відсотки оплати

Це просто, щоб зрозуміти іпотечний інтерес. Візьміть неоплачений залишок кредиту в розмірі $ 200 000 і помножити на процентну ставку. У цьому випадку швидкість становить 6,5%. Це число складає $ 13 000 інтересу, який є річною сумою відсотків. Розділимо $ 13 000 на 12 місяців, який буде дорівнює щомісячною виплатою відсотків або $ 1 083.

Хто б вивезти інтерес тільки іпотечний кредит?

Процентні тільки іпотечні кредити вигідні для першого часу покупців житла. Багато нові власники будинку борються протягом першого року володіння, тому що вони не звикли платити іпотечні платежі, які, як правило, вище, ніж орендні платежі.

Інтерес тільки іпотека не вимагає, щоб власник будинку платити відсотки тільки платіж. Що це зробити, це дати позичальнику можливість платити більш низьку оплату протягом перших років кредиту. Якщо власник будинку коштує несподіваний рахунок – скажімо, водонагрівач повинен бути замінений – це може коштувати власнику $ 500 або більше.

Опціон в цьому місяці, щоб платити більш низьку оплату, цей варіант може допомогти збалансувати бюджет власника будинку.

Покупці, чий дохід коливається через заробляють комісій, наприклад, замість плоскої заробітної плати, а також вигоди від варіанту іпотечного інтерес тільки. Ці позичальники часто платять відсотки тільки платежі протягом струнких місяців і доплачувати до основної, коли бонуси або комісії приймаються.

Скільки коштує тільки відсотки іпотеки?

Оскільки кредитори рідко роблять щось безкоштовно, вартість для тільки відсотків іпотеки може бути трохи вище, ніж звичайний кредит. Наприклад, якщо 30-річний іпотечний кредит з фіксованою процентною ставкою доступний на що йде ставкою 6% річних, інтерес тільки іпотека може коштувати додаткові 1/2 відсотка або бути встановлена ​​на рівні 6,5%.

Кредитор може також стягувати відсоток точки, щоб зробити кредит.

Всі збори кредитора розрізняються, тому він платить по магазинам навколо.

Які ризики і міфи, пов’язані з Процентний-тільки іпотеки?

Важливий аспект інтересу тільки іпотека пам’ятати про те, що кредитний баланс ніколи не буде збільшуватися. Варіант ARM кредити містять резерв на негативну амортизацію. Процентні тільки іпотечні кредити немає.

Ризик, пов’язаний з процентним тільки іпотечним лежить в змушений продавати майно, якщо майно не оцінило. Якщо позичальник платить тільки відсотки щомісяця, в кінці, скажімо, п’ять років, позичальник буде зобов’язаний початковий залишок кредиту, оскільки він не був скорочений. Залишок кредиту буде стільки ж, скільки, коли кредит був породжений.

Проте, навіть амортизується графік платежів, як правило, не платитиме вниз досить профінансованих кредиту 100%, щоб покрити витрати на продаж, якщо майно не оцінили. Більший авансовий платіж в момент покупки знижує ризик, пов’язаний з процентною тільки іпотекою.

Якщо значення властивостей падає, проте, справедливості отримали в власності в момент покупки може зникнути. Але більшість власників будинку, незалежно від того, амортизуються кредит, особа, що ризик в падаючому ринку.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.