Розумні стратегії, які можуть допомогти вам володарюй заборгованості

Home » Budgeting » Розумні стратегії, які можуть допомогти вам володарюй заборгованості

Виходьте з-під цією купою боргів з цими простими порадами

Розумні стратегії, які можуть допомогти вам володарюй заборгованості

Ви намагаєтеся погасити численні борги?

Може бути, у вас є студентські кредити, заборгованість по кредитній карті, і автокредит. Може бути, ви повинні гроші одному або члену сім’ї. Може бути, у вас є персональний кредит від банку.

Незалежно від виду заборгованості ви несете, ви, ймовірно, намагаючись з’ясувати, як обробляти ваші численні борги.

Ви можете бути під враженням, що кращий спосіб погасити ваш борг, напавши на один з високою процентною ставкою першого.

Наприклад, припустимо, що у вас є чотири борги:

  • Кредитні карти, 10% процентна ставка, $ 24000 баланс
  • Студентський кредит, 7% процентна ставка, $ 6000. баланс
  • Автокредит, 3% процентна ставка, $ 12000 баланс
  • Кредит від матері, 0% процентна ставка, $ 10000 баланс

Дивлячись на цей список боргів, ви могли б припустити, ви повинні погасити позику 10% перший. Це робить більшість фінансового сенсу, чи не так?

Не обов’язково.

Є фактично три способи, якими ви могли б наблизитися до вашої заборгованості. Жоден з них не є «правильно» або «неправильно» – вам потрібно вибрати той, який працює для вас.

Три підходу для погашення заборгованості

Підхід # 1: Платіть борги на основі балансу, від найменшого до найбільшого. У наведеному вище прикладі, студент кредиту (з найменшим балансом) отримує погашеними перший, який дає психологічний трепет перемоги, яка тримає вас мотивованим.

Підхід № 2: Сплатіть свої борги , засновані на найбільш емоційно-дратівливим. У наведеному вище прикладі, можливо , що гроші , які ви запозичили від мами змушує вас відчувати себе винуватим і пригніченим.

Це могло б бути першим, ви повинні погасити заборгованість, незважаючи на те, що це безвідсотковий.

Підхід № 3: Платіть борги з найвищою зацікавленості до низької зацікавленості.

Там немає «кращого» підходу. Виберіть той, який працює для вас.

Мій єдиний рада, що якщо ви вже пробували один з цих тактик, і ви виявите, що ви не робите значний прогрес з борговою стратегією, яку ви вибрали, візьміть інший.

Один з моїх друзів, наприклад, витратив роки, намагаючись погасити свій борг, заснований на процентних ставках і протягом декількох років не має великого прогресу в будь-який з його боргів. Хвилину, що він зміщений стратегії і почали пріоритетності боргу з найменшим балансом, його життя змінилося.

Кожен раз, коли він пише один з його боргів від свого списку, він відчув невелике хвилювання, трохи психологічну перемогу. Це дало йому мотивацію, щоб продовжувати йти.

Після довгих років щосили і не в змозі погасити всі свої борги, він був в змозі стати повністю вільними від боргів протягом одного року, завдяки повністю зрушуючи свою стратегію, коли справа доходить до якої борг він приоритизации погашення першого.

Але знову ж таки, цей підхід працював на нього. Це може або не може працювати для вас.

Ви повинні поглянути на ваші борги і вирішити, який з них стане вашою основною метою. Зробити мінімальні платежі на всі ваші борги, звичайно, а потім кинути весь вільний монетку на цій меті один борг.

«Я не маю ніяких запасні п’ятаків!»

Ви щосили, щоб придумати достатньо грошей, щоб платити більше, ніж в-мінімум? Ці Наступні поради можуть допомогти.

По-перше, звернути пильну увагу на свій бюджет. Виріжте переважна більшість ваших дискреційних витрат.

Скасувати кабель, припинити їсти в ресторанах, а також скоротити до меншого будинку або квартири, якщо ви орендар.

Якщо ви домовласник, або ви не можете легко перейти в новий будинок, взяти в сусіда по кімнаті або сусід.

Носіть ощадливість магазин одягу. Замініть ваш автомобіль з більш старої старої машини – тип, учень середньої школи може їздити – і ходити, їздити на велосипеді, і скористатися громадським транспортом, коли це можливо.

Знайти певний тип бічного шуму, такі як заробляти гроші в Інтернеті вечорами і у вихідні дні, і зберегти кожну копійку цього додаткового доходу після сплати податків.

Потім візьміть все це додаткові гроші, які ви обидва заробляти і економити, і кинути його в один борг, який ви цільової. Ви почнете дивитися, що зниження балансу і зниження, поки врешті-решт не ріже геть повністю.

До сих пір не може погасити свої борги?

Якщо ви намагалися погасити свої борги і вам потрібна допомога, ось три організації, що мають рейтинги + з Better Business Bureau.

Два з цих трьох благодійні (НЕ некомерційних) організацій.

InCharge є 501 (с) некомерційною організацією, і має рейтинг A + Better Business Bureau. Вони можуть допомогти вам зміцнити ваші кредитні рахунки в один щомісячний платіж. Вони можуть допомогти спланувати, як погасити свій борг швидше, знизити процентні ставки, припинити дзвінки збору і побудувати реалістичний бюджет і фінансовий план. За даними сайту InCharge, «клієнти, які завершують програму управління боргом погасити свій борг протягом 3-5 років.» Вони надають безкоштовні консультації, бюджет консультації та послуги в області фінансової освіти.

Pioneer Кредитна консультація є A + Better Business Bureau заборгованості консультування компанії, яка також є 501 (с) некомерційною організацією. Зокрема, вони пропонують студентський кредит борг консультування і вони будуть Вони також трапитися, щоб бути постачальником для безкоштовного мобільного додатку під назвою Довірені Телефони довіри, який пропонує фінансову підтримку і консультації для всіх фінансових труднощів життя.

ClearOne Перевага ще одна компанія A + Better Business Bureau, що є хорошим вибором для консолідації боргу. Вони не стягуємо ніяких авансових платежів, але вам доведеться заплатити, як тільки ви з боргів і зробити з їхньою програмою. Зверніть увагу, що ClearOne Advantage не є некомерційною організацією.