Створення Важкий вибір Про студентської заборгованості

Home » Uncategorized » Створення Важкий вибір Про студентської заборгованості

Чому це так високо і вона може управлятися?

Створення Важкий вибір Про студентської заборгованості

Студентський борг є гарячою темою в ці дні. Президент Обама зробив новини про це говорив кандидати в президенти включити його на свою «куксу турі» і журналіст недавно привернув до себе увагу , коли він писав , що він навмисне дефолт на студентських кредитах . Ці епізоди породжують ЗМІ «гудіння» , але вони на насправді не спускайтеся на причини боргу, і говорити про те, що можна зробити , щоб контролювати його.

Останні дані показують, що клас коледжу 2015 закінчив із середнім боргу в розмірі $ 35 000.

Чи означає це , здається , що занадто багато боргів , щоб отримати знання , які можуть бути використані протягом всієї життя? Може бути , це дійсно здається непереборної сума кому – то , хто тільки що закінчив , і до сих пір не приземлився високооплачуваною роботою або знайшов довгострокову кар’єру. З іншого боку , хоча, середня ціна нового автомобіля становить близько $ 33000. Багато людей з задоволенням беруть на цей борг при більш високих процентних ставках, з більш короткими термінами погашення, для покупки , що знижує в вартості з плином часу.

Вона також може бути інформативним, щоб побачити, де цей борг будує вгору. Деякі з найвідоміших університетів, які мають більш високі витрати також можуть мати більш високі кошти ендаумент, які дозволяють їм бути більш щедрими з їх фінансовою допомогою. Значна частина боргу мучив студентів, які платять чималі витрати для участі приватних некомерційних організацій, як Університет Фенікса і DeVry університету, а не некомерційних або підтримуваних урядом установ.

Що батьки і їхні студенти можуть зробити, щоб контролювати свій власний рівень боргу? Відповідь може знадобитися кілька важких рішень:

  • Заощаджуйте гроші раніше : Сім’ї , які не були збережені гроші регулярно ставити в сторону витрати коледжу за вісім м’яч прямо з самого початку. Гроші позичили для студентів , що надходять в коледж нараховують відсотки в протягом чотирьох років. Економія повинна початися , як тільки дитина народжується і по- , як і раніше прямо через студентські роки. Бюджет сума , яка буде виділити кожен місяць, так само , як ви робите для всіх інших побутових витрат.
  • Є чіткі очікування грошей : Занадто часто батьки не спілкуються зі своїми дітьми про гроші очікуванні. Залучати вашої дитини у віці , як він або вона в змозі зрозуміти гроші , так що ви можете працювати в напрямку мети , як сім’я. Навчання вашої дитини часто про кредит і бюджеті, і пояснити , скільки витрат коледжу він або вона буде очікувати платити.
  • Ретельно продумайте коледж : «чубок витраченого» Виберіть коледж , де ви отримаєте найбільш Отримати точні цифри про те, скільки входять першокурсників закінчити в протягом чотирьох років, скільки отримати роботу, і що їх стартові зарплати. Кращий коледж є той , який дає дитині навички , які він або вона повинен стати успішним.
  • Мінімізація боргу : Не брати максимальну кількість доступного. Ви будете схильні витрачати гроші тільки тому , що там. Подивіться уважно на витрати коледжу, розробити бюджет з вашою дитиною, і тільки запозичувати те , що потрібно. Те ж саме відноситься і до заборгованості кредитної картки. Тільки дайте дитині заздалегідь оплачену кредитні або дебетові картки , які ви завантажили з певною кількістю грошей , необхідне для задоволення узгодженого бюджету.
  • Детальніше про варіанти погашення : Багато варіантів погашення студентського кредиту, таких як відстрочка, довготерпіння, позику консолідація, або плани доходів на основі доступні. Виберіть той , який робить самий сенс для вашої конкретної ситуації.

Перехід до коледжу про навчання для прийняття рішень. Почніть зараз з навчання, як зробити більш обгрунтовані рішення про студентські кредити.