Створення Важкий вибір Про студентської заборгованості

Home » Uncategorized » Створення Важкий вибір Про студентської заборгованості

Чому це так високо і вона може управлятися?

Створення Важкий вибір Про студентської заборгованості

Студентський борг є гарячою темою в ці дні. Президент Обама зробив новини про це говорив кандидати в президенти включити його на свою «куксу турі» і журналіст недавно привернув до себе увагу , коли він писав , що він навмисне дефолт на студентських кредитах . Ці епізоди породжують ЗМІ «гудіння» , але вони на насправді не спускайтеся на причини боргу, і говорити про те, що можна зробити , щоб контролювати його.

Останні дані показують, що клас коледжу 2015 закінчив із середнім боргу в розмірі $ 35 000.

Чи означає це , здається , що занадто багато боргів , щоб отримати знання , які можуть бути використані протягом всієї життя? Може бути , це дійсно здається непереборної сума кому – то , хто тільки що закінчив , і до сих пір не приземлився високооплачуваною роботою або знайшов довгострокову кар’єру. З іншого боку , хоча, середня ціна нового автомобіля становить близько $ 33000. Багато людей з задоволенням беруть на цей борг при більш високих процентних ставках, з більш короткими термінами погашення, для покупки , що знижує в вартості з плином часу.

Вона також може бути інформативним, щоб побачити, де цей борг будує вгору. Деякі з найвідоміших університетів, які мають більш високі витрати також можуть мати більш високі кошти ендаумент, які дозволяють їм бути більш щедрими з їх фінансовою допомогою. Значна частина боргу мучив студентів, які платять чималі витрати для участі приватних некомерційних організацій, як Університет Фенікса і DeVry університету, а не некомерційних або підтримуваних урядом установ.

Що батьки і їхні студенти можуть зробити, щоб контролювати свій власний рівень боргу? Відповідь може знадобитися кілька важких рішень:

  • Заощаджуйте гроші раніше : Сім’ї , які не були збережені гроші регулярно ставити в сторону витрати коледжу за вісім м’яч прямо з самого початку. Гроші позичили для студентів , що надходять в коледж нараховують відсотки в протягом чотирьох років. Економія повинна початися , як тільки дитина народжується і по- , як і раніше прямо через студентські роки. Бюджет сума , яка буде виділити кожен місяць, так само , як ви робите для всіх інших побутових витрат.
  • Є чіткі очікування грошей : Занадто часто батьки не спілкуються зі своїми дітьми про гроші очікуванні. Залучати вашої дитини у віці , як він або вона в змозі зрозуміти гроші , так що ви можете працювати в напрямку мети , як сім’я. Навчання вашої дитини часто про кредит і бюджеті, і пояснити , скільки витрат коледжу він або вона буде очікувати платити.
  • Ретельно продумайте коледж : «чубок витраченого» Виберіть коледж , де ви отримаєте найбільш Отримати точні цифри про те, скільки входять першокурсників закінчити в протягом чотирьох років, скільки отримати роботу, і що їх стартові зарплати. Кращий коледж є той , який дає дитині навички , які він або вона повинен стати успішним.
  • Мінімізація боргу : Не брати максимальну кількість доступного. Ви будете схильні витрачати гроші тільки тому , що там. Подивіться уважно на витрати коледжу, розробити бюджет з вашою дитиною, і тільки запозичувати те , що потрібно. Те ж саме відноситься і до заборгованості кредитної картки. Тільки дайте дитині заздалегідь оплачену кредитні або дебетові картки , які ви завантажили з певною кількістю грошей , необхідне для задоволення узгодженого бюджету.
  • Детальніше про варіанти погашення : Багато варіантів погашення студентського кредиту, таких як відстрочка, довготерпіння, позику консолідація, або плани доходів на основі доступні. Виберіть той , який робить самий сенс для вашої конкретної ситуації.

Перехід до коледжу про навчання для прийняття рішень. Почніть зараз з навчання, як зробити більш обгрунтовані рішення про студентські кредити.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.