Чи повинен я купити My Life Insurance через роботу?

Home » Insurance » Чи повинен я купити My Life Insurance через роботу?

Чи повинен я купити My Life Insurance через роботу?

Багато роботодавців пропонують основні страхування життя для своїх співробітників як частина пакету винагород працівників. У той час як вона змінюється, це поліс страхування життя, як правило, певна сума або еквівалент заробітної плати за один рік і пропонується за дуже низькою ціною або навіть безкоштовно. Хоча це може бути досить покриттям, якщо ви самотні, без утриманців, багато компаній пропонують можливість придбати додаткову політику. Нижче, все, що вам потрібно знати про отримання страхування життя через свого роботодавця, так що ви можете вирішити, якщо це кращий варіант для вас.

Недоліки Купівля страхування життя через ваші вакансії

При отриманні поліса страхування життя через ваш роботодавець може здатися, як найбільш зручний варіант, це не без недоліків. Якщо ви втратите роботу, ви втратите страхування життя. Ви могли б також мати розрив в охопленні, якщо ви кинути свою роботу і почати нову.

Ще одна річ, щоб розглянути, чи є це досить великий стандартний поліс страхування життя вашої компанії, якщо у вас є дружина і інших утриманців. Якщо немає, то ви, можливо, доведеться придбати додаткову політику від зовнішнього об’єкта.

Переваги Отримання страхування життя через вашу Роботу

Якщо у вас є вже існуючі медичні умови, такі як діабет, це може бути більш важко претендувати на традиційну політику страхування життя терміну. Якщо це так, то це було б вигідно, щоб ви, щоб отримати поліс страхування життя через свій роботодавець, так як це, як правило, легше отримати схвалення від роботодавця, ніж зовнішній постачальник.

Ще однією важливою перевагою отримання страхування життя через свого роботодавця є зручність. Наприклад, ви знаєте, що вам потрібно, щоб отримати страховку життя, але просто не спромігся ще. Плани роботи спонсорованих є відмінним рішенням цієї проблеми. Нарешті, вартість страхового поліса життя купленого через свого роботодавця часто набагато дешевше, і багато хто з них безкоштовно.

Визначення покриття вам потрібно

Простіше кажучи, вам потрібно купити досить страхування життя, щоб покрити свої зобов’язання, як і витрати на похорони, медичні рахунки, а також майбутні витрати на проживання для утриманців. Для тих, хто з сім’ями та іншими членами сім’ї, хороше емпіричне правило мати термін життя політики в вісім разів вашого річного доходу. В цьому випадку поліс страхування життя, отриманий через свій роботодавець слід розглядати як додатковий курс на іншу ширшу політику.

Крім того, у міру зростання заробітної плати і витрати на проживання, ваш страхування життя повинен, як добре. Однак, як тільки ви заплатили покинути ваш будинок і поставити своїх дітей в коледжі, ви можете вирішити, щоб зменшити кількість політики.

З іншого боку, коли ви молоді, якщо ви перебуваєте в шлюбі чи ні утриманців, ви не можете вибрати здійснювати страхування життя на всіх, поки ви не почнете сім’ю. Якщо ви зробите це, переконайтеся, що у вас є достатньо відкладіть, щоб покрити витрати на поховання, так що це не тягар для ваших друзів і сім’ї.

Вибір поліса страхування життя

Якщо ви вирішили не отримати страхування життя через свій роботодавець, або якщо ви шукаєте додаткову політику понад те, що вже пропонує ваше робоче місце, переконайтеся, що в магазині кілька різних стратегій, щоб отримати кращий курс доступний.

Майте на увазі, що страхування життя постачальники роблять оцінку ризику, коли вони страхують вас, і ви можете бути відмовлено серйозні проблеми зі здоров’ям або стягується більш високий рівень, якщо вони відчувають, що ваш ризик більше.

Термін життя пропонує найнижчі ціни і забезпечує покриття протягом певного періоду часу, як 10, 20 або 30 років. Термін страхування життя не має грошової вартості, і ваші бенефіціари отримують тільки виграш, якщо ви помрете протягом цього терміну. Після того, як цей термін, ви будете мати можливість продовжити свою політику, часто з більш високою швидкістю. Ви можете також перетворити свій термін поліс страхування життя в цілому політики.

Цілі поліси страхування життя також нараховуватися безподаткових дивіденди, також відомі як готівкові вартість поліса. Ви також можете брати від суми поліса. Премія також залишається незмінною, хоча це дорожче політики терміну життя.

І, нарешті, пам’ятайте: немає ніякого виправдання, не маючи страхування життя, якщо у вас є утриманці, тому почати вживати заходів сьогодні, щоб захистити себе.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.