Чому Ви не повинні спільно підписати когось ще

Home » Credit and Debt » Чому Ви не повинні спільно підписати когось ще

Чому Ви не повинні спільно підписати когось ще

Початок затверджені для кредитних карт і кредитів може бути жорсткими для людини, який був в минулому кредитних питань, або навіть хтось, хто не має ніякого кредиту взагалі. Компанії готові схвалити ці типи заявників, якщо у них є хтось CoSign для них. Якщо ви отримуєте дзвінок від одного або щодо CoSign для них, будьте обережні. Ви можете подумати, що ви просто пропонуючи своє ім’я, щоб допомогти їм отримати схвалення на кредит або кредитну карту або квартиру.

Тим не менш, ви кладете більше на лінії, ніж просто підписи. Ваше фінансове майбутнє може виявитися під загрозою, коли ви вирішите CoSign для кого-то другого.

Вони потребують поручителя, тому що вони не можуть претендувати поодинці.

Там причина ваших кохана людина не може затвердити кредит на його власному – тому що їх кредитну історія (або його відсутність) або дохід показує, що вони не досить відповідальні, з кредитом, щоб кваліфікуватися в поодинці. Кредитори і кредитори роблять дуже хорошу роботу по прогнозуванню ймовірності від заявника погашення. Якщо кредитор вимагає поручителя, вони не вірять в ваша кохана людина може або буде платити вчасно. Пам’ятайте, що їх висновок заснований на виключно на фактах і даних про ваших улюблених звички тих витрат, а не про почуття чи оцінках характеру.

Там немає ніякої реальної користі для вас.

Коли ви CoSign для отримання кредиту, інший позичальник фактично отримує вигоду від кредиту. Вони водять машину, жити в будинку, або використовувати кредитну карту.

Ви можете отримати поштовх вашого кредитного бали – якщо всі платежі здійснюються вчасно, – але це не варто ризики. І якщо ви можете кваліфікувати як поручитель, ваш рахунок кредиту, ймовірно, не потребує допомоги.

Платежі по cosigned рахунки будуть впливати на вас.

Коли ви CoSign, ви так само, як відповідальність за борг, як якщо б вона була тільки ваша, тільки ви не отримаєте відчутну користь того, що борг використовується.

Якщо ваша кохана людина спізнюється на платежах, це так само, як ви запізнилися. Прострочення платежу буде повідомлено на ваш кредитний звіт, як і всі інші ваші рахунки. Це вплине на ваш рахунок кредиту і ваша здатність отримати схваленим для ваших власних рахунків.

Гірше того, це може бути місяців до того, як кредитор повідомляє про те, що платежі правопорушник, що занадто пізно для вас, щоб втрутитися і зберегти свою кредитну історію.

Ваш рівень боргу підвищується теж.

Борг ви cosigned збільшать ваше відношення боргу до доходу, впливає на вашу здатність отримати схвалений для ваших власних кредитних карт і кредитів. Коли кредитори і кредитори вважають будь-який додаток, яке ви, можливо, для кредитної картки або кредиту, вони вважають, що cosigned кредит так само, як всі інші ваші борги. Якщо борг робить ваш відношення боргу до доходів занадто високо, ваші кредитні заявки може бути відмовлено.

Ви знаходитесь на гачок платежів, якщо інший позичальник або файли банкрутства.

За cosigning, Ви приймаєте на себе відповідальність за платежі, якщо ваша кохана людина не платить вчасно. Якщо платежі стають правопорушниками, кредитор або його третьої сторона колектор прийде після вас. Ви можете подати в суд за борги і є рішення, винесене проти вас (судження один з найгірших записів для вашого кредитного звіту).

Якщо ваша кохана людина отримує борг, що випускається в банкрутство, вони будуть зірватися з гачка для нього. Ви, з іншого боку, буде нести повну відповідальність за погашення боргу або змушені включити його в своєму власному банкрутство.

Відносини можуть постраждати.

Це не тільки ваш кредит, що може в кінцевому підсумку постраждає, якщо cosigned розташування провалюється. Подумайте про те, що буде з вашим відносинам, якщо трапиться найгірше, а інший позичальник пропускає платежі і губить ваш кредит. Або, гірше того, що станеться, якщо ваші відносини розвалюються до кредиту погашається? Ви повинні діяти обережно, коли ви змішуєте фінанси і відносини.

Зійшовши cosigned кредит не так легко, як отримати на ньому.

Ви не можете вийти з cosigned кредиту просто тому, що ви пошкодуєте про це. Після того, як договір укладено, як правило, єдиний спосіб, щоб отримати ваше ім’я з рахунків для іншої людини, щоб отримати новий обліковий запис в його або її власному імені.

Це означає, що вони повинні поліпшити свою кредитну досить, щоб претендувати на своєму власному. Це можливо, але тільки не так просто, як це звучить. Якщо ви вирішили CoSign з кимось, увійти в нього, знаючи, що є ймовірність того, що ваше ім’я буде докладено до кредиту до тих пір, поки не окупилися.

Ваш улюблений чоловік, ймовірно, не прошу вашу підпис з метою пропуску платежів і пошкоджуючи ваш кредит; вони можуть навіть не розуміти, як cosigning впливатиме на вас. Якщо ви CoSign, ви повинні розуміти ризик, що ви приймають і що може трапитися, якщо ви пропонуєте вашу підпис.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.