Чому Меншини платити більше за страхування автомобіля?

Home » Insurance » Чому Меншини платити більше за страхування автомобіля?

 Чому Меншини платити більше за страхування автомобіля?

Расизм і расова дискримінація існували протягом століть. Протягом десятиліть, так як рух за громадянські права стали, речі виразно стали краще для груп меншин і людей кольору у багатьох відношеннях. Але дискримінація як і раніше існує, навіть в тих місцях, ви ніколи не очікували. Навіть у 2018 році, чорні американці платять набагато більше, ніж білі американці за те, що потрібно за законом практично в кожному штаті: страхування автомобіля.

Це сумно, але це правда. В останні роки американські райони стали більш расово сегрегація . Афроамериканці , які живуть в основному чорні квартали платять ціну , як результат, в буквальному сенсі: а новаторське дослідження , проведене Американської федерація споживачів в 2015 році показало , що хороші водії , які живуть в афроамериканських районах заряджаються набагато більше , ніж водії , які живуть в білому спільноти-багато іншого. Водії , які живуть в цих спільнотах в середньому цитованих премій, які 70 відсотків дорожче , ніж премії для водіїв , які живуть в білих громадах, в середньому $ 438 доларів в рік більше.

Це тому, що афро-американські спільноти більш небезпечні?

Всупереч поширеній (і расистських?) Верам, расовий склад околиць самої по собі зовсім не визначає, скільки злочину існує в околицях. Так, більш низькі райони доходу часто більш схильні мати більше злочинів.

Але коли ви контролюєте для отримання доходу і щільності населення, білі і чорні райони мають по суті одні і ті ж показники злочинності . Вище дослідження показало , що навіть при обліку щільності населення і доходів, водії , які живуть в чорних районах заряджаються набагато більше.

Це тому, що афро-американці часто гірше, ніж білі?

Це правда , що рівень бідності серед афро – американців більш ніж в два рази , рівень бідності для білих американців .

Але це не пояснює результати на всіх, особливо тому , що багаті афроамериканці, ймовірно, платити ще більше , про ціну за проживання в чорних районах , ніж бідні афроамериканці: доповідь відзначається , що чорношкірі вище середнього доходу , які живуть в чорних районах платний повні 194 відсотків більше за страхування автомобіля в середньому , ніж люди верхнього середнього доходу , що живуть в білих кварталах-різниці в $ 1 396!

Це жахливо! Що Do страхові компанії повинні сказати самі за себе?

За великим рахунком, страхова галузь ніколи не визнавала, що чорні американці платять більше за страхування автомобіля. Насправді, вони часто абсолютно оборонні … і образливі. У 2014 році Національна асоціація взаємного страхування направив лист у Федеральну Страхового бюро, які натякали чорні американці можуть собі дозволити платити більше за страхування автомобіля, тому що … чекати його … вони витрачають гроші на їх домашніх тварин, іграшки, алкоголь, тютюн і записуючого обладнання, як у нормальних людей, часто роблять:

»… дані показують, що домогосподарства в двох нижчих квінтіле витратив майже стільки ж на алкоголь і тютюнові вироби в поєднанні, як на страхування автомобіля, і що вони витратили більше на аудіо і відео (A / V) обладнання і послуг, ніж на страхування автомобіля. ..ми представить, що частка доходів домашніх господарств, проведене споживачами меншини на автострахування представляється розумним у порівнянні з відсотком доходу, витраченого на несуттєвих товарів », пише страхова група.

Включений в несуттєвих список були домашні тварини та іграшки.

Іншими словами, страхові компанії, здається, думають, що це нормально, щоб зарядити чорні американці більше за страхування автомобіля без причини, крім того факту, що чорні американці витрачають гроші на інші речі.

У відповідь на раніше згадане дослідження, J. Роберт Хантер, директор організації страхування сказав :

«Цінові відмінності для мінімального державного санкціонованих авто страхування цитованих для водіїв в першій черзі афро-американських громадах, важко зрозуміти, актуарні та дуже схожий на несправедливій дискримінації.»

Це звучить дуже погано, але це тільки один дослідження. Є Там Інші докази цієї проблеми?

До жаль, так. Аналіз випущений в 2017 році на Consumer Reports і ProPublica виявили , що в Каліфорнії, Іллінойсі, Міссурі і Техас, премії ще вище в районах меншин в цілому, а не тільки афро – американських.

Рейчел Гудман, адвокат співробітників в програмі расової справедливості американської вольності союзу громадянської, суворе нагадування, що ці дані охоплюють більш, системну проблему в нашій країні: «Ці результати вписуються в шаблоні, який ми бачимо занадто часто расові відмінності імовірно в результаті відмінностей у ризику, але це виправдання розвалюється, коли ми заглибитися в дані, »сказала вона.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.