Що таке REIT? Як я інвестувати в REIT (Real Estate Investment Trust)?

Home » Real Estate » Що таке REIT? Як я інвестувати в REIT (Real Estate Investment Trust)?

Що таке REIT?  Як я інвестувати в REIT (Real Estate Investment Trust)?

REIT це абревіатура для «інвестицій в нерухомість довіри.» ЗПІФН, як взаємний фонд, який володіє індивідуальними властивостями, а не акції або облігації. REIT відповідає за придбання та управління нерухомістю, що він володіє.

В якості інвестора, мета полягає в тому, щоб отримати орендний дохід від властивостей і брати участь в оцінці цін. Перевага інвестицій в нерухомості через ЗПІФН це ви отримаєте подвергание диверсифікованого портфеля нерухомості, і ви не повинні керувати ним самостійно.

правила

Правила регулюють інвестиційні трасти  і вимагають, щоб REIT розподілити принаймні 90 відсотків свого оподатковуваного доходу акціонерам. Ці розподілу виплачуються в якості дивідендів. Оскільки REITs виплачує дивіденди , вони часто продається як приносять дохід пенсійними інвестиції. Дивідендні виплати , як правило, потрапляють в діапазон від 5 до 8 відсотків , але не гарантується. У важкі економічні часи, все властивості не можуть бути здані в оренду. Якщо не вистачає орендний дохід доступний, REIT , можливо , доведеться зменшити або усунути його виплати дивідендів.

Типи інвестиційних трастів

ЗПІФН потрапляють в одну з двох категорій; часткові ЗПІФН або іпотечний REITs.

Часткові REITs зазвичай володіють великі комерційні будівлі, торговельні вітрини або житлові будинки, хоча є також спеціальні REITs, які володіють готелю або інші властивості в індустрії гостинності, і є ЗПІФН, які зосереджені на довгострокових установах або інших властивостей в медичних промисловість.

Прикладом комерційної нерухомості у власності ЗПІФН буде великий, кілька поверхів офісних будівель, часто використовується в якості штаб-квартири для середніх і великих розмірів компаній.

Приклад роздрібних властивостей вітрини належить ЗПІФН б магазинам, як Walmart, Petsmart або Остаточною електроніка. Багато з цих компаній в оренду своїх місць магазину, а не володіти ними.

Іпотечний REITs володіє заборгованістю за властивостями, а не сама власності. Вони, як взаємний фонд, який володіє заставними і збирає платежі.

Державні і приватні

ЗПІФН може бути публічно торгованих, що означає, що вони мають тікер, і ви можете легко знайти свою ціну акцій і дивідендну прибутковість в Інтернеті.

Інший REITs є приватним і не торгує на біржі. Незважаючи на те, що вони все ще іменний цінний папір, приватний REITs не має тікер. Ви повинні купити акції прямо від компанії нерухомості, пропонуючи їм або через одну зі своїх торгових представників. Приватний REITs часто платить високі комісійні фінансові продавець, які пропонують їх. Вони часто важко вийти як там не публічна ринок, де ви можете легко продати свої акції. Більшість приватних REITs має стратегію виходу, де вони планують піти громадськості, але це не завжди працює. У 2008/2009 багатьох інвесторів, які перебувають у власності приватних інвестиціях в нерухомість було відзначено значне скорочення їх доходів у вигляді дивідендів, а не могли б продати свої інвестиції протягом тривалого часу. Їхні гроші в основному в пастці інвестицій.

В якості частини портфеля

ЗПІФН найкраще використовувати в рамках диверсифікованого портфеля, а не в якості однієї інвестиції. Вони не сильно корелюють з акцій або облігацій, що означає, що робить акції або облігації на ринку буде мати практично нічого спільного з вартості REIT.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.