Який зростання процентних ставок Засоби для Вашого портфоліо

Home » Finance » Який зростання процентних ставок Засоби для Вашого портфоліо

Як Зміна клімату ринку впливає на ваш інвестиційний портфель

Який зростання процентних ставок Засоби для Вашого портфоліо

Процентні ставки знаходяться на підйомі. Це більше, ніж заголовки новин фінансових. Це може зробити реальний вплив на ваш інвестиційний портфель.

Процентні ставки зросли повний 1 відсоток за останні 5 місяців після удару рекордно низьких в липні. Велика частина цього зростання був викликані виборами Дональда Трампа, оскільки ринки висловили впевненість в тому, що запропонована економічній політиці Трампа буде стимулювати економічне зростання та інфляцію.

Існує також широко поширене почуття, що ці зростаючі процентні ставки будуть вступити в ведмежий ринок облігацій. Що має сенс. Коли ставки зростають протягом тривалого періоду зниження цін на облігації, як два кроки в шаблоні гойдалок. Довгострокові облігації, ті 10-30 роки терміни погашення більш сильний вплив зміни процентних ставок, ніж короткострокові облігації з 1-3 року погашення.

Що робити, коли процентні ставки ростуть

Великі різкі коливання курсу, як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі, може істотно вплинути на баланс у вашому портфелі. І, як в еквілібристики, баланс має вирішальне значення для успіху в інвестуванні. Отже, що рухається ви повинні зробити зараз, коли процентні ставки дрейфують вгору?

руху процентних ставок, як відомо, важко передбачити. Але цілком ймовірно, що ставки будуть дрейфувати вище протягом наступних декількох місяців, так як оптимізм набухає над Трампом і його політикою в інтересах зростання. Це тенденція додатково підживлюється тепер, що ФРС збільшила процентну ставку по федеральних фондах.

Але подивіться на процентні ставки, щоб потім вирівняти, оскільки інвестори розуміють, що їсти не структурна проблема інфляції все ж, як реальний GPD і зростання заробітної плати просто занадто малі, щоб тримати піднімають ціни. У довгостроковій перспективі ми можемо побачити повільної вгору сильного удару, як економічне зростання обмежений повільним зростанням населення і борг, який як і раніше обмежує можливості багатьох сімей, щоб зробити великі покупки.

Звичайно, настає момент в нашій завжди циклічності економіки, коли більш високі процентні ставки стають погано. Ніхто не може точно визначити, що точний рівень, але багато економістів покласти його в межах 3 відсотків, 3,5 відсотка. Крім того, інфляційний тиск перетягнути вниз корпоративні прибутки досить, щоб викликати спад і, так, відправ процентні ставки нижче.

У період зростання процентних ставок, облігації будуть страждати. Як доказ, листопад був найгіршим місяцем для облігацій протягом 12 років! Але майте це в перспективі. Індекс сукупного облігацій впали на 2,4 відсотка. Запаси набагато більш мінливі. найгірша щомісяця Продуктивність S & P в 12 років була 16,9 відсотка слайда в жовтні 2008 року найгірший досі в 2016 році? Вниз на 5 відсотків у січні. Ось чому ви повинні володіти облігаціями: Для послідовного доходу і послабити волатильність портфеля. У періоди невизначеності, як і нинішній період після виборів перехідного періоду, облігації дійсно заробляють собі на прожиток.

Акції, навпаки, як правило, вигода від підвищення ставок, оскільки вони передбачають більш сильне економічне зростання. Циклічні галузі промисловості, такі як фінансові установи, промислові підприємства і постачальники енергії будуть краще, в той час як РУСТ – ЗПІФН, комунальні послуги, товари широкого вжитку, телекомунікації – сектора фондового ринку, швидше за все, Dip.

Суть

Відповідь на те, як ви повинні інвестувати в нинішніх умовах є дуже Zen. Ви повинні інвестувати так само , як ви завжди повинні бути інвестування. Це означає , що будівництво диверсифікований портфель, що складається з якісних акцій і облігацій , які будуть платити вам дохід через злети і падіння ринків і світу. Для того, щоб зайняти лінію від фільму Бенджаміна Баттона , ми ніколи не знаємо , що буде для нас. Найкраще , що ми можемо зробити , це усвідомленість управляти нашими портфелями обмежити оборотні і збільшити потенціал зростання , оскільки ринок йде про його непередбачуваному бізнесі. Диверсифікація є найкращим способом зробити це – незалежно від того, де ставки очолюються.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.