Як видалити Ваше ім’я з Cosigned позики

Home » Credit and Debt » Як видалити Ваше ім’я з Cosigned позики

Як видалити Ваше ім'я з Cosigned позики

Якщо ви читаєте це, ви, ймовірно, відчуваєте жаль cosigners. Ви з’ясували, що cosigning, що кредитна карта або кредит для вашої коханої людини не було хорошою ідеєю, і ви хочете видалити своє ім’я з боргу. Видалення вашого імені з cosigned кредиту не буде легким, для деяких боргів не може бути навіть можливо.

Cosigning кредиту або кредитної картки в основному говорить банку, що ви готові зробити платежі, якщо інша людина не робить.

Cosigning також означає, що банк може переслідувати вас за плату, навіть якщо інша людина банкрутства файлів або проходить, перш ніж борг буде погашений.

Як правило, банк не буде видалити своє ім’я з cosigned боргу, якщо інша людина не показав, що вони можуть обробляти кредит самостійно. Подумайте про це: ви б ніколи не просили CoSign, якщо інший позичальник показав цю здатність з самого початку. Може бути, все змінилося з тих пір. Банк, безумовно, потрібні докази.

Видалення Вашого імені З Cosigned позики

Отримати звільнення поручителя . Деякі кредити мають програму , яка буде випускати зобов’язання поручителя після того, як певна кількість послідовних платежів за часом було зроблено. Два роки по часу платежів , як видається, є нормою. Прочитайте свої кредитні документи , щоб перевірити, чи є чи який – або тип програми , пов’язані з кредитом. Або зателефонувати кредитору і запитати , якщо що – щось подібне відноситься і до кредиту.

Рефінансування або консолідації . Іншим варіантом є інший позичальник рефінансувати кредит на своє ім’я. Для того, щоб претендувати на рефінансування, позичальник повинен мати хорошу кредитну історію і достатній дохід , щоб зробити щомісячні виплати нового кредиту. Консолідація є спільною зі студентськими кредитами. Якщо позичальник має право, вони можуть використовувати кредит консолідації , щоб погасити кредит ви cosigned.

Оригінальний cosigned кредит буде як і раніше будуть перераховані на ваш кредитний звіт, але він повинен вказати рахунок закритий і в повному обсязі. Платежі – і неплатежі – по кредиту консолідації не впливатиме на вас, якщо ваше ім’я не вказано в кредит.

Продати актив і погасити кредит . Якщо ви спільно підписали додому або автокредит , а інший людина не робить платежі по мірі необхідності, ви можете бути в змозі продати актив (автомобіль або будинок) і використовувати гроші , щоб погасити кредит. Ваше ім’я має бути на назву , щоб продати власність кому – то іншому.

Видалити своє ім’я від кредитної картки

Емітент кредитної картки може добровільно видалити своє ім’я з кредитної картки, якщо немає балансу на карті. Однак, якщо є баланс, ви повинні будете сплатити його, перш ніж ви можете зробити ці типи змін до облікового запису.

Перенести баланс . Інший позичальник може бути в змозі перевести залишок на кредитній карті , що це тільки їх ім’я. Після того , як баланс переноситься, закрити кредитну карту , так і майбутні витрати не можуть бути зроблені на рахунок. Щоб майбутні витрати від робляться, ви можете попросити емітент кредитної картки , щоб додати коментар в своїй системі , який вказує , що рахунки кредитної карти не повинен бути відкритий.

Погасити баланс самостійно . Це не буде весело платити баланс кредитної картки ви не зробили і не скористатися. Тим НЕ менше, платити баланс краще , ніж гублять свій кредитний рейтинг і з збирачами боргів переслідувати вас. Ви можете навіть закрити рахунок або мати емітент кредитної картки заморозити кредитний ліміт , так що ніяких майбутніх звинувачення не можуть бути зроблені на карту, особливо в той час як ви намагаєтеся позбутися від рівноваги.

Видалити своє ім’я з кованого позики

Коли кохана людина підробив підпис на кредит, це ставить вас в скрутне становище. Ви не хочете, щоб нести відповідальність за рішення, яке ви ніколи не зробили, але ви також хочете, щоб уникнути ваш улюблений один заарештований за підробку або шахрайства – то, що може статися, якщо ви накапати, щоб отримати собі зірватися з гачка.

Кредитор, ймовірно, не буде видалити своє ім’я з кованого кредиту, якщо ви повідомите про підробку в поліцію або дати їм підписане письмове свідчення, де фальсифікатор впускає до правопорушення.

І помістити ваша кохана людина під загрозою судового позову. Якщо ви не дозволити кредитору знати про підробку незабаром після того, як ви з’ясувати, ваше мовчання може бути витлумачено як визнання. Іншими словами, ви могли б нести відповідальність за кредит.

Ви можете спробувати прийняти одне з дій, згаданих вище: є особа рефінансувати або консолідувати кредит або перевести залишок, якщо це кредитна карта. Ви також можете домовитися з цією людиною, щоб вони погасити кредит протягом певного періоду часу, швидше за раніше, ніж пізніше. Ви могли б фальсифікатор підписати заяву, що допускає до підробки тільки в разі, якщо вони не погасити кредит, а потім намагаються стверджувати, що ви зробили CoSign.

Останній засіб

Якщо ви не можете отримати кредитор, щоб видалити своє ім’я з cosigned балансу кредиту або кредитної картки, кращий варіантом є, по крайней мере, не відставати від мінімальних платежів, поки баланс не буде виплачений або до іншого позичальника не може отримати рахунок в їх власне ім’я. Cosigning не може стати проблемою, якщо інший людина не не відставати від платежів, так що потрапити в звичку перевіряти статус оплати, особливо в дні, що передували до закінчення терміну, в термін і дата після , Не чекайте занадто довго, тому що прострочені платежі йдуть на Ваш кредитний звіт протягом 30 днів.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.