Як збільшити свої пенсійні заощадження і заощадити гроші на податках

Home » Retirement » Як збільшити свої пенсійні заощадження і заощадити гроші на податках

Як збільшити свої пенсійні заощадження і заощадити гроші на податках

Ніхто не любить платити більше податків Дяді Сему, ніж це абсолютно необхідно. На щастя, податковий кодекс IRS надає певні податкові пільги для участі в різних накопичувальних пенсійних рахунках, щоб допомогти знизити наші податки. Але кінець року наближається наші можливості зниження податку на 2015 податковий рік став трохи більш обмеженим.

Ось кілька палаючих альтернатив, які можуть допомогти знизити податки зараз (або пізніше), а нарощують свої заощадження для виходу на пенсію:

Зробіть останню хвилину внесок в 401 (к) або 403 (б) пенсійного плану.  Одним з способів зниження податку на прибуток , в той час як економія на пенсію є збільшення до вирахування податків , внесків до 401 (к) або 403 (б) план , якщо ви охоплені однією з цих програм пенсійного забезпечення на роботі. Межа IRS для 401 (к) і 403 (б) плани становить $ 18 000 в 2015 році ($ 24 000 для віку від 50 років і старше) , і ця межа не включає будь – яких внесків , відповідні. Якщо ви не в змозі вносити до максимальної суми в цьому році, за Принаймні , переконайтеся , що ви отримуєте повний матч роботодавця , якщо він передбачений. Зверніться відділ кадрів , щоб подивитися , як ви можете помістити більше грошей в до кінця року.

Внести свій вклад в індивідуальний пенсійний рахунок (IRA).  Інша загальна стратегія скорочення податків , які можуть бути використані для виходу на пенсію, щоб зробити франшизу внесок в ІРА. Внесок межа становить 100% від компенсації до $ 5500 ($ 6500 , якщо ви 50 років або старше) або оподатковуваний зароблений дохід за рік , якщо ваша компенсація менше цих меж.

Майте на увазі, що якщо ви вже беруть участь в пенсійний план через свого роботодавця, можливість віднімати ці внески обмежується на підставі вашого доходу. У 2015 фінансовому році, здатність робити внески віднімаються IRA це не варіант, якщо ви один Filer зі зміненими скоригованого валового доходу (БАГІ) від $ 71000 або більше ($ 118000 для подружніх пар подачі спільно).

Якщо ви одружені подачі спільно з чоловіком, охопленого планом, але це не так, ви можете також зробити віднімаються внески ІРА, якщо БАГІ нижче $ 193000.

Скористайтеся перевагами інших варіантів пенсійних накопичень , якщо ви самозайняті.  Додаткові можливості відкладіть пенсійні активи в податкових благополучних рахунках існують для підприємців і самозайнятої. SEP МРК, SIMPLE МРК і Solo 401 (к) s популярні економії пенсійні варіанти самозайнятих. Прості IRAs повинні бути встановлені до 1 жовтня терміну і Solo 401 (к) плани повинні бути створені до 31 грудня Проте SEP-МРК не може бути встановлений до 15 квітня наступного року (15 жовтня , якщо подача розширення.

Рот рахунку може допомогти знизити майбутні податки на прибуток.   Якщо ваш роботодавець пропонує Roth 401 (к) або Roth варіант 403 (б) ви можете розглянути питання про внесення внесків в ці рахунки , якщо вам не потрібен поточний рік податкове вирахування. Попередньо податкові внески для роботодавця спонсорованих пенсійного плану або в франшизі ІРА можуть бути менш вигідними , якщо ви перебуваєте в нижчому податковому кронштейні, не в вашому піку заробляють років, або якщо ви припускаєте , перебуваючи в більш маргінальною податкової скобці в майбутнє.

У таких ситуаціях, це може зробити більше сенсу вносити свій вклад в рахунок Roth, щоб скористатися зростанням доходів від податків. Майте у вигляді, що Рота має різні обмеження доходів, ніж зменшує МРК, але сума внеску і той же.

Розглянемо відкладаючи кошти на ощадний рахунок здоров’я (HSA). Якщо ви зареєстровані в High Франшизи плану в області охорони здоров’я, HSAs є податковими пільгами, способом , щоб допомогти оплатити для майбутніх витрат , пов’язаних зі здоров’ям з негайними податковими пільгами. HSAs також зробити відмінну останню хвилину ощадну стратегію , щоб допомогти зменшити податок на прибуток. У 2015 році межа вкладу HSA становлять $ 3350 для індивідуального освітлення і $ 6650 для покриття сім’ї.

Якщо ви вік 55 років або старше, є додаткові $ 1000. наздоганяючого внесок до Medicare Прийнятність починається в 65 років.

ощадні рахунки охорони здоров’я є унікальними в тому, що вони пропонують потрійну звільнення від податків. Гроші, які ви поклали в HSAs знижує поточну оподатковуваний прибуток, зростають податки відкладені, і виходять з вашого рахунку без справляння податків до тих пір, поки ви використовуєте його для покриття витрат, пов’язаних зі здоров’ям. HSA часто розглядається як важливі пенсійні накопичення транспортними кошти, тому що немає ніяких покарань за використання цих рахунків для немедичних витрат, як тільки ви досягнете 65 років (некваліфікованих вилучень після 65 років, оподатковуються за звичайними ставками податку на прибуток).

Вклади HSA все ще не можуть бути зроблені до 15 квітня 2016 року, за 2015 податковий рік. Зручність і простота внесення вкладів з допомогою автоматичних відрахувань на фонд заробітної плати є привабливим властивістю HSAs. Тим НЕ менше, багато учасників HSA не знають про додатковий час , відведеного внески за 2015 податковий рік поза регулярних відрахувань на заробітну плату. Ви повинні до подачі податкової декларації в термін (не включаючи будь-які розширення), щоб зробити додаткові внески в ваш HSA , якщо ви не зробили вже максимум з ваших внесків через відрахування з заробітної плати до 31 грудня Для того , щоб скористатися цією можливістю економії податків, ви б потрібно робити прямі внески на рахунок HSA безпосередньо виписувати чек або установка автоматичних перекладів з вашого банківського рахунку.

Додаткова перевага податкового вирахування внесків HSA є те, що ви не повинні перераховувати відрахування претендувати на відрахування. Для цілей оподаткування, HSA вклади вважаються вище лінії утримання. Це означає, що вони можуть допомогти знизити скоригований валовий дохід (AGI) і потенційно може допомогти вам право на інші податкові відрахування і кредити, які дохід залежить.

Якщо ви здорові, або не потрібен доступ до ЧСА коштів немає “використовувати її або втратити його» положення, як і в випадку гнучких рахунки витрат (FSA). В результаті, ви можете продовжувати залишити HSA коштів на вашому рахунку, і нехай ваш баланс рости в ваші роки виходу на пенсію. ощадні рахунки охорони здоров’я також надають різноманітні варіанти інвестицій за допомогою різних взаємних фондів, які пропонують довгостроковий потенціал зростання.

На відміну від вкладів в IRA, ощадні рахунки охорони здоров’я не мають обмеження доходу. Просто треба знати, що ви повинні бути охоплені високим податком планом медичного страхування з ощадним здоров’ям зареєстровано додаються до нього протягом 2015 податкового року. Термін сплати внесків HSA є 15 квітня, навіть якщо ви подаєте розширення.

Оцініть ваші заощадження податків.  Якщо вам цікаво побачити ваші оціночні податки за рік податок на останньому вам не доведеться чекати , поки ви не подали податкову декларацію. Це до вирахування податків , економія калькулятор може бути використаний для оцінки податкових наслідків додаткових внесків для роботодавця спонсорованих пенсійного плану, що зменшує IRAs, самозайнятих планів або HSAs.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.