Як Поведінкові фінанси можуть зробити вас кращий інвестор

Home » Investing » Як Поведінкові фінанси можуть зробити вас кращий інвестор

Ринки були б легко передбачити, якби люди не були залучені

Як Поведінкові фінанси можуть зробити вас кращий інвестор

Якщо ви коли-небудь купували або продавали акції, є шанс, що ви, можливо, зробили це, грунтуючись на почуттях і емоціях, а не холодне, неспростовних доказів.

Ви можете повірити, що ви торгуєте на основі об’єктивної інформації, стежачи пильно зосереджені на ваших інвестиційних цілей. Але ти людина. Ви купуєте акції, тому що ви бачили пандит говорити про це по телебаченню. Ви продаєте акції, тому що він втратив якусь цінність, і ви в шоці.

Ви, напевно, купити або продати акції, просто тому, що він відчуває себе добре, щоб здійснити операцію.

Навіть якщо ви не звертаються на основі емоцій, може бути і інші випадки, коли ви не робили оптимальний вибір інвестицій з-за відсутність інформації.

Поведінкові фінанси нова область дослідження, яка досліджує цей феномен. Він дивиться на психологію і емоції, і намагається пояснити, чому ринки не завжди йдуть вгору або вниз, як ми могли б очікувати.

Звичайні або традиційні фінанси

Люди вивчають бізнес і фінанси протягом багатьох років. В результаті, існує багато теорій і моделей, які використовують об’єктивні дані для прогнозування, як ринки будуть реагувати в певних обставинах. Моделі оцінки фінансових активів, гіпотеза ефективного ринку, і інші мають досить хороший послужний список прогнозування ринків. Але ці моделі припускають деякі малоймовірні речі, такі як:

  • Інвестори завжди мають повну і точну інформацію в їх розпорядженні
  • Інвестори мають розумну терпимість до ризику, і що толерантність не змінюється.
  • Інвестори завжди буде прагнути зробити більше грошей на найбільше значення.
  • Інвестори завжди будуть робити найбільш раціональний вибір.

В результаті цих помилкових припущень, звичайні моделі фінансування не мають ідеальний послужний список.

Насправді, з плином часу, вчені і фінансові експерти почали помічати аномалії, звичайні моделі не можуть пояснити.

дивні Речі

Якщо інвестори поводяться раціонально, є певні події, які не повинно статися. Але вони роблять. Розглянемо, наприклад, деякі докази того, що акції будуть мати більшу віддачу на останні кілька днів, і перші кілька днів місяця. Або той факт, що акції, як відомо, показують більш низькі доходи по понеділках.

Там немає жодного раціонального пояснення цих явищ, але вони можуть бути пояснені поведінкою людини. Розглянемо так званий «ефект січня», який передбачає, що багато акцій випереджати протягом першого місяця року. Там не звичайна модель, яка передбачає, але дослідження показують, що акції сплеск в січні, так як інвестори розпродавали акції до кінця року по податкових причинах.

облік Аномалії

Людська психологія складна, і це, очевидно, неможливо передбачити кожен ірраціональні рухатися інвестори могли б зробити. Але, ті, хто вивчав поведінкові фінанси дійшли висновку, що існує цілий ряд розумових процесів, які штовхають нас зробити менше ніж досконале інвестиційні рішення.

До них відносяться:

  • Увага Bias:  Існують докази того, що люди будуть вкладати кошти в компанії , які знаходяться в заголовках, навіть якщо менш відомі компанії пропонують обіцянку більш високого прибутку. Хто з нас не вкладали в компанії Apple або Amazon, просто тому , що ми знаємо про них?
  • Національний Bias:  американець збирається інвестувати в американських компаніях, навіть якщо акція за кордон пропонує більш високий прибуток.
  • Underdiversification:  Існує тенденція для інвесторів , щоб відчувати себе більш комфортно тримає відносно невелика кількість акцій у своєму портфелі, навіть якщо ширше диверсифікація зробить їх більше грошей.
  • Зухвалість:  Інвестори хочуть вірити , що вони гарні, що вони роблять. Вони не можуть змінити інвестиційні стратегії, тому що у них є впевненість в собі і їх підхід. Точно так же, коли справи йдуть добре, вони, ймовірно , взяти кредит , коли це факт їх хороші результати приходять від зовнішніх факторів або чистій випадковості.

Як це може допомогти вам

Якщо ви хочете, щоб стати кращим інвестором, ви хочете, щоб стати менш людиною. Це звучить жорстко, але це принесе користь вам підвести підсумки ваших власних упереджень і зрозуміти, де ваша власна несправна мислення зашкодить вам у минулому.

Розглянемо задавати собі важкі питання, як: «Чи повинен я завжди думаю, що я правий?» Або «Чи повинен я взяти кредит на інвестиційні перемоги і звинувачувати зовнішні фактори для моїх втрат?» Запитайте, «Я коли-небудь продав акції в гніві, або купив запас на основі простого внутрішнього почуття? »

Може бути, найголовніше, ви повинні запитати себе, чи є у вас вся інформації, вам потрібно зробити правильний вибір інвестицій. Це неможливо знати все про наявність перед покупкою або продажем, але хороший біт досліджень допоможе забезпечити ви інвестування на основі логіки і об’єктивних знань, а не своїх власних упереджень або емоцій.

Розглянемо Robo-Advisor

Одна з останніх тенденцій в області інвестування є використання робо-консультантів, в яких компанія управляє своїми інвестиціями з дуже невеликим втручанням людини. Гроші замість управляються за допомогою математичних інструкцій та алгоритмів. Деякі великі знижки маклерства включаючи Vanguard, E-Trade і Charles Schwab мають робо-радник послуги, і є цілий ряд нових компаній, в тому числі і поліпшення особистого капіталу.

Журі все ще на тому пропонують робо-консультанти вище середнього повертається. Але в теорії, використовуючи робо-консультант підвищить ваші шанси прийняття оптимальних і раціональних рішень інвестування. Крім того, як все більше інвесторів звертаються до цієї автоматизованої підхід, ми можемо бачити, що звичайні моделі фінансування стають точнішими, як людську поведінку відіграє меншу роль в тому, як ринки виконують.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.