Як Пріоритетність Вашого погашення заборгованості

Home » Budgeting » Як Пріоритетність Вашого погашення заборгованості

 Як Пріоритетність Вашого погашення заборгованості

Погашення боргу може бути довгим шляхом, в залежності від того, скільки з цього у вас є. Це дуже легко втратити мотивацію і відмовитися, особливо якщо у вас є інші фінансові цілі, що конкурують за ваші обмежені ресурси. Ось чому так важливо, щоб створити план, щоб оплатити його.

Однак, навіть це може здатися величезним, коли у вас є шість різних рахунків, які ви намагаєтеся погасити. На щастя, є кілька правил, які можуть допомогти вам розставити пріоритети погашення заборгованості.

Але по-перше, давайте отримати інформацію погашення заборгованості в порядку, перш ніж потрапити в план, як це буде робити речі набагато простіше організувати.

упорядкування заборгованості

Перші речі перше, вам потрібно знайти наступну інформацію про всіх ваших боргів:

  • Сума заборгованості (сальдо)
  • мінімальний внесок
  • Відсоткова ставка / квітень
  • оплата термін

Ця інформація зазвичай можна знайти на заяви, які ви отримуєте поштою або через Інтернет, до тих пір, поки у вас є акаунт для доступу до них.

Якщо ви не можете знайти цю інформацію легко, просто зверніться до боржника і попросити у них інформацію. Вони повинні бути в змозі знайти його для вас.

Дві великі шматки інформації, яку ми будемо зосереджуватися на включають свій баланс і процентні ставки, так що по крайней мере, переконайтеся, щоб отримати ці два, перш ніж продовжити. Маючи бюджет в місці також може зробити це простіше.

Пріоритетність Вашого боргу по процентній ставці – боргу лавина метод

Це відомо як метод «борг лавинного», і математично, це те, що допоможе вам заощадити більше грошей протягом вашого погашення заборгованості подорожі.

Що вам потрібно зробити, це замовити борги з високої процентної ставки за низькою відсотковою ставкою.

Зосередивши увагу на погашення вашого боргу з високою процентною ставкою  першого , ви економите більше грошей , тому що інтерес , який нарахувань на ваших рахунках буде зменшуватися. Інтерес може бути надзвичайно неприємний фактором в плані погашення заборгованості , якщо ви не будете обережні.

Наприклад, у вас є кредит в розмірі $ 10,000 з процентною ставкою 7%, і у вас є 5 років, щоб оплатити його. Ваш мінімальний щомісячний платіж складе $ 198, але не всі, що виплати будуть йти на оплату ваги.

Замість цього, близько $ 58 вашого першого платежу буде йти в сторону інтересу замість цього. Уч. Контраст, що з вашим останнім платежем, в якому тільки $ 1 йде в стороні інтересів.

Створення додаткових платежів означає, роздираючи інтерес швидше, так що більше ваших платежів можуть йти до основних. Однак цей метод не в змозі зосередитися на борг психологічного впливу часто.

Пріоритетність Вашого боргу рівновагу – Debt Snowball метод

Що робити, якщо ви замовляєте свій борг з високою процентною ставки до найнижчого і виявити, що ваш високий борг процентної ставки також є той, який ви зобов’язані самим на? Це може здатися на провал, і ви навіть не почали планувати ще.

Якщо це виявляється так, і ви дивитеся на гору ви не думаєте , що ви можете досягти ще – і не збуджений , щоб досягти – тоді ви могли б бути краще за допомогою методу боргу сніжний ком. Замість процентної ставки, ви зосередитеся на погашення боргу з низьким балансом першим , а потім працювати ваш шлях вгору.

Ні, ви не збираєтеся, щоб зберегти якомога більше грошей таким чином, але вибратися з боргів, часто емоційний досвід, а не логічний досвід.

Ви повинні вибрати той метод, який робить вас найбільш мотивований, щоб штовхнути свій борг до бордюру. Якщо отримати невеликий виграш кожен так часто є більш привабливим, то метод снігової кулі є шлях.

Давайте докладніше розглянемо, як ці методи погашення заборгованості працювати як є для них більше, що зустрічає очей.

Лавиноподібний Ваші Платежі за Momentum

Прямо зараз, ви могли б робити мінімальні платежі по вашій заборгованості, але це не дозволить вам досягти свободи боргу дуже швидко. Якщо ваша мета полягає в тому, щоб стати заборгованості безкоштовно, так що ви можете почати жити життя без кайданів, то ви хочете, щоб почати платити додатково за вашої заборгованості. Це саме те, як працює метод снігової кулі. Скажімо, у вас є 4 боргів:

  • Кредитна карта # 1: $ 5000 @ 12% річних
  • Кредитні карти # 2: $ 1000. @ 15% річних
  • Student Loan: $ 14 000 @ 4% річних
  • Персональний кредит: $ 10 000 @ 7% річних

За допомогою методу боргу сніжний ком, ви б зосередитися на кредитній карті # 2 перших. Заради прикладу, припустимо, що ваш мінімальний платіж становить $ 20. Ви вирішили заплатити $ 100 по відношенню до нього, продовжуючи платити мінімуми на всіх інших боргів.

Таким чином, ви платите в цілому $ 120 до кредитної карти # 2. Після того, як ви заплатили його, ви переходите до кредитній карті # 1. Скажімо, мінімальна плата за це була $ 60. Ви викинули $ 120 ви платите по кредитній карті # 1 протягом, в загальній складності $ 180.

Після цього окупилися, вам зосередитися на ваш особистий кредит, який мав мінімальний платіж в розмірі $ 198. З $ 180 ви використовували, щоб погасити кредитні карти # 1, ви можете заплатити $ 378 по відношенню до нього.

Після того, як ви заплатили особисту позику, прийшов час, щоб вбити ваш остаточний борг: студентський кредит. Мінімальний платіж на це $ 260 – але в поєднанні з $ 378, ви платите $ 638 по відношенню до нього.

У цьому прикладі, це повинно бути легко побачити, як ви «лавиноподібний» платежі разом і зробити більший вплив кожного разу, коли ви погасити борг. Якщо ви не використовували цей метод і продовжували платити мінімуми через борт, він буде вважати вас набагато більше часу, щоб погасити борг.

Ви просто використовувати ресурси, які ви маєте в кращу сторону. За додаткову плату $ 100 замість $ 20 на кредитній карті # 2 навіть не потрібно – ви могли б заплатити тільки $ 20 і сніжний ком, що – але це не допоможе вам в мисленні платити додатково за вашої заборгованості.

Ви можете використовувати цей же принцип методу лавинного, але порядок, в якому ви погасити свої борги буде відрізнятися.

Боргова Метод Сніжинки

Ще один варіант ви маєте використовувати метод боргу сніжинки, і цей метод може бути використаний в поєднанні з будь-яким сніжним кому боргу або методами заборгованості лавинних.

Як можна здогадатися з назви, «snowflaking» платежі просто означає, що робить невеликі платежі, коли це можливо.

Припустимо, ви знайшли $ 5 в тренажерному залі, або ваш колега дає вам $ 10 за їжу ви їх купили місяців тому (що ви забули про), або ви отримуєте $ 50 від родича на свій день народження.

У всіх цих випадках, ви отримали невеликі падалицю гроші – це гроші, які ви не очікували і не враховуються в вашому бюджеті.

Так як це «знайшов» гроші або «зайві» гроші, він йде прямо до вашої заборгованості. Ви могли б жити без нього, так чому б не поставити його на ваш # 1 мета вибратися з боргів?

Ви також можете вибрати сніжинка платежів щоразу, коли у вас є додаткові гроші в бюджеті. Наприклад, скажімо, ви тільки витратили $ 20 на газі на цій тиждень, на відміну від ваших звичайних $ 40. Надіслати, що інші $ 20 до вашої заборгованості.

Нарешті, ви можете використовувати цей метод, якщо вам платять нерегулярно графіком. Можливо, ви фрілансер або вам платять на комісію, і ви можете не грошовий потік великий, додаткові виплати одноразової. Спробуйте відправити менші платежі в сторону вашого боргу, коли ви витрачаєте менше, ніж ви думали, що ви. Або, як фрілансер, візьміть 5% кожного разу, коли клієнт платить вам і покласти його на ваш борг.

Цей метод може здатися неефективним на перший, але в невеликих кількостях складають. Якщо ви платите $ 20 за додатковою щотижня, це додаткові $ 100 ви заплатили до вашої заборгованості! Крім того, ви отримуєте вигоду від відчуття, як ви робите кілька разів прогресу протягом місяця, кожного разу, коли ви плануєте оплату.

Як ви повинні вибрати пріоритети?

Жоден з методів є правильним чи неправильним. Як і з багатьма речами в особистих фінансів, це повністю залежить від вас, який метод ви виберете.

Важливим є те, що ви погасити борг і добитися прогресу на цьому напрямку. Погашення боргу отримує Вас ближче до інших фінансових цілям, і ваші гроші, нарешті, стає вашим власним. Ви будете мати душевний спокій, що ви більше не зобов’язані нікому.

Крім того, не обов’язково вибирати між цими двома методами. Ви можете спробувати метод снігової кулі, і якщо ви виявите, що це не мотивує, перейдіть на метод лавинної. Ваш план не повинен бути встановлений в камені. Більш важливим є те, що ви зосереджені на погашення вашого боргу.

Не забудьте бюджет для платежів

Як ви повинні бюджет для економії, ви повинні також бюджет додаткових виплат боргу, особливо якщо ви звикли платити мінімум.

Розмив свій бюджет і подивитися, якщо є якесь місце, які ви можете тимчасово взяти с. Може бути, ви можете піти без вечеряти поза домом протягом місяця, і використовувати $ 50 ви виділили для цього в стороні боргу. Або, може бути, ви можете скасувати кабель і почати відправку $ 150 до вашої заборгованості.

З’ясуйте, скільки ви можете дозволити собі платити, і переконайтеся, що він враховується в вашому бюджеті. Ви не хочете, щоб бюджет тільки за мінімальні платежі, а потім використовувати те, що залишилося в кінці місяця по відношенню до вашої заборгованості, тому що ви будете в кінцевому підсумку витрати, що гроші. Рахунок для додаткових платежів попереду часу, так що ви не спокуса витратити ці гроші на що-небудь ще.

Якщо ви не відчуваєте себе в захваті від перспективи урізання деяких речей, пам’ятайте, що це тимчасово. Ви завжди можете почати бічній штовхається, щоб заробити більше грошей на стороні, якщо ви хотіли б зберегти свої витрати те ж саме, і відправити все додаткові гроші, ви робите по відношенню до заборгованості.

Що робити, якщо у вас немає будь-яких додаткових грошей, і ваші боргові платежі паралізує? Зателефонуйте кредитор і запитайте їх, якщо є який-небудь спосіб виробити більш низьку оплату, щоб почати с, поки ви не можете набирати обертів і, можливо, заробити більше. Просто бути обережними компанії з управління боргом, які пропонують цю послугу за окрему плату.

З трохи організації, працьовитість і наполегливість, ви станете боргів досить скоро.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.