אני צריך לקנות ביטוח החיים שלי דרך עבודה?

Home » Insurance » אני צריך לקנות ביטוח החיים שלי דרך עבודה?

אני צריך לקנות ביטוח החיים שלי דרך עבודה?

מעסיקים רבים מציעים ביטוח חיים בסיסי לעובדים שלהם כחלק מחבילת ההטבות לעובדים. למרות שזה משתנה, פוליסת ביטוח החיים הזה היא בדרך כלל סכום קבוע או שווה ערך לשכר של שנה אחת ומוצע במחיר נמוך מאוד או אפילו בחינם. למרות שעשוי להיות מספיק כיסוי אם אתה רווק ללא תלויים, חברות רבות מציעות את האפשרות לרכוש פוליסה משלימה. להלן, כל מה שאתם צריכים לדעת על קבלת ביטוח חיים באמצעות המעסיק שלך, כך שאתה יכול להחליט אם הוא האופציה הטובה ביותר עבורך.

החסרונות של קניית ביטוח חיים דרך העבודה שלך

בעוד מקבל פוליסת ביטוח חיים באמצעות המעסיק שלך אולי נראה כמו האופציה הנוחה ביותר, זה לא בלי חסרונות. אם היית מאבד את העבודה שלך, אתה תאבד כיסוי ביטוחי החיים שלך. אתה יכול גם להיות פער בכיסוי אם היית לעזוב את העבודה שלך ולהתחיל אחד חדש.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא האם פוליסת ביטוח חיים הרגילה של החברה גדולה מספיק אם יש לך בן זוג ואת תלויים אחרים. אם לא, ייתכן שיהיה עליך לרכוש פוליסת משלים מישות בחוץ.

היתרונות של קבלת ביטוח חיים דרך העבודה שלך

אם יש לך בעיה רפואית קודמת כגון סוכרת, זה עלול להיות קשה יותר כדי להעפיל פוליסת ביטוח חיים מונחים מסורתית. אם זה המקרה, זה יהיה מועיל לך להשיג פוליסת ביטוח חיים באמצעות המעסיק שלך, שכן זה בדרך כלל קל יותר לקבל אישור על ידי המעסיק שלך מאשר לספק חיצוני.

יתרון נוסף של מקבל ביטוח חיים באמצעות המעסיק שלך הוא הנוחות. לדוגמה, אתה ודאי יודע שאתה צריך לקבל ביטוח חיים אלא פשוט לא הגיע לכלל מעשה עדיין. תוכניות בחסות עבודה הן פתרון מצוין זה. לאחרונה, את עלות פוליסת ביטוח חיים שנרכשה דרך המעסיק שלך היא לעתים קרובות הרבה יותר זולה, ורבים הם בחינם.

קביעת צורך הסיקור אתה

לשים את זה פשוט, אתה צריך לקנות ביטוח חיים מספיק כדי לכסות את ההתחייבויות שלך, כמו עלויות לוויה, חשבונות רפואיים, הוצאות המחיה בעתיד עבור כל תלויים. לאלו עם משפחות תלויות אחרים, ככלל אצבע טובה הוא להנהיג מדיניות חיים לטווח של כשמונה פעמי ההכנסה השנתית שלך. במקרה זה, פוליסת ביטוח חיים שהושגה באמצעות המעסיק שלך צריכה להיחשב מדיניות משלים נוספת במדיניות גדולה.

בנוסף, כהוצאות שכר המחיה שלך להגדיל, כיסוי ביטוחי החיים שלך כדאי גם כן. עם זאת, ברגע שיש לך השתלם הבית שלך ולשים הילדים שלך דרך המכללה, אתה יכול להחליט להפחית סכום הפוליסה שלך.

מצד שני, כאשר אתה צעיר, אם אתה לא נשוי, או אין לו תלויים, לא תוכל לבחור לבצע ביטוח חיים בכלל עד שאתה מתחיל במשפחה. אם תעשה זאת, לוודא שיש לך מספיק להפריש לכיסוי הוצאות הקבורה שלך, כך שזה לא נטל לחברים ולמשפחה שלך.

בחירת פוליסת ביטוח חיים

אם תחליט לא לקבל ביטוח חיים באמצעות המעסיק שלך, או אם אתם מחפשים פוליסה משלימה על גבי מה העבודה שלך כבר מציעה, להיות בטוח חנות מספר פוליסות שונות כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר זמין.

זכור כי ספקי ביטוח החיים לעשות הערכת סיכונים כשהם להבטיח לך ואתה עלול תידחה בשל מצבים בריאותיים רציניים או חויב שיעור גבוה יותר אם הם חשים כי הסיכון הוא גדול.

חי Term מציעים את התעריפים הנמוכים ביותר ומספקים כיסוי עבור תקופת זמן מסוימת, כמו 10, 20, או 30 שנים. ביטוח חיים ארוכים ואין לו ערך מזומן, והמוטבים שלך רק לקבל תשלום אם אתה מת במהלך מונח זה. לאחר המונח הוא מעלה, אתה תהיה האפשרות לחדש את המדיניות שלך, לעתים קרובות בשיעור גבוה. ניתן גם להמיר את פוליסת ביטוח חיים המונחת שלך לתוך מדיניות כולו.

פוליסות ביטוח חיים שלמות גם לצבור דיבידנד פטור ממס, הידוע גם בשם ערך המזומנים של המדיניות. אתה גם יכול לשאול כנגד הסכום של המדיניות. הפרמיה גם נשארת זהה, למרות שזה יקר יותר מאשר חיים מדיניות לטווח.

לבסוף, זכור: אין תירוץ שלא ביטוח חיים אם יש לך תלויים, כך להתחיל לקחת את הצעדים היום כדי להגן על עצמך.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.