המיתוס הגדול נדל”ן

Home » Real Estate » המיתוס הגדול נדל”ן

על פי מחקר, מניות לייצר תשואות ריאליות גבוהות מ נדל”ן

המיתוס הגדול נדל"ן

קניית מגורים עיקריים היא כנראה מישהו ההחלטה הטוב ביותר יחיד יכול לעשות עבור העתיד הפיננסי שלהם. עם זאת, כאשר אתה מקבל לתוך הבתים שניים, בתי נופש, נכסים מניבים, מבנים מסחריים, קרקעות גלם שנערכו עבור הערכה פוטנציאלית, אתה משחק משחק כדור חדש לגמרי. הסיבה לכך היא, על פני תקופות זמן ארוכות, חוזר האמיתי (בניכוי האינפלציה) המוצעים על ידי מניות רגילות שרמס אלה זמינים על ידי בעלות במקרקעין.

כֵּן. אתם קוראים נכון. אמריקאים הפכו מוקסמים כל כך עם בעלות על הנדל”ן כי לעתים קרובות הם לא מבינים נכס הגדלת ערך מ 500,000 $ עד 580,000 $ בתוך חמש שנים, לאחר שנסוג הוצאות הריבית לאחר המס על המשכנתא, ביטוח נוסף, עלויות כותרת, וכו ., אפילו לא לעמוד בקצב האינפלציה! רווח 80,000 $ זה לא הולך לקנות לך יותר סחורות ושירותים; כמות זהה של המבורגרים, בריכות שחייה, סטים ריהוט, פסנתרי כנף, מכוניות, עטים נובעים, סוודרים מקשמיר, או כל דבר אחר הוא כי ייתכן שתרצה לרכוש. בהנחת משכנתא מלאה על 6.25%, במהלך חמש השנים הללו, היית שלמת 151,401 $ ריבית ברוטו, או בערך 93,870 $ לאחר ניכויי המס המתאימים (וזה מניח שאתה נמצא בסוגריים העליונים, במקרה הכי הנוח.) יתרת המשכנתא שלך היה מופחת כדי סביב 466,700 $, נותן לך הון עצמי של 113,300 $ (שווי שוק 580,000 $ -. משכנתא 466,700 $ = הון עצמי 113,300 $) במהלך הזמן הזה, היית הפגז את 184,715 $ בתשלומים.

פקטורינג בטיפול רכוש, ביטוח, ועלויות אחרות, הברוטו שלך מחוץ בכיס ההוצאות היו לפחות 200,000 $.

זה אמור להמחיש עיקרון יסוד לכל המשקיעים צריכים לזכור: נדל”ן הוא לעתים קרובות דרך לשמור את הכסף היית שלמת אחרת חשבון שכר דירה, אבל זה לא הולך ליצור שיעור גבוה מספיק סביר שיבה למתחם העושר שלך באופן משמעותי.

ישנם, כמובן, מבצעים מיוחדים שיכול ועושים לייצר תשואות גבוהות על בסיס ממונף כגון קבלנים עם קניית בסיס בעלות נמוכה, rehabbing, ומכירת בתים, מעצבים במלון יצירת יעד מרגש בחלק חם של העיר (חייבים אותו לציין כי במקרה זה, יצירת העושר באה לא מן הנדל”ן, אך מעסקי – או המניות רגילות – אשר נוצרו באמצעות להפעלת מלון), או יחידות אחסון בעיירה ללא מאפיינים דומים אחרים (אם כי, שוב, את העושר האמיתי אינו טמון הנדל”ן אבל מעסקי שנוצר!)

מה גרם מיתוס הנדל”ן הגדול הזה יתפתח? למה אנחנו מרומים על ידי אותו? המשך קריאה על תובנות, תשובות, ומידע מעשי ייתכן שתוכל להשתמש.

1. למשקיעים רבים, נדל”ן הוא מוחשי יותר מאשר מניות

המשקיע הממוצע כנראה לא להסתכל המניות שלו או שלה כשבר של עסק אמיתי, בתום לב, כי יש מתקנים, עובדים, ו, אחד תקוות, רווחים. במקום זאת, הם רואים בו פיסת נייר שמתפתלת סביב בתרשים. ללא חוש של רווחים בעל בסיס לבין תשואת הרווח, זה מובן מדוע הם עלולים להיבהל כאשר מניות של הום דיפו או וול מארט נופלות מן 70 $ ל 33 $.

למזלו, לא ידע כי המחיר הוא בעל חשיבות עליונה – כלומר, מה שאתה משלם הוא הקובע האולטימטיבי של ההחזר על השקעה – הם חושבים על מניות כמו יותר של כרטיס לוטו מ בעלות, פתיחת ה- Wall Street Journal ו- בתקווה לראות קצת תנועה כלפי מעלה.

אתה יכול ללכת לתוך נכס מניב; מעבירים את ידיכם על הקירות, להדליק ולכבות את האורות, לכסח את הדשא, ולברך הדיירים החדשים שלך. עם מניות Bed, Bath, ומעבר יושבות בחשבון התיווך שלך, זה אולי לא נראה כמו אמיתי. גם המחאות הרווחות שהיה בדרך להיות בדואר הביתה, העסקים, או הבנק שלך, הם לעתים קרובות עכשיו בהעברה בנקאית לחשבון שלך או חולקו באופן אוטומטי. למרות סטטיסטית לאורך זמן יש סיכוי גבוה יותר כדי לבנות את השווי נטו שלך דרך סוג זה של הבעלות, זה לא מרגיש אמיתי כמו רכוש.

2. נדל”ן אין ערך שוק מצוטט יומי

נדל”ן, ומצד שני, עשוי להציע נמוך בהרבה לאחר המס, לאחר אינפלציה חוזרת, אבל זה חוסך למי אין לי מושג מה הם עושים מלראות שווי שוק מצוטט מדי יום. הם יכולים להמשיך, מחזיקים רכושם ואיסוף הכנסות שכירות, בורות לחלוטין לעובדה שבכל פעם ריביות לזוז, הערך הפנימי של אחזקותיהם מושפעות, בדיוק כמו מניות ואג”ח. טעות זו טופלה כאשר בנג’מין גראהם למד משקיעים כי השוק נמצא שם כדי לשרת אותם, לא להורות להם. הוא אמר כי להתרגש על תנועות במחיר כמוה המאפשר עצמך ייסורים נפשיים ורגשיים על טעויות של אנשים אחרים שיפוט. קוקה-קולה עשויה להיות נסחר ב 50 $ למניה אבל זה לא אומר כי המחיר הוא רציונלי או לוגי, ולא זה אומר אם שילמת 60 $ ויש להם הפסד נייר של 10 $ למניה שביצעת השקעה גרועה. במקום זאת, המשקיע צריך להשוות את תשואת רווח, שיעור הצמיחה הצפוי, ואת דיני מס נוכחיים, לכל הזדמנויות האחרות העומדות לרשותם, הקצאת המשאבים שלהם לזו מציעה את התשואות הטובות ביותר, מותאם לסיכון. נדל”ן הוא לא יוצא מן הכלל. מחיר הוא מה שאתה משלם; ערך הוא מה שאתה מקבל.

3. שלא לגמרי ברור שנמצא קרוב עם זה שהוא בעל ערך

פסיכולוגים כבר מזמן אמרו לנו שאנחנו להפריז בחשיבות של מה הוא קרוב בהישג יד בהשוואה לזו שהוא רחוק. זה עשוי, בין שאר, להסביר מדוע כל כך הרבה אנשים כנראה לבגוד בן הזוג שלהם, למעול מתאגיד ארגוני, או, כפי מנהיג עסקי אחד מאויר, גבר עשיר עם 100 מיליון $ בחשבונות ההשקעה שלו עשוי להרגיש כועס מרה על לאבד 250 $ בגלל שהוא עזוב את הכסף על השידה במלון.

עיקרון זה עשוי להסביר מדוע אנשים מסוימים מרגישים עשירים יותר על ידי בעל 100 $ הכנסות מהשכרה כי מופיעות בתיבת הדואר שלהם מדי יום לעומת 250 $ של רווחים “להסתכל דרך” שנוצרו על ידי המניות המשותפות שלהם. היא עשויה גם להסביר מדוע משקיעים רבים מעדיפים דיבידנד במזומן לשתף רכישות חוזרות, למרות שהאחרון יותר מס יעיל, כל שאר התנאים שווים, לגרום עושר יותר נוצר מטעמם.

זה augmented לעתים קרובות על ידי הצורך האנושי מאוד לשליטה. בניגוד וורלדקום או אנרון, הונאה חשבונאית אנשים שאותם מעולם לא פגשו לא יכולים להפוך את הבניין המסחרי לך להשכיר לדיירים נעלמים בין הלילה. מלבד שריפה או אסון טבע אחר, שמכוסית לעתים קרובות על ידי ביטוח, אתה לא הולך להתעורר פתאום ולגלות כי אחזקות הנדל”ן שלך נעלמו או שהם שנסגרו בגלל שהם מדדו את Securities and Exchange Commission . עבור רבים, זה מספק רמה של נוחות רגשית.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.