השקעות בשברי: תחילת העבודה בשוק בלי הרבה כסף

Home » Investing » השקעות בשברי: תחילת העבודה בשוק בלי הרבה כסף

 השקעות בשברי: תחילת העבודה בשוק בלי הרבה כסף

אתה יודע שאתה רוצה להתחיל להשקיע, ואולי יש לך העין על כמה מניות מסוימות שלדעתך הם מבטיחים. אבל כאשר אתה מסתכל כמה במחירי המניות בחוץ, פתאום זה לא נראה בר ביצוע. יש חברות במחירי מניות רבות ציבוריות מצפון 100 $, וחלקם, כמו אמזון ו- אלפבית Inc (החברה האם של גוגל), הם מעל 1000 $. איך אתה אמור להשקיע אם אתה לא יכול להרשות לעצמי לקנות אפילו מניה אחת?

החדשות הטובות הן, כי אתה לא צריך לקנות נתח שלם בכל פעם. אסטרטגיה שנקראת השקעת שבר מאפשרת לך לרכוש חלקים למניה. ככה זה עובד.

מהו שבר מניה?

כפי שאתה בוודאי להסיק, נתח שבר הוא שבר של מניה מלאה. בהתאם החברה שאתה משקיע או הברוקר אתה משתמש, אפשר לקנות חלק למניה. אז, אם נתח עולה 100 $, ואתה רק צריך 25 $ להשקיע, אתה עלול להיות מסוגל ידי רבע למניה. אתה עדיין מקבל להשקיע בחברה, אבל אתה לא צריך לחכות עד שמרת מספיק כדי לקנות מניה כולו.

שברי מניות גם לנבוע פיצולי מניות ומיזוגים ורכישות. עם זאת, אלא אם כן אתה כבר יש מניות של חברה זה מציע פיצול, או כי הוא מעורב בכמה עסקה אחרת, שיטות אלה קבלת שברי מניות כנראה לא חלות עליך.

אחת הדרכים הקלות ביותר לרכישת מניות שבר הוא באמצעות תוכניות השקעה מחדש של דיבידנד.

אם תקבל דיבידנדים על המניה, קרנות נאמנות, תעודות סל או, כמה ברוקרים וחברות יש תוכניות אוטומטיות כי ולהשקיע דיבידנדים אלה לקנות יותר מניות. במקרים רבים, אתה עשוי לקבל 15 $ בדיבידנדים. ההשקעה מחדש של הדיבידנד אוטומטי תקנה מניות חלקיות, בהתבסס על מחיר המנייה הנוכחי.

היתרונות של השקעה בשברי

כאשר אתה משקיע באמצעות שברי מניות, אתה ליהנות מגמישות ויעילות. אתה יכול להתחיל להרוויח תשואות על הכסף שלך קודם לכן. בהתאם הברוקר אתה משתמש, ואת החברות יש לך גישה, זה אפילו אפשרי להתחיל להשקיע עם קטן כמו 5 $ כאשר אתה להעסיק אסטרטגיית השקעות שבר. כפי שאתם יודעים, ככל שתקדימו להתחיל להשקיע (ניצול חוזר הרכבה), עדיף לך נמצאים בטווח הארוך.

פלוס, עם השקעת שבר, יש לך הזדמנות להשקיע בחברות ייתכן שלא יוכל להרשות לעצמו. רבים מאתנו לא יכולים פשוט לקנות נתח של המניות במחיר הגבוהות ביותר. השקעה שבברים נותנת לך את ההזדמנות להיות בעלים של חתיכה קטנה של חברות-תועלת כזו בצורה קטנה מן ההצלחה שלהם.

הפיכת שימוש תוכניות השקעה מחדש של דיבידנד יכולה להיות דרך יעילה במיוחד כדי לבנות את תיק ההשקעות שלך עם השקעת שבר. דיבידנד הוא חלק ברווח של החברה. אתה מקבל תשלום על בסיס כמה מניות בבעלותך. אם אתה מאפשר להשקעה מחדש אוטומטית, אתה קונה יותר מניות עם כל תשלום דיבידנד. וכמו שאתה קונה מניות שבר יותר עם הדיבידנד שלך, אתה מגדיל את גודל התשלום הבא.

זהו מעגל מנציחה שמועיל לך קצת בכל פעם.

איך לקנות שברי מניות

ברוקרי הנחה מקוונים רבים המציעים תוכניות השקעה אוטומטית גם מאפשרים לך להשתתף השקעת שבר. אם תסכים להשקיע סכום קבוע של כסף כל חודש, הברוקר יקנה אוטומטית ככל האפשר (על בסיס המחיר) על פי בחירתך של פרט, ETF, או מניות קרן נאמנות. זה יכול להיות שברי מניות אם הסכום שאתה משקיע הוא לא מספיק כדי לרכוש נתח מלא.

גלו אם הברוקר המקוון בחירתך מאפשר השקעת שבר. הבן, אם כי, כי רב של פלטפורמות אלה יהיו רק לאפשר אותו אם תירשמו תכנית אוטומטית. אם אתה סוחר לעתים, ייתכן שלא תוכל לרכוש שבריר מניה.

אתה יכול גם להתחיל עם יועצים רובו וחברות הזנק השבר שמקלים בשבילך להשקיע כאשר יש לך רק כמה דולרים לחודש.

חברות כמו שבח, מוטיב, סטאש, ולאגור כל מציעות השקעת שבר.

אם אתה רק מתחיל בתור משקיע, אם כי, זה עשוי להיות הגיוני להתחיל עם קרנות אינדקס, כגון תעודת סל 500 S & P. למרות שזה לא בדיוק אותו הדבר כמו בעלות אפלה או אלפבית Inc (החברה האם של גוגל) מניות, משקיעי קרן אינדקס הכוללת במניות אלה אין לאפשר לכם ליהנות עלייה של המניות אשר. בנוסף, אתם נהנים מביצוע רצועה רחבה של השוק, ולא צופה את תיק ההשקעות שלך לחיות או למות על ידי כיצד קומץ של מניות לבצע.

השתמש שברי מניות להתחיל להשקיע היום, בניית בסיס תיק ההשקעות שלך. ככל שאתה לומד יותר על השקעה, וכפי שאתם מתחילים לראות תשואות, אתה יכול לצבוט את האסטרטגיה שלך כדי לכלול סוגים שונים של נכסים, ואף להתחיל לקנות מניות שלמות של כמה המניות יקרות יותר.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.