חשוב פיננסי שיעורים בכל עבודה למבוגרים צריכים ללמוד

Home » Finance » חשוב פיננסי שיעורים בכל עבודה למבוגרים צריכים ללמוד

לפתח מיומנויות אלה ניהול כספים כדי לקבל את הכספים שלך תחת שליטה

חשוב פיננסי שיעורים בכל עבודה למבוגרים צריכים ללמוד

ניווט בעולם של מימון אישי יכול להיות מכריע, אפילו עבור מבוגר שיש לו לא מעט ניסיון בעולם העבודה. עם קצת תכנון חכם, אסטרטגיה טובה והבנה של היסודות אתה אמור להיות מסוגל לפתח מיומנויות ניהול רווחים אתה צריך לקבל את כספינו תחת שליטה. הנה כמה אמיתות יסוד של מימון אישי שכל אחד צריך להיות מודע.

1. קבע יעדים

אם אין לך יעד מוגדר לעבוד לקראת זה יכול להיות קשה למצוא את המוטיבציה לחסוך.

בין אם זה בית אתה כבר בוחן או הפרישה שלך, בזהירות להגדיר מטרות אלה להבין כמה תצטרכו לחסוך, כך שאתה יכול ליצור תכנית להגיע לשם.

2. להתחיל בהקדם ככל שתוכל

שמע פעם על ריבית דריבית? תהליך זה מאפשר את הריבית על החיסכון שלך להרוויח אפילו יותר עניין. ככל שתקדימו להתחיל לחסוך לפנסיה, הפעם יותר הכסף שלך צריך לגדול ולנצל ריבית דריבית. זמן באמת הוא להוביל עצמה עבור ההשקעות שלך כל כך מחכות רק כמה שנים להתחיל חיסכון עשוי להפחית באופן משמעותי את גודל הביצה בקן הפרישה שלך.

3. להוציא פחות ממה שאתה תעשה 

זה מאוד קל בעולם הצרכן מונחה זה לחיות מעבר לאמצעים שלנו אבל ככלל אצבע טוב הוא לנסות ולשמור לפחות 15 אחוז מההכנסה שלך. אם אתה מוצא את זה קל להרבות לבזבז לנסות לשלם עבור דברים כמו בגדים ומצרכים עם במזומן במקום כרטיס אשראי או חיוב.

משיכת סכום קבוע מדי חודש עוזר לך להיות מודעים יותר ולקבל החלטות טובות יותר בהוצאות.

4. יצירת תקציב 

התקציבים לשחק תפקיד קריטי לשלם את החוב, שליטה בהוצאות שלך ולהישאר על המסלול לקראת המטרות שלך. זה קל לבלות קצת אקסטרה כמה ימים יותר מאחרים, אבל אם יש לך תקציב במקום או להגדיר מגבלת הוצאה יומית תוכל להתאים לפצות על כל השמטה אחרת יום.

5. שים החיסכון שלך על טייס אוטומטי

האם תרומות החיסכון שלך לנכות אוטומטית מן המשכורת שלך באמצעות התכנית 401k ו / או הפקדה ישירה לחשבון תיווך. אם לשים כסף בצד עוד לפני שאתה רואה את זה אתה לא תחמיץ אותה.

6. תמיד לוקח כסף חינם 

אם המעסיק שלכם מציע להתאים אחוז 401K התרומה שלך – והכי עושה – למקסם כי תועלת ידי תרומת גבול המשחק מעסיק המציעים להתאים התרומה שלך יהיה בדרך כלל לעשות זאת עד 3-6 אחוזים ממשכורתו השנתית שלך.. אז, אם אתם עושים 50,000 $ ו הבוס שלך תואם 401k שלך עד 5 אחוזים, הקפד לתרום 2500 $ במהלך השנה.

7. Do not Go Crazy House

היזהר שלא יתר לקנות כאשר קניות עבור בית חדש. תשלום משכנתא גדול באמת יכול להגדיר אותך בחזרה עם החיסכון שלך. נסה לחשוב על מה שאתה באמת צריך לצאת מהבית שלך אז יש לך את החופש להוציא על צורכים אחרים.

8. הגן על עצמך

תוכנית פיננסית מלאה לחלוטין כולל הוראות כדי להגן על החיים שלך ועל העתיד שלך. ביטוח חיים ואת ניהול עזבון הוא מפתח מוודא חובתכם יקיריכם מתקיים, גם אחרי שאתה נעלמת. התחל לקנות ביטוח חיים בהקדם האפשרי אם אתה לא צריך את זה כבר.

9. אל תתנו אתה להפחיד World Financial

כסף גורו דייב רמזי ציין כי “80 אחוז מימון אישי היא התנהגות” לא חינוך. בניגוד לאמונה הרווחת אתה לא צריך להיות מומחה פיננסי על שוק המניות כדי להתחיל לבנות את תיק ההשקעות שלך ולהתכונן לעתיד. כל מה שאתה באמת צריך לעשות זה לעבוד על בניית תכנית מוצקה כי תוכל להתחייב ולהתמיד לאורך השנים.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.