למה אתה לא צריך שיתוף לחתום למישהו אחר

Home » Credit and Debt » למה אתה לא צריך שיתוף לחתום למישהו אחר

למה אתה לא צריך שיתוף לחתום למישהו אחר

תחילה מאושרת לכרטיסי אשראי והלוואות יכולות להיות קשה עבור אדם מי היו בעיות אשראי בעבר או אפילו מישהו שאין לו שום אשראי בכלל. עסקים מוכנים לאשר סוגים אלה של מועמדים אם יש להם מישהו CoSign עבורם. אם אתה מקבל שיחת טלפון מידיד או ביחס cosign עבורם, להיות זהיר. אתה עשוי לחשוב, אתם פשוט מציעים את השם שלך כדי לעזור להם לקבל אישור עבור כרטיס או דירת הלוואה או אשראי.

עם זאת, אתה מכניס יותר על הקו מסתם החתימה שלך. העתיד הפיננסי שלך עלול להיות בסכנה כאשר אתה מחליט תשתתף איתה מישהו אחר.

הם צריכים ערבות משום שהם לא יכולים להעפיל לבד.

יש סיבה יקירכם לא יכול לאישור אשראי בכוחות עצמו – בגלל היסטוריית האשראי שלהם (או היעדרה) או הכנסה מציין שהם לא אחראים מספיק עם אשראי כדי להעפיל לבד. נושים ומלווים עושים עבודה טובה למדי של חיזוי בסבירות של מבקש פירעון. אם הנושה דורש ערבות, הם אינם מאמינים יקירכם יכול או ישלם במועד. זכור, המסקנה שלהם מבוססת על אך ורק על עובדות ונתונים לגבי הרגלי בזבוז יקיריכם, לא על רגשות או הערכות אופי.

אין יתרון אמיתי לך.

כשאתה cosign לקבלת הלוואה, הלווה האחר בעצם מקבל את היתרון של ההלוואה. הם נוסעים במכונית, לגור בבית, או להשתמש בכרטיס האשראי.

אתה עלול לקבל דחיפת ניקוד האשראי שלך – בהנחה שכל התשלומים נעשים על זמן – אבל זה לא שווה את הסיכון. ואם אתה יכול להיחשב ערבות, ניקוד האשראי שלך כנראה לא צריך הרבה עזרה.

תשלומים על חשבון החתם ישפיעו עליך.

כשאתה cosign, אתה בדיוק כפי אחראי החוב כאילו היו שלך לבד, רק שאתה לא מקבל את היתרון המוחשי של מה החוב משמש.

אם יקירכם מאוחר בתשלומים, זה בדיוק כמו שאחרת. התשלום מאוחר ידווח על דוח האשראי שלך כמו כל שאר החשבונות שלך. זה ישפיע על ניקוד האשראי שלך ואת היכולת שלך לקבל אישור לחשבון שלכם.

גרוע מכך, זה יכול להיות חודשים לפני הנושה מודיעה לך כי תשלומים הם עבריין, וזה מאוחר מדי בשבילך להתערב ולהציל את היסטוריית האשראי שלך.

רמת החוב שלך עולה, מדי.

החוב לך חתם יגדל יחס החוב להכנסה שלך, המשפיעים על היכולת שלך לקבל אישור עבור כרטיסי אשראי והלוואות משלך. כאשר נושים ומלווים לשקול כל יישום אתה רשאי לקבל כרטיס אשראי או הלוואה, הם רואים כי הלוואה חתמה בדיוק כמו כל החובות האחרים שלך. אם החוב עושה יחס חוב להכנסה שלך גבוה מדי, יישומי ההלוואה עשויים להידחות.

אתה על קרס תשלומים אם פשיטת רגל המחדל או קבצים הלווים האחרים.

By cosigning, אתה מקבל אחריות על התשלומים אם יקירכם לא משלם בזמן. אם התשלומים נעשים עבריינים, הנושה או אספן הצד השלישי שלה תבוא אחריך. אתה יכול להיתבע על החוב ויש פסק דין נכנס נגדך (פסק דין הוא אחד הערכים הכי הגרועים עבור דוח האשראי שלך).

אם יקירכם מקבל את החוב משוחרר בפשיטת רגל, הם יהיו לשחרר את הקרס על זה. אתה, לעומת זאת, יהיה אחראי בלעדי לפרוע את החוב או נאלץ לכלול אותו לפשיטת הרגל משלך.

הקשר יכול לסבול.

זה לא רק האשראי שלך שיכול בסופו של דבר פגום אם הסדר החתם נופל דרך. תחשוב על מה יקרה למערכת היחסים שלכם אם הגרוע מכל יקרה ואת הלווה השני מחטיא תשלומים והורס האשראי שלך. או גרוע מזה, מה יקרה אם הקשר שלכם מתפרק לפני ההלוואה השתלמה? אתה צריך לפסוע בזהירות כאשר אתה מערבב כספים ומערכות יחסים.

התחלתי את הלוואת החתם הוא לא קל כמו מקבל על זה.

אתה לא יכול לצאת הלוואת חתם פשוט כי אתה מצטער על זה. לאחר חוזה הוזן, בדרך כלל הדרך היחידה להשיג את השם שלך את החשבון הוא עבור האדם האחר כדי לקבל חשבון חדש בשם שלו או שלה.

זה אומר שהם יצטרכו לשפר מספיק האשראי שלהם כדי להעפיל בכוחות עצמם. זה אפשרי, אבל פשוט לא קל כמו שזה נשמע. אם תחליט cosign עם מישהו, להיכנס לזה בידיעה שיש אפשרות ששמך יצורף ההלוואה עד שזה השתלם.

יקירכם כנראה לא לבקש את החתימה שלך עם הכוונה להחמיץ תשלומים וכואב האשראי שלך; הם אפילו לא יכולים להבין איך cosigning ישפיע עליך. אם תבחר cosign, אתה צריך להבין את הסיכון שאתה מקבל ומה יכול לקרות אם אתה מציע את החתימה שלך.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.