קניות עבור ביטוח חיים ציטוטים

Home » Insurance » קניות עבור ביטוח חיים ציטוטים

מציאת ציטוטי ביטוח חיים הגדול יכולה לעזור לך לחסוך אלף!

קניות עבור ביטוח חיים ציטוטים

אז, שהחלטת לעשות קניות ברחבי עבור ביטוח חיים ציטוטים. רוצים לחסוך כמה אלפי דולרים על פוליסת ביטוח החיים הבא שלך? ובכן, לחשוב על כמה זמן אתה משלם עבור ביטוח חיים וכמה הבדל הצעת מחיר לביטוח חיים של 5 $ לחודש יעשה על פוליסת ביטוח חיים מונחים 30 שנים. עכשיו לקחת דמות כי ($ 1800) ולחשוב על אחת כמה וכמה זה יהיה אם היה נגזר עליה להשקיע.

זה באמת מוסיף למעלה!

אנשים רבים אינם מבינים עד כמה עלייה קטנה פרמיה בביטוח חיים יכולה להסתכם במהלך פוליסת ביטוח חיים. מה שקורה לעתים קרובות כאשר אחד קניות ברחבי עבור ביטוח חי ציטוטים הוא שהם לא טורחים לדאוג רק הבדל חודש 5 $, אבל כפי שאתה יכול לראות מלמעלה, משתלם לקחת הנמוך ביותר של ציטוטי פוליסת ביטוח החיים שלך.

עכשיו שאתה יודע לשים לב כל דולר כאשר קניות עבור ביטוח חי הציטוטים שלך, בואו נסתכל על כמה דרכים לעשות קניות ברחבי עבור ביטוח חי הציטוטים הטובים ביותר, כך שתוכל להתחיל אלף חיסכון על פוליסת ביטוח החיים הבאה שלך!

1. קבע את צרכיך:

ראשית אתם תרצו לקבל מושג טוב של כמה ביטוח אתה צריך. אם אתה לא צריך לקחת את הזמן כדי לחקור את הצרכים שלך אז אתה לא יהיה מסוגל לקבל החלטה מושכלת כאשר סוכן הביטוח או החברה שאתה רוכש ציטוטי הביטוח מפני כניסות צרכימי ביטוח החיים שלך.

2. פיק ביטוח החיים שלך:

Term או כל החיים? אלו הם שני סוגים בסיסיים של ביטוח להשתנות וכיצד הם פועלים. מחקר בחירות אלו כך שוב, אתה יכול לקבל החלטה מושכלת בעת רכישת ביטוח חיים ציטוטים שלך.

3. חנות מקוונת מקומי עבור ביטוח החיים הטוב ביותר ציטוטים:

אל תניחו באינטרנט הוא תמיד את העסקה הטובה ביותר.

זה יכול להיות נוח אך גם שיש את הנוחות של סוכן מקומי יכול להיות מועיל. בעת קביעת איפה ניתן לקבל הצעות ביטוח החיים שלך לקחת את הזמן כדי לפנות לחברות רבות. כמובן מחיר השורה התחתון לא צריך להיות הגורם המכריע בבחירה שלך, אבל באמצעות העלות של ביטוח חי הציטוטים הוא מקום טוב להתחיל השוואה. להיות מוכן לכל שאלות רפואיות בדיקה רפואית ואל תדאגו … רק בגלל חברה אחת עלולה למנוע ממך את זה לא אומר חברה אחרת תעשה זאת. כמו כן, ודא שאתה יודע את האיתנות הפיננסית של חברות שבחרו להשוות.

4. בדוק עבור והנחות נוספות:

ברגע שיש לך למצוא קומץ של חברות שיש להן ביטוח חי ציטוטים נמוכים דומים, עכשיו זה זמן לחפור עמוק יותר ולהשוות מוצרי ביטוח חיים שלהם בפרט. תחום אחד השוואה טובה הוא להעריך את תכונות חיסכון נוספות השונות המוצעות על ידי כל חברה. אלה כוללים הנחות טיוטות אוטומטיות, חברויות ארגון, חבילות ביטוח מרובות מאותה חברה (חיים ונכות).

5. להבין את פוליסת ביטוח החיים:

וכמובן, כאשר קניות עבור הצעת מחיר לביטוח חיים שלך והשוואת חברות, אתם תרצו לוודא שאתה משווה תפוחים לתפוחים.

לדוגמא, כמה חברות ביטוח חיים עשויות לתת לך מחיר ציטוט 3 חודשים וחלקם עשוי לתת לך מחיר ציטוט 6 חודשים. באזורים אחרים לחפש השוואת פוליסות ביטוח חיים באותה מידה הם: פרמיות קבועות (פרמיה נשארת זהה לאורך כל המדיניות), החזרת הפרמיה (הפרמיה שלך תוחזר בסוף המדיניות אם בשימוש), מובטחת מדיניות מתחדשת (תרצו יוכלו לחדש את הפוליסה לאחר שתוקפו פג), ואת ההכללות (הטבות שאינן כלולות). כמו כן, להיות מודע הזמן “מבט חופשי”. זהו הזמן שבו אתה יכול לשנות את דעתך לאחר רכישת הפוליסה, בדרך כלל איפשהו בתוך 10 ימים.

אתה רכשת פוליסת ביטוח משתלמת חיים, עכשיו מה?

שמור על פוליסת ביטוח החיים שלי? כן! זה נהדר שמצאת פוליסת ביטוח חיים סבירה אך רכישת פוליסת ביטוח חיים הסבירה שלך היא רק הצעד הראשון להיות בעל פוליסת ביטוח חיים אחראי.

אם אתה רוצה להפיק את המרב של פוליסת ביטוח החיים שלך ואתה רוצה את זה כדי להגן על יקיריכם כמו שצריך, יש שלבים שאתה צריך לעשות כדי לוודא פוליסת ביטוח החיים שלך תהיה מעודכנת ובטוחה.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.