2018 Кращі кредитні картки для Millennials

Home » Credit and Debt » 2018 Кращі кредитні картки для Millennials

 2018 Кращі кредитні картки для Millennials

Менш ніж одна третина Millennials мати кредитну карту, в відповідно до 2016 року обстеження з Bankrate.com . Це означає , що Millennials не вистачає на деяких великих пільги кредитних карт, а також можливість почати будувати свій кредит. Millennials є унікальним поколінням, а не тільки який – або кредитної карти одягне свою любов до подорожей і недільні бранчі. Ось кращі кредитні карти для Millennials.

Найкраще підходить для любителів ресторану: Uber Visa емітованих Барклайс

З картою Visa Uber, ви будете заробляти $ 100 бонус (еквівалент 10000 пунктів) після того, як витрачати $ 500 на покупках протягом перших 90 днів.

Бонус погашаються за Uber кредит, кредит заяву, або подарункові карти.

Visa Card Uber має досить привабливу програму заохочень. Власники карток будуть отримувати 4 відсотки назад їдальнею, в тому числі Uber Їсть; назад в готель і перельоті 3 відсотки; 2 відсотки назад на покупки в Інтернеті, в тому числі Uber і потокової передачі музики послуг; і 1 відсоток назад на все інше.

Там немає річного внеску, який є відмінним перком для нагороди кредитної карти, і немає ніякої іноземної плати за операції по кредитній карті. Це означає, що покупки ви робите в інших валютах не стягується додаткова плата.

Крім нагород і зареєструватися бонус, ви отримаєте $ 50 кредит для онлайн-послуг після того, як ви витрачаєте $ 5000 або більше на вашої кредитної картки протягом року. Крім того, ви отримаєте $ 600 для мобільного телефону пошкодження або крадіжки, коли ви оплатите рахунок за допомогою кредитної картки. Це означає, що ви могли б канаву план страхування вашого мобільного телефону перевізника і заощадити гроші.

(Плюс заробити нагороди, заплативши ваш телефонний рахунок за допомогою кредитної картки.)

Погасити свої окуляри для Uber кредитів, подарункових карт або готівки назад. Uber кредит старт в 500 очок за $ 5. Тільки основний власник картки може використовувати накопичені бали для Uber кредитів через додаток.

Там немає меж у винагороді ви можете заробити, і вони не закінчуються до тих пір, поки ви зберігаєте свій рахунок в хорошому положенні.

Окуляри можуть бути передані або продані.

Ціноутворення : Змінний квітня або 15,99 відсотка, 21,74 відсотка, або 24,74 відсотка, в залежності від вашої кредитоспроможності. Апрель на грошові аванси становить 25,99 відсотка. Баланс переказів стягується збір у розмірі 3 відсотків , а грошові кошти , стягується збір у розмірі 5 відсотків.

Нанести на карту Uber Visa починаючи 2 листопада 2017.

Найкраще підходить для подорожі любителів: Chase Sapphire Reserve

Millennials любить подорожувати.

Sapphire Reserve Chase платить 50000 бонусних очок після того, як витрачати $ 4000. на покупку протягом перших трьох місяців після відкриття рахунку. Бонус коштує $ 750 в мандрівці, коли ви скористаєтеся через Chase Остаточних Rewards.

Власники картки отримують $ 300 щорічних поїздки кредитних погашаються для подорожей покупок, зроблених на карті.

Ви будете отримувати 3 очки за долар на поїздки, включаючи готелі, таксі і поїздів; 3 очка за долар на харчування в усьому світі; і 1 очко за долар на все інше.

Окуляри ви заробили коштує 50 відсотків більше, коли ви обмінювати їх на покупки подорожей через Chase Ultimate, нагороди, інструмент бронювання Чейза. Там немає затемнення дат обмежень, коли ви можете викупити свої нагороди.

Chase Sapphire Reserve має кілька інших пільг для власників карт:

  • До $ 100 ЗБІР кредиту глобального в’їзду або АСП попередньої перевірки
  • Доступ до залах аеропортів
  • Особливі привілеї Прокат автомобілів Прокат автомобілів Національний, Avis і Silvercar при бронюванні за допомогою карти

При ціні $ 450 в рік, то Sapphire Reserve Chase має один з найвищих щорічних зборів кредитної картки. Вам також доведеться заплатити $ 75 в рік для кожного авторизованого користувача. Бонус за реєстрацію та затвердження кредитної подорожі складають за щорічну плату протягом, принаймні, в перші два роки. З фінансових причин, ви повинні бути в змозі заплатити річний внесок в повному обсязі першого місяця, якщо ви затверджені. В іншому випадку, ви будете в кінцевому підсумку платити відсотки на плату.

Ціноутворення : закуповує і перенесення балансу квітня в діапазоні від 16,9 до 23,99 відсотка на основі кредитоспроможності. Грошовий аванс квітня складає 25,99 відсотка. Баланс переклади стягуються збір в розмірі $ 5 або 5 відсотків і грошових авансів заряджених $ 10 або 5 відсотків.

Як і всі нагороди кредитних карт, ви повинні сплатити ваш баланс в повному обсязі і уникнути грошових авансів, так що ви не платите додаткові відсотки і збори.

Там немає ніякої плати зовнішньої транзакції.

Чи не Кращий Ні Щорічна туристична За додаткову плату: Синій Delta SkyMiles American Express

The Blue Delta SkyMiles American Express платить 10000 бонусних миль після того, як зробити $ 500 в праві покупки протягом перших трьох місяців після відкриття кредитної картки. Зверніть увагу, що ви не можете мати право на бонус за реєстрацію, якщо у вас є інший кредитної картки Delta SkyMiles.

Власники карти отримують 2 милі за долар на покупках в американських ресторанах, 2 милі за долар на покупках Delta і 1 милю за долар на все інше право покупки. Деякі покупки ресторану не можуть претендувати на 2 пункти винагороди рівня, наприклад, ресторани всередині готелів.

Як власник картки, ви будете насолоджуватися 20-відсоткову економію на покупки в польоті. Економія, зроблена у вигляді кредиту заяви.

Якщо ви затверджені для миттєвого номера рахунку (на основі здатності AMEX, щоб підтвердити свою особу), ви будете отримувати мінімум $ 1000. кредитної лінії для використання в Delta.com.

Ціноутворення : Там немає щорічного внеску. Покупки і баланс передачі квітня складає 16,74 відсотків до 25.74 відсотків. Грошовий аванс квітня 26,24 відсотка. Баланс переказів стягується збір у розмірі $ 5 або 3 відсотки і грошових авансів стягується збір у розмірі $ 5 або 3 відсотки. Плата зовнішньої транзакції 2,7 відсотка.

Найкраще підходить для Покупців: Amazon Prime Rewards Visa Signature Card

Огляд тисячолітніх звичок витрат показує, що покоління є фанатом витрачати гроші на одяг. Їх улюблена роздрібна торгівля, Amazon. Це робить Amazon Prime Rewards Visa Signature Card великий вибір.

Коли ви схвалені, ви отримаєте Amazon.com подарункові карти на суму $ 60 відразу. Там немає ніяких вимог витрат і вам не доведеться чекати 90 днів, щоб заробити бонус. Оскільки ваша карта пов’язана з вашим обліковим записом Amazon.com, ви можете почати використовувати вашу кредитну картку відразу, як тільки ви затверджені.

Покупки, зроблені на Amazon.com заробити 5 відсотків до тих пір, поки у вас є правомочний Amazon Prime членство і відкритий рахунок Amazon.com. В іншому випадку, покупки Amazon.com заробити 3 відсотків назад. Власники карток також отримують 2 відсотки назад в ресторанах, заправних станціях і аптеках; і 1 відсоток назад на всі покупки.

Ви можете викупити нагороди на покупки Amazon.com. Там немає мінімальної нагороди балансу, необхідного для викупу.

Інші переваги Amazon.com Prime Rewards Visa Signature Card включають в себе поїздки і невідкладної допомоги, втрачене відшкодування багажу, захист покупки, і розширену гарантійну захист.

Ціна : КВІТЕНЬ для покупок і баланс переказів становить 15,24 відсотка до 23,24 відсотка. Для грошових авансів, АПР становить 25,99 відсотка. Плата за баланс трансфертів становить $ 5 або 5 відсотків , а плата за грошові аванси становить $ 10 або 5 відсотків. Там немає річного внеску і немає плати зовнішньої транзакції.

Найкраще для простоти: Citi Double Cash Card

Millennials, які хочуть, щоб зберегти його простим і бути винагороджені за свої покупки, буде робити добре з Citi Double Cash Card. Карти платить 1 відсоток винагороди на всі покупки, а потім ще на 1 відсоток, як ви погасити свій баланс. Жодна інша кредитна карта не дає стимул для погашення вашої кредитної картки.

Якщо ви випадково забули зробити платіж по кредитній карті, Citi буде відмовитися від першого пізнього збору. Після цього, ви можете бути стягується додаткова плата в розмірі до $ 38. Ви також будете мати Citi Private Pass, який дає спеціальний доступ до квитків на заходи, як передпродажна квитки на концерті. І, з Citi Ціна Rewind, ви отримаєте автоматичне коректування цін, якщо ціна падає на пункті ви придбали з вашої кредитної картки протягом останніх 60 днів.

Citi Double Cash Card має вступне 0 відсотків пропозиції перенесення балансу протягом 18 місяців. Після рекламного періоду перенесення балансу квітень становить 14,49 відсотка до 24,49 відсотка. Перенесення балансу є відмінною зухвалим, але так як передача не буде отримувати винагороду, то краще використовувати цю карту для покупок, які ви платите в повному обсязі щомісяця.

Ціноутворення : Регулярний квітня складає 14,49 відсотка до 24,49 відсотка , а грошовий аванс квітня складає 26,24 відсотка.

Відмова від відповідальності: умови кредитної картки можуть бути змінені. Відвідайте веб-сайт кредитної картки емітента на найсучасніші нагороди та інформації про ціни.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.