2018 Best kredītkartes Millennials

Home » Credit and Debt » 2018 Best kredītkartes Millennials

 2018 Best kredītkartes Millennials

Mazāk nekā viena trešdaļa no Millennials ir kredītkarte, saskaņā ar 2016. gada aptauju no Bankrate.com . Tas nozīmē, ka Millennials izlaižot par dažiem liels kredītkaršu perks, kā arī iespēju, lai sāktu veidot savu kredītu. Millennials ir unikāla paaudze, ne tikai par jebkuru kredītkarti piestāvēs savu mīlestību uz ceļošanas un svētdienas vēlajām brokastīm. Šeit ir labākais kredītkartes Millennials.

Labākais Restorāns mīļotājiem: Uber Visa Card Izsniedzis Barclays

Ar Uber Visa karti, jūs nopelnīt $ 100 bonusu (ekvivalents 10,000 punktiem) pēc izdevumu $ 500 par pirkumiem pirmo 90 dienu laikā.

Prēmija ir izpērkamas par Uber kredīts, pārskatā kredīts, vai dāvanu kartes.

Uber Visa karte ir diezgan pievilcīgs atlīdzības programmu. Karšu īpašniekiem nopelnīt 4 procentiem atpakaļ uz ēdināšanu, tostarp Uber ēd; 3 procentiem atpakaļ uz viesnīcu un aviobiļetes; 2 procentiem atpakaļ uz tiešsaistes pirkumiem, tostarp Uber un mūzikas straumēšanas pakalpojumiem; un 1 procents atpakaļ viss pārējais.

Nav ikgadējā maksa, kas ir lielisks perk par atlīdzības kredītkarti, un nav ārvalstu darījumu maksa par kredītkarti. Tas nozīmē, ka pirkumi veicat citās valūtās nebūs jāmaksā papildu maksa.

Papildus atlīdzības un piereģistrēties bonusu, jūs saņemsiet $ 50 kredītu tiešsaistes pakalpojumu pēc tam, kad jūs tērēt $ 5000 vai vairāk par savu kredītkarti gadā. Uz augšu, ka jūs saņemsiet $ 600 mobilo telefonu bojājumu vai zādzību, ja jūs maksājat savu rēķinu ar savu kredītkarti. Tas nozīmē, ka jūs varētu grāvis jūsu mobilo tālruni pārvadātāja apdrošināšanas plānu un ietaupīt naudu.

(Plus nopelnīt atlīdzības maksājot tālruņa rēķinu ar savu kredītkarti.)

Izpirkt savus punktus Uber kredītiem, dāvanu kartes, vai naudas atpakaļ. Uber kredītu starts 500 punktiem 5 $. Tikai galvenais kartes turētājs var izpirkt punktus Uber kredītiem, izmantojot app.

Nav ierobežojumu atlīdzības jūs varat nopelnīt, un tie nav spēku, kamēr jūs saglabāt savu kontu labā stāvoklī.

Punkti var nodot vai pārdot.

Cenas : Mainīgā aprīlis ir vai nu 15,99 procenti, 21,74 procenti vai 24.74 procentiem, atkarībā no jūsu kredītspēju. Par naudas avansu GPL 25,99 procenti. Bilances pārskaitījumi tiek noteikta maksa par 3 procentiem un naudas avansi tiek noteikta maksa par 5 procentiem.

Piesakies Uber Visa karti, sākot 2. novembris 2017.

Labākais Tūrisma mīļotājiem: Chase Sapphire Reserve

Millennials patīk ceļot.

Chase Sapphire rezervāts maksā 50000 bonusa punktus pēc izdevumu $ 4000 par pirkumiem pirmajos trijos mēnešos konta atvēršanu. Prēmija ir vērts $ 750 par ceļošanu, kad jūs izpirkt caur Chase Ultimate atlīdzības.

Karšu saņem 300 $ gada ceļojumu kredīts apmainīt pret ceļojumu pirkumiem uz kartes.

Jūs nopelnīt 3 punktus par katru dolāru par ceļojumiem, ieskaitot viesnīcas, taksometri un vilcienu; 3 punkti vienu dolāru par pusdienām visā pasaulē; un 1 punkts par katru dolāru par visu citu.

Punkti esat nopelnījis ir vērts 50 procentiem vairāk, ja jūs tos atpirkt ceļojumu veicot pirkumus Chase Ultimate Rewards, Chase s rezervācijas rīks. Nav aptumšošana datumiem vai ierobežojumi, kad var izpirkt savu atalgojumu.

Chase Sapphire Reserve ir dažas citas perks karšu īpašniekiem:

  • Līdz $ 100 pieteikumu maksa kredītu Global ieceļošanas vai TSA Precheck
  • Piekļuve lidostu atpūtas
  • Īpašas auto noma privilēģijas National Car Rental, Avis, un Silvercar kad jūs pasūtīt ar savu karti

Tajā gadā 450 $, tad Chase Sapphire rezervāts ir viena no augstākajām kredītkaršu gada maksu. Jūs arī ir jāmaksā katru gadu 75 $ par katru atļauto lietotājam. Pierakstīšanās bonuss un ceļojumu paziņojums kredīts veido ikgadējo maksu par vismaz pirmos divus gadus. Par finansiālu iemeslu dēļ, jums ir nepieciešams, lai varētu samaksāt ikgadējo nodevu pilnā pirmajā mēnesī, ja jūs apstiprināts. Pretējā gadījumā jūs galu galā maksāt procentus par maksu.

Cenas : pirkumi un bilances pārskaitījums aprīlis svārstās no 16,9 līdz 23,99 procentiem, pamatojoties uz kredītspēju. Naudas avansu aprīlis ir 25,99 procenti. Bilances pārskaitījumi tiek iekasēta maksa $ 5 vai 5 procentiem un naudas avansu ir jāmaksā $ 10 vai 5 procenti.

Tāpat kā ar visiem atlīdzības kredītkartes, jums ir jāmaksā jūsu atlikumu pilnā apmērā un izvairīties no naudas avansus, lai jūs nemaksājat papildu interesi un nodevas.

Nav ārzemju darījumu maksu.

Labākais Nr Gada maksa Travel: Blue Delta Skymiles American Express

Blue Delta Skymiles American Express maksā 10.000 bonusa jūdzes pēc tam 500 $ ar atbilstošajiem pirkumiem pirmajos trijos mēnešos atvēršanas jūsu kredītkarti laikā. Ņemiet vērā, ka jums var nebūt piemēroti pierakstīšanās bonusu, ja jums pieder citu Delta Skymiles kredītkarti.

Karšu nopelnīt 2 jūdzes uz vienu dolāru par pirkumiem ASV restorānos, 2 jūdzes uz vienu dolāru par Delta pirkumiem un 1 jūdze vienu dolāru par visiem citiem atbilstošajiem pirkumiem. Dažas restorānu pirkumi nedrīkst pretendēt uz 2. punktu atlīdzība līmenī, piemēram, restorāni iekšpusē viesnīcu.

Kā kartes, jūs varēsiet baudīt 20 procentiem ietaupīt uz lidojuma pirkumiem. Ietaupījumi, kas veiktas formā paziņojums kredītu.

Ja jums ir apstiprināta par tūlītēju konta numuru (pamatojoties uz AMEX spējas pārbaudīt jūsu identitāti), jūs saņemsiet minimālo $ 1000 kredītlīniju, lai izmantotu pie Delta.com.

Cenas : Nav gada maksa. Pirkumiem un bilance nodošana aprīlis ir 16,74 procentiem līdz 25.74 procentiem. Naudas avanss aprīlis 26.24 procenti. Bilances pārskaitījumi tiek iekasēta maksa $ 5 vai 3 procentiem un naudas avansu tiek iekasēta maksa $ 5 vai 3 procentiem. Ārvalstu darījumu maksa 2,7 procentiem.

Labākais Pircēji: Amazon Prime Rewards Visa paraksta karti

Aptauja tūkstošgadu izdevumu paradumiem rāda, ka paaudze ir ventilators tērēt naudu par apģērbu. Viņu mīļākā mazumtirgotājs, Amazon. Tas padara Amazon Prime Atlīdzības Visa paraksts karte ir lieliska izvēle.

Kad esat apstiprināts, jūs saņemsiet 60 $ Amazon.com dāvanu karti uzreiz. Nav tēriņu prasība, un jums nav jāgaida 90 dienas, lai nopelnītu bonusu. Tā kā jūsu karte ir saistīta ar jūsu Amazon.com kontu, jūs varat sākt, izmantojot savu kredītkarti, nekavējoties pēc tam, kad esat apstiprināts.

Pirkumi, kas veikti pie Amazon.com nopelnīt 5 procentiem, ja vien jums ir tiesības saņemt dalību Amazon Prime un atvērtu Amazon.com kontu. Pretējā gadījumā Amazon.com pirkumi nopelnīt 3 procentiem atpakaļ. Karšu saņem arī 2 procentiem atpakaļ restorānos, degvielas uzpildes stacijās, un aptiekās; un 1 procents atpakaļ uz visiem pirkumiem.

Jūs varat izmantot atlīdzības par Amazon.com pirkumiem. Nav minimālās atlīdzības balanss, kas nepieciešams izpirkt.

Citi ieguvumi no Amazon.com Prime Rewards Visa Paraksts karte ietver ceļošanu un ārkārtas palīdzību, zaudējis bagāžas atlīdzību, pirkuma aizsardzību, un paplašinātu garantijas aizsardzību.

Cenas : GPL pirkumiem un bilances pārskaitījumiem, ir 15,24 procenti, lai 23.24 procentiem. Par naudas avansus, GPL ir 25,99 procenti. Par bilances pārskaitījumiem maksa ir $ 5 vai 5 procenti un maksa par naudas avansu ir $ 10 vai 5 procenti. Nav ikgadējā maksa un nav ārvalstu darījumu maksu.

Labākais Vienkāršība: Citi Double Naudas karte

Millennials, kuri vēlas, lai saglabātu to vienkārši un lai tiktu atalgoti to pirkumiem, darīs arī ar Citi Double naudas karti. Karte maksā 1 procentu atlīdzību par visiem pirkumiem, un tad vēl 1 procentu, kā jūs atmaksāties savu bilanci. Neviena cita kredītkartes dod stimulu atmaksāties jūsu kredītkartes.

Ja nejauši aizmirsis veikt maksājumu ar kredītkarti, Citi atcels pirmo vēlu maksu. Pēc tam, jūs varētu būt jāmaksā vēlu maksu līdz $ 38. Jūs arī ir Citi Private Pass, kas dod īpašu pieeju pasākumu biļetes, piemēram, presale koncertu biļetes. Un, ar Citi Price Rewind, jūs saņemsiet automātisku cenu korekcija, ja cena nokrītas uz vienuma iegādājāties ar savu kredītkarti pēdējo 60 dienu laikā.

Citi Double Naudas karte ir ievada 0 procentiem bilances pārskaitījuma piedāvājumu 18 mēnešiem. Pēc akcijas periodā, bilance nodošana aprīlis ir 14,49 procentiem līdz 24.49 procentiem. Bilances pārskaitījums liels perk, bet, tā kā nodošana nav nopelnīt atlīdzības, tas ir labākais, lai izmantotu šo karti par pirkumiem, kas jums jāmaksā pilnā katru mēnesi.

Cenas : Regulāra aprīlis ir 14,49 procentiem līdz 24,49 procentiem un avansu GPL 26.24 procenti.

Atruna: Kredītkaršu noteikumi var tikt mainīti. Apmeklējiet kredītkartes izsniedzējs vietni, lai visvairāk atjaunināta atlīdzības un cenu informāciju.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.