2018 Geriausi kredito korteles Millennials

Home » Credit and Debt » 2018 Geriausi kredito korteles Millennials

 2018 Geriausi kredito korteles Millennials

Mažiau nei trečdalis Millennials turėti kreditinę kortelę, atsižvelgiant į 2016 m apklausoje iš Bankrate.com . Tai reiškia, kad Millennials trūksta ant puikių kreditinės kortelės privilegijos, taip pat galimybę pradėti kurti savo kredito. Millennials yra unikalus karta, ne bet koks kredito kortelės tiks savo meilę kelionių ir sekmadienio brunches. Čia yra geriausias kredito kortelės Millennials.

Geriausias Restoranas Lovers: uber Visa “kortelė, išduodama Barclays

Su uber VISA kortele, jums uždirbti $ 100 premiją (atitinka 10000 taškų) praleidus 500 $ apie pirkimus per pirmąsias 90 dienų.

Premija yra išperkamos už uber kredito, pareiškimas kredito ar dovanų korteles.

Uber Visa “kortelė yra gana patraukli atlygių programą. Kortelių turėtojai uždirbs 4 proc atgal valgomasis, įskaitant uber valgo; 3 proc atgal viešbutyje ir lėktuvų; 2 procentai atgal pirkti internetu, įskaitant Uber ir muzikos transliacijos paslaugas; ir 1 proc atgal visa kita.

Nėra metinis mokestis, kuris yra puikus gražintis atlygių kreditine kortele, ir ten ne užsienio sandorių mokestis už kredito kortelę. Tai reiškia, kad pirkimai, kuriuos atliksite kitomis valiutomis nebus sumokėti papildomą mokestį.

Be atlygio ir užsiregistruoti premiją, jūs gausite $ 50 kredito interneto paslaugų po to, kai išleisti $ 5000 ar daugiau jūsų kredito kortelės per metus. Viršuje, kad gausite $ 600 už mobiliojo telefono žalą ar vagystės, kai jūs mokate savo sąskaitas su savo kreditine kortele. Tai reiškia, kad galite griovys savo mobilųjį telefoną vežėjo draudimo planą ir sutaupyti pinigų.

(Plius uždirbti atlygiai mokėdami savo telefono sąskaitą su savo kreditine kortele.)

Išpirkti savo taškus už Uber kreditų, dovanų kortelės ar pinigų atgal. Uber kredito pradžia ne 500 taškų už $ 5. Tik pagrindinis kortelės turėtojas gali išpirkti taškų Uber kreditų per app.

Nėra prasmės atlygių galite uždirbti riba ir jie neturi galioti tol, kol jums išlaikyti savo sąskaitą geros būklės.

Taškai gali būti perduodami arba parduodami.

Kainos : Kintamasis MN arba 15,99 proc 21.74 proc, ar 24,74 proc, priklausomai nuo jūsų kreditingumą. Dėl grynųjų pinigų avansai MN 25,99 proc. Balansas pervedimai yra imamas 3 proc mokestį ir pinigų avansai apmokestinami 5 procentų mokestį.

Kreiptis dėl uber VISA kortele Nuo lapkričio 2, 2017.

Geriausias kelionių mėgėjams: “Chase Sapphire rezervų

Millennials mėgsta keliauti.

Chase Sapphire rezervų moka 50.000 taškų praleidus 4000 $ pirkimus per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo. Premija yra verta $ 750 kelionių, kai jūs išpirkti per Chase “Ultimate atlygiai.

Kortelių turėtojai gauna 300 $ metinė kelionės kredito išperkamos už kelionių pirkinius ant kortelės.

Jūs uždirbti 3 taškus už dolerį nuo kelionių, įskaitant viešbučių, taksi ir traukiniai; 3 taškai per dolerio valgomasis visame pasaulyje; ir 1 vieta už dolerį visa kita.

Taškai jūs uždirbo verta 50 procentų daugiau, kai jūs išpirkti juos kelionių pirkimus per Chase “Ultimate apdovanojimai, Chase užsakymo įrankis. Nėra naktinės datos arba apribojimai, kai jūs galite išpirkti savo atlygį.

Chase Sapphire rezervų turi keletą kitų privilegijos kortelių turėtojams:

  • Iki $ 100 mokestis už paraišką kreditą Global atvykimo arba TSA Precheck
  • Prieiga prie oro uosto laukiamieji
  • Specialūs automobilių nuoma privilegijos Nacionalinė Automobilių nuoma Avis ir SILVERCAR kai užsisakyti savo kortelę

Šiuo per metus 450 $, Chase Sapphire draustinis yra vienas iš didesnių kreditinės kortelės metinis mokestis. Jūs taip pat turėsite mokėti 75 $ per metus kiekvieną registruotą vartotoją. Prisiregistravimo premijos ir pareiškimas kredito kelionės atsigriebti už metinį mokestį už bent pirmuosius dvejus metus. Dėl finansinių priežasčių, jums reikia, kad būtų galima sumokėti metinį mokestį visiškai pirmąjį mėnesį, jei esate patvirtintas. Priešingu atveju, jūs galų gale moka palūkanas už mokestį.

Kainos : pirkimai ir balansas perdavimo balandis svyruoja nuo 16,9 iki 23.99 proc remiantis kreditingumą. Grynųjų pinigų avanso MN 25,99 proc. Balansas pervedimai yra kaltinamas $ 5 arba 5 procentų, o grynųjų pinigų avansai mokestis yra mokamas 10 $ arba 5 proc.

Kaip ir su visais atlygiai kredito korteles, jums reikia mokėti savo balansą visiškai ir išvengti grynųjų pinigų avansai, kad jūs ne mokėti papildomą susidomėjimą ir mokesčius.

Nėra užsienio sandorių mokestis.

Geriausias Nėra Metinė mokestis kelionės: Mėlyna delta Skymiles “American Express

Blue Delta Skymiles “American Express” moka 10.000 bonus mylių po to $ 500 tinkamus pirkinius per pirmuosius tris mėnesius nuo atidarymo jūsų kredito kortelės. Atkreipkite dėmesį, kad jums gali būti gauti registracijos premiją, jei turite kitą delta Skymiles kredito kortelę.

Kortelių turėtojai uždirbti 2 mylių per dolerio pirkimo pas mus restoranuose, 2 mylių per dolerio Delta pirkinius ir 1 mylios už dolerį visais kitais tinkamus pirkinius. Tam tikros restoranas pirkimai negali pretenduoti į 2 punkto atlygio pakopos, pvz restoranų viduje viešbučių.

Kaip kortelės turėtojas, Jums patiks 20 procentų nuolaidą už skrydžio pirkinius. Lėšos, sutaupytos per pareiškimo kredito forma.

Jei patvirtintas akimirksniu sąskaitos numerį (remiantis AMEX gebėjimo patikrinti jūsų tapatybę), gausite minimalų $ 1,000 kredito linijos naudoti ne Delta.com.

Kainos : Nėra metinis mokestis. Pirkimus ir balansas perdavimo MN 16,74 procentų iki 25.74 proc. Grynųjų pinigų avanso balandis 26.24 proc. Balansas pervedimai yra kaltinamas $ 5 arba 3 proc ir grynųjų pinigų avansai mokestis yra imamas $ 5 arba 3 proc mokestį. Užsienio sandorio mokestis 2,7 proc.

Geriausias Shoppers: “Amazon Prime Apdovanojimai Visa Parašas kortelė

A tūkstantmečio išlaidų įpročius apklausa rodo, kad karta yra išleisti pinigus ant drabužių ventiliatorius. Jų mėgstamiausia mažmenininkas, “Amazon”. Tai daro “Amazon Prime Apdovanojimai Visa Parašas kortelė puikus pasirinkimas.

Kai jūs patvirtintas, gausite 60 $ Amazon.com dovanų kortelę iš karto. Nėra išlaidų reikalavimo, ir jūs neturite laukti 90 dienų uždirbti premiją. Kadangi jūsų kortelė yra susijęs su jūsų Amazon.com sąskaitą, galite pradėti naudoti savo kredito kortelę iš karto, kai jūs patvirtintą įgaliojimą.

Pirkimai atlikti ne Amazon.com uždirbti 5 proc tol, kol jūs turite tinkamos narystę “Amazon Prime ir atvirą Amazon.com sąskaitą. Priešingu atveju, Amazon.com pirkimai uždirbti 3 proc atgal. Kortelių turėtojai taip pat gauna 2 proc atgal restoranuose, degalinėse ir vaistinėse; ir 1 proc atgal visus pirkimus.

Jūs galite išpirkti apdovanojimus per Amazon.com pirkinius. Nėra minimalių atlygių balansas būtina išpirkti.

Kitos nauda Amazon.com Prime Apdovanojimai Visa Parašas kortelė apima keliones ir skubios pagalbos, prarado bagažo grąžinimą, pirkimo apsaugą, ir Pratęstas garantinis apsaugą.

Kainos : MN už pirkinius ir balansas pervedimai yra 15.24 proc iki 23.24 proc. Dėl grynųjų pinigų avansai, MN yra 25.99 proc. Už balansas pervedimai mokestis yra $ 5 arba 5 procentų, o už grynųjų pinigų avansai mokestis yra $ 10 arba 5 proc. Nėra metinis mokestis ir jokių užsienio sandorių mokestis.

Geriausias Paprastumas: “Citi Dvivietis Pinigai Kortelės

Millennials, kurie nori išlaikyti ją paprasta ir būti atlyginta už savo pirkinius, bus gerai su Citi Double Cash Card. Kortelė moka 1 proc atlygį už visus pirkimus ir tada dar 1 proc, kaip jūs sumokėti savo balansą. Jokia kita kreditinės kortelės suteikia pasiteisina savo kreditinę kortelę paskata.

Jei netyčia pamiršti, kad kredito kortelės mokėjimo Citi bus atsisakyti pirmąjį vėlai mokestis. Po to, jums gali būti imamas vėlai mokestis iki $ 38. Jūs taip pat turėsite Citi Private Pass, kuri suteikia ypatingą galimybę naudotis bilietus į renginius, pavyzdžiui, presale koncertų bilietus. Ir su Citi kaina Atsukti atgal, gausite automatinį kainų reguliavimas, jei kaina nukris ant elemento pirkote su savo kreditine kortele per paskutines 60 dienų.

Citi Dvivietis Pinigai Kortelės turi įžanginę 0 procentų pervesti likutį pasiūlymą 18 mėnesių. Po reklaminės laikotarpiu balansas perdavimo MN 14,49 procentų iki 24.49 proc. Balansas perdavimo yra puikus gražintis, bet kadangi perdavimas nebus uždirbti atlygiai, tai geriausia naudoti šią kortelę pirkinius, kad jūs mokate visiškai kiekvieną mėnesį.

Kainos : Reguliarus MN 14,49 procentų iki 24,49 procentų, o avansinis MN 26,24 proc.

Atsakomybės apribojimas: Kreditinė kortelė terminai gali keistis. Aplankykite kredito kortelės emitento tinklalapyje už naujausių atlygių ir kainų informacijos.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.