2018 najlepších kreditnej karty pre Millenials

Home » Credit and Debt » 2018 najlepších kreditnej karty pre Millenials

 2018 najlepších kreditnej karty pre Millenials

Menej ako tretina Millenials mať kreditnú kartu, v závislosti na 2016 prieskumu z Bankrate.com . To znamená, že Millennials chýba na niektorých veľkých výhod kreditných kariet, rovnako ako možnosť začať budovať svoj kredit. Millennials sú jedinečná generácie, nie len tak hocijaký kreditná karta bude vyhovovať svoju lásku k cestovaniu a nedeľné brunch. Tu sú najlepšie kreditnej karty pre Millenials.

Najlepšie reštaurácie milovníkov: Uber Visa karty vydané Barclays

S Visa Card Uber, budete získať bonus $ 100 (ekvivalent 10.000 bodov), potom, čo strávil $ 500 na nákupy počas prvých 90 dní.

Bonus je možné uplatniť pre Uber úver, vo výpise z platobnej alebo darčekové karty.

Visa Card Uber má pomerne atraktívny odmeny program. Držitelia kariet budú zarábať o 4 percentá späť na stravovanie vrátane Uber Eats; 3 percentá späť na hotel a letenku; 2 percentá späť na on-line nákupy, vrátane Uber a streamovanie hudby služieb; a 1 percento späť na všetko ostatné.

Neexistuje žiadny ročný poplatok, ktorý je vynikajúcim perk pre odmeny kreditnej karty, a neexistuje žiadny zahraničný transakčný poplatok za kreditnú kartu. To znamená, že nákupy vykonané v iných menách nebude účtovaný dodatočný poplatok.

Okrem odmien a zaregistrovať sa bonus, dostanete $ 50 kredit pre online služby potom, čo budete tráviť $ viac ako 5000 na vašej kreditnej karte za celý rok. Na vrchole sa, že budete dostávať 600 $ za poškodenie mobilného telefónu alebo odcudzenia, keď budete platiť svoj účet s kreditnou kartou. To znamená, že by ste mohli zbaviť poistenie plánu vášho mobilného telefónu operátora a ušetriť peniaze.

(Plus získajte odmeny tým, že zaplatí svoj telefónny účet s kreditnou kartou.)

Vykúpiť svoje body pre Uber úverov, darčekové karty alebo hotovosti chrbát. Uber kreditnej začiatok 500 bodov za $ 5. Iba primárne držiteľ môže uplatniť body za Uber úverov prostredníctvom aplikácie.

Neexistuje žiadne obmedzenie na odmeny si môžete zarobiť a nemajú skončí tak dlho, ako si udržať svoj účet v dobrom stave.

Body môžu byť prevedené alebo predané.

Stanovenie ceny : Ukazovateľ apríla je buď 15,99 percenta, 21,74 percenta, alebo 24,74 percenta, v závislosti na vašej bonity. RPMN na peňažné zálohy je 25,99 percenta. Prevody zostatkov sa platí 3 percentá poplatok a peňažné zálohy sú spoplatnené 5 percent poplatok.

Žiadať o karty Visa Uber počnúc 02.11.2017.

Najlepšie Cestovné milovníkov: Chase Sapphire Reserve

Millennials radi cestujú.

The Chase Sapphire Reserve zaplatí 50.000 bonusové body po tom, čo strávil $ 4,000 na nákupy v prvých troch mesiacoch od otvorenia účtu. Tento bonus je v hodnote $ 750 v medzinárodnom cestovnom ruchu, pokiaľ uplatniť prostredníctvom Chase najviac odporúčaných odmeny.

Držitelia kariet dostane $ 300 Ročné cestovné úver vymeniť za cestovné nákupy uskutočnené na kartu.

Budete zarábať 3 body za dolár na cesty, vrátane hotelov, taxi a vlaky; 3 body za dolár na stravovanie po celom svete; a 1 bod za dolár na všetko ostatné.

Body, ktoré ste získali stojí o 50 percent viac, keď ich vykúpil pre cestovné nákupy cez Chase najviac odporúčaných odmeny, Chase rezervačného nástroja. Neexistujú žiadne dáta výpadok prúdu alebo obmedzenia, keď môžete uplatniť svoje odmeny.

Chase Sapphire Reserve má niekoľko ďalších výhody pre držiteľov kariet:

  • Až do výšky 100 $ úveru poplatok aplikácií pre globálne vstupným alebo TSA VOPRED UBEZPEČTE
  • Prístup do letiskových salónikov
  • Zvláštne požičovňa automobilov privilégiá National Car Rental, Avis a Silvercar pri rezervácii s kartou

Na $ 450 za rok, Chase Sapphire Reserve má jeden z vyšších ročných poplatkov kreditnou kartou. Budete tiež musieť zaplatiť $ 75 z roku každého oprávneného užívateľa. Bonus signup a výkaz úver cestovné vynahradiť ročného poplatku za najmenej po dobu prvých dvoch rokov. Z finančných dôvodov, musíte byť schopní zaplatiť ročný poplatok v plnej prvého mesiaca, ak ste schválený. V opačnom prípade budete nakoniec zaplatí úroky z poplatku.

Stanovenie ceny : o nákupe a bilancie prenos apríla sa pohybuje v rozmedzí od 16,9 do 23,99 percent, vztiahnuté na bonite. Peňažný záloha apríla je 25,99 percenta. Prevody zostatkov sa platí poplatok vo výške $ 5 alebo 5 percent a peňažné zálohy sú spoplatnené 10 $ alebo 5 percent.

Rovnako ako u všetkých odmien kreditnej karty, mali by ste venovať svoj zostatok v plnej výške a vyhnúť sa peňažné zálohy, takže nie ste platiť ďalšie úroky a poplatky.

Neexistuje žiadny cudzí poplatok za transakciu.

Najlepšie No Ročný poplatok Travel: Modrá Delta SkyMiles American Express

The Blue Delta SkyMiles American Express platí 10.000 bonusové míle po vykonaní $ 500 v oprávnených nákupy počas prvých troch mesiacov od otvorenia svojej kreditnej karty. Všimnite si, že nemusia mať nárok na bonus registračnom ak vlastníte iný Delta SkyMiles kreditnej karty.

Držitelia kariet zarábať 2 míľ za dolár na nákupy v reštauráciách v USA, 2 míle za dolár o nákupoch Delta a 1 míle za dolár na všetkých ostatných možných nákupoch. Určité nákupy reštaurácií nemusí kvalifikovať pre 2 bodové odmeny poriadku, napríklad reštaurácie vnútri hotelov.

Ako držiteľ karty, budete užívať 20 percent úspor na nákupy v lete. Úspory vo forme výpisu z kreditnej.

Pokiaľ bude žiadosť schválená pre číslo okamžité účtu (na základe schopnosti AMEX na účely overenia vašej totožnosti), budete dostávať minimálne $ 1,000 úverovú linku pre použitie pri Delta.com.

Stanovenie ceny : Neexistuje žiadny ročný poplatok. Nákupov a rovnováhu prenos RPMN 16,74 percenta na 25,74 percenta. Peňažné záloha apríla 26,24 percenta. Prevody zostatkov sa platí poplatok vo výške $ 5 alebo 3 percentá a peňažné zálohy sú účtovaný poplatok vo výške $ 5 alebo 3 percentá. Poplatok za zahraničné transakcie 2,7 percenta.

Najlepšie pre zákazníkov: Amazon Prime odmeny Visa podpisového vzoru

Prieskum Millennial míňanie ukazuje, že generácia je fanúšik míňať peniaze na oblečenie. Ich obľúbený predajca Amazon. V takom prípade bude Amazon Prime Rewards Visa Signature Card skvelá voľba.

Keď ste schválená, dostanete $ 60 Amazon.com darčekové karty ihneď. Neexistuje žiadna požiadavka na výdavky a nemusíte čakať 90 dní na získanie bonusu. Vzhľadom k tomu, vaša karta je spojená s vašim účtom Amazon.com, môžete začať používať kreditnú kartu ihneď, akonáhle ste schválený.

Nákupy uskutočnené na Amazon.com získať 5 percent, ak máte spôsobilý členstvo Amazon Prime a otvorený účet Amazon.com. V opačnom prípade, Amazon.com nákupy zarábať 3 percentá chrbát. Držitelia kariet tiež získať 2 percentá späť v reštauráciách, čerpacích staníc a lekárňach; a 1 percento späť na všetky nákupy.

Môžete uplatniť odmeny na nákupy Amazon.com. Neexistuje žiadna minimálna odmeny bilancie potrebné na vyplatenie.

Iné výhody Amazon.com Prime Rewards Visa podpisové karty patrí cestovanie a pomoci pri mimoriadnych udalostiach, stratená batožina náhradu, ochranu nákup, a predĺženú záručnú ochranu.

Cena : APR pre nákupy a bilancie transferov je 15,24 percenta na 23,24 percenta. Hotovostných záloh, RPMN je 25,99 percenta. Poplatok za saldo prevodov je $ 5 alebo 5 percent a poplatok za peňažné zálohy je $ 10, alebo 5 percent. Neexistuje žiadny ročný poplatok a žiadny poplatok za zahraničné transakcie.

Najlepšie pre jednoduchosť: Citi Double Cash Card

Millennials, ktorí chcú, aby to jednoduché a byť odmenený za svoje nákupy, bude robiť dobre s Double Cash karty Citi. Karta platí 1 percento odmeny na všetky nákupy a potom ďalšie 1 percento, ako splatiť zostatok. Žiadna iná kreditná karta dáva podnet k spláca svoje kreditné karty.

Ak náhodou zabudnete vykonať platbu kreditnou kartou, bude Citi upustiť od prvého neskorej poplatok. Za to, že môžete byť účtovaná neskoré poplatok až do výšky $. 38 Budete mať tiež Citi Private pass, ktorý dáva osobitný prístup k lístky udalosti, ako Vstupenky na koncerty predpredajnej. A s Citi Cena Rewind, dostanete automatickú úpravu ceny, ak cena klesne na položku zakúpeného kreditnou kartou počas posledných 60 dní.

Citi Double Cash Card má úvodný 0 percent ponuku prevodu zostatku po dobu 18 mesiacov. Po propagačné období prevodu zostatku RPMN 14,49 percenta na 24,49 percenta. Prevod zostatku je veľký vyzdobiť, ale pretože prevod nebude zarábať odmeny, to je najlepšie použiť túto kartu pre nákupy, ktoré vám zaplatí v plnej výške každý mesiac.

Stanovenie ceny : Pravidelná RPMN 14,49 percenta na 24,49 percenta a cash advance RPMN 26,24 percenta.

Disclaimer: Podmienky kreditnou kartou sa môžu zmeniť. Navštívte internetové stránky vydavateľ kreditnej karty pre najaktuálnejšie odmien a detaily ceny.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.