2018 Najlepsze karty kredytowe dla Milenium

Home » Credit and Debt » 2018 Najlepsze karty kredytowe dla Milenium

 2018 Najlepsze karty kredytowe dla Milenium

Mniej niż jedna trzecia Milenium mieć kartę kredytową, zgodnie z 2016 badania z Bankrate.com . Oznacza to, że Milenium brakuje na niektórych wielkich profitów kart kredytowych, a także szansa na rozpoczęcie budowy swojego kredytu. Milenium są unikalnym pokolenie, nie tylko każda karta kredytowa będzie odpowiadał ich miłość do podróży i niedzielne brunche. Oto najlepsze karty kredytowe dla Milenium.

Najlepsza dla miłośników restauracji: Uber Visa karty wydanej przez Barclays

Z Uber kartą Visa, będziesz zarobić $ 100 premii (odpowiednik 10,000 punktów) po spędzeniu $ 500 zamówień w ciągu pierwszych 90 dni.

Bonus jest wymienialne na kredyt Uber, kredytowej lub rachunku, kart upominkowych.

Uber Visa Karta ma dość atrakcyjny program lojalnościowy. Posiadacze kart zarobi 4 procent z powrotem na kolację, w tym uber posiłki; 3 procent z powrotem na hotel i przelot; 2 procent z powrotem na zakupy on-line, w tym Uber i strumieniowego przesyłania muzyki usług; i 1 procent z powrotem na wszystko inne.

Nie ma opłaty rocznej, która jest doskonałym dodatkiem do karty kredytowej nagrody, i nie ma zagranicznych opłata transakcyjna za kartę kredytową. Oznacza to, że zakupy dokonane w innych walutach nie będzie obciążony dodatkową opłatą.

Oprócz nagród i bonus, dostaniesz 50 $ kredyt dla usług online po wydać 5000 $ lub więcej na karcie kredytowej w ciągu roku. Na dodatek, otrzymasz 600 $ za uszkodzenia lub kradzieży telefonu komórkowego, gdy płacisz rachunki z karty kredytowej. Oznacza to, że można porzucić plan ubezpieczeń telefonu komórkowego przewoźnika i zaoszczędzić pieniądze.

(Plus zdobyć nagrody płacąc rachunki telefoniczne za pomocą karty kredytowej).

Wymienić swoje punkty na kredyty Uber, kart upominkowych, lub zwrot gotówki. Uber początek kredyt na 500 punktów za 5 $. Tylko główny karty może wykupić punkty za kredyty Uber za pośrednictwem aplikacji.

Nie ma ograniczeń w nagrodach można zarobić i nie wygasają tak długo, jak zachować swoje konto w dobrej kondycji.

Punkty mogą zostać przekazane lub sprzedane.

Cennik : Zmienna APR albo 15,99 procent, 21,74 procent, lub 24,74 procent, w zależności od zdolności kredytowej. APR dla pożyczek pieniężnych wynosi 25,99 proc. Saldo transferów są obciążony opłatą 3 procent i pożyczki gotówkowe są obciążony opłatą 5 procent.

Ubiegać się o kartę Visa Uber wyjściowej 02 listopada 2017.

Najlepsza dla miłośników podróży: Chase Sapphire Reserve

Milenium kocham podróżować.

Chase Sapphire Reserve płaci 50.000 punktów bonusowych po spędzeniu $ 4.000 na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia rachunku. Bonus jest wart $ 750 razy w podróży, kiedy wykupić poprzez Chase Ostateczne nagrody.

Posiadacze kart otrzymują $ 300 kredyt rocznej podróży wypłacanych za zakupy turystycznych wykonanych na karcie.

Będziesz zarabiać 3 punkty za dolara w podróży, w tym hotele, taksówki, i pociągów; 3 punkty za dolara na kolację na całym świecie; i 1 punkt za dolara na wszystko inne.

Punkty zdobyte przez Ciebie są warte 50 procent więcej, jeśli odkupić je za zakupy podróżować przez Chase Ostateczne nagrody, narzędzie rezerwacji Chase’a. Brak daty rolety lub ograniczeń, kiedy można wymienić swoje nagrody.

Chase Sapphire Reserve ma kilka innych przywilejów dla posiadaczy kart:

  • Aż do 100 $ kredytu opłata za wniosek o wpis lub Globalnego TSA Precheck
  • Dostęp do saloników lotniskowych
  • Specjalne przywileje wynajem samochodów National Car Rental, Avis i Silvercar podczas rezerwacji kartą

Na 450 $ rocznie, Chase Sapphire Reserve ma jeden z wyższych kart kredytowych opłat rocznych. Będziesz również musiał zapłacić 75 $ rocznie na każdego uprawnionego użytkownika. Bonus zarejestruj oraz oświadczenie kredyt podróż uzupełnienia opłaty rocznej za co najmniej przez pierwsze dwa lata. Ze względów finansowych, trzeba być w stanie zapłacić roczną opłatę w pełnej pierwszego miesiąca jeśli zatwierdzony. W przeciwnym razie będziesz musiał płacić odsetki od tej opłaty.

Cennik : zakupu i równowaga przeniesienie kwietnia waha się od 16,9 do 23,99 procent na podstawie zdolności kredytowej. Zaliczki pieniężne APR 25,99 procent. Saldo transferów są obciążony opłatą w wysokości $ 5 lub 5 procent i zaliczek pieniężnych opłata $ 10 czy 5 procent.

Podobnie jak w przypadku wszystkich kart kredytowych nagrody, należy spłacić saldo w całości i uniknąć pożyczek pieniężnych, więc nie płacimy odsetek i dodatkowych opłat.

Nie ma opłaty za transakcje zagraniczne.

Nie najlepiej Roczna opłata za podróży: Niebieski Delta Skymiles American Express

Blue Delta Skymiles American Express płaci 10.000 mil premiowych po dokonaniu $ 500 w kwalifikujących zamówień w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia swojej karty kredytowej. Zauważ, że nie mogą kwalifikować się do bonus, jeśli jesteś właścicielem innej karty kredytowej Delta Skymiles.

Posiadacze kart zarobić 2 mil za dolara na zakupy w restauracjach amerykańskich, 2 mile za dolara o Delta zamówień oraz 1 milę za dolara na wszystkich innych kwalifikujących się zakupów. Pewne zakupy restauracji może nie zakwalifikować się do 2 punktów nagrody tier, np restauracje wewnątrz hotelu.

Jako posiadacz karty, będziesz cieszyć się 20 procent oszczędności w locie zakupów. Oszczędności uzyskane w formie kredytu oświadczenie.

Jeśli zatwierdzona na numer konta błyskawicznej (na podstawie zdolności Amex, aby zweryfikować swoją tożsamość), otrzymasz minimum $ 1,000 linię kredytową do wykorzystania w Delta.com.

Cennik : Nie ma opłaty rocznej. Zakupu i bilans przenoszenia APR 16,74 procent do 25,74 procent. Zaliczki pieniężne kwietnia 26,24 proc. Saldo transferów są obciążony opłatą w wysokości $ 5 lub 3 procent i pożyczek pieniężnych są obciążony opłatą w wysokości $ 5 lub 3 procent. Opłata transakcji zagranicznej 2,7 procent.

Najlepszy dla kupujących: Amazon Prime Nagrody karty Visa Signature

Badanie tysiącletnich nawyki wydatków pokazuje, że pokolenie jest fanem wydawanie pieniędzy na ubrania. Ich ulubionym detalista, Amazon. To sprawia, że ​​Amazon Prime nagrody Visa Podpis Karta doskonałym wyborem.

Kiedy jesteś zatwierdzone, dostaniesz 60 $ Amazon.com kartę upominkową od razu. Nie ma wymogu wydatki i nie trzeba czekać 90 dni, aby zarobić bonus. Ponieważ karta jest powiązana z kontem Amazon.com, można rozpocząć korzystanie z karty kredytowej natychmiast po zatwierdzeniu.

Zakupy dokonane na Amazon.com zarobić 5 procent, tak długo, jak masz kwalifikujących członkostwa Amazon Prime i otwarte konto Amazon.com. W przeciwnym razie, Amazon.com zakupy zarobić 3 procent plecy. Posiadacze kart otrzymują również 2 procent z powrotem w restauracji, stacji benzynowych oraz aptek; i 1 procent z powrotem na wszystkie zakupy.

Można wykupić nagrody na Amazon.com zakupy. Nie ma bilans nagrody minimalne niezbędne do wykupu.

Inne korzyści z Amazon.com Prime nagrody Visa Podpis Karta to podróże i pomoc w nagłych wypadkach, zagubiony bagaż zwrotu, ochrony zakupu oraz rozszerzoną ochronę gwarancyjną.

Cennik : APR za zakupy i saldo transferów jest 15,24 procent do 23,24 procent. Dla pożyczek pieniężnych, APR jest 25,99 proc. Opłata za saldo transferów jest $ 5 lub 5 procent, a opłata dla pożyczek pieniężnych wynosi 10 $ lub 5 procent. Nie ma opłaty rocznej i nie obciąży transakcji zagranicznej.

Najlepszy dla uproszczenia: Citi Podwójne karty Gotówka

Milenium, którzy chcą zachować to proste i być nagradzani za swoje zakupy, będzie dobrze z kartą Citi Podwójne pieniężne. Karta płaci 1 procent nagrody na wszystkie zakupy a potem jeszcze 1 procent, jak spłacić równowagi. Żadna inna karta kredytowa daje motywację do spłaty karty kredytowej.

Jeśli przypadkowo zapomnieć dokonać płatności kartą kredytową Citi będzie uchylić pierwszy późno opłatę. Po tym, można zostać obciążony późny opłatę w wysokości do $. 38 Będziesz mieć również Citi Private Pass, który daje dostęp do specjalnej bilety na imprezy, jak przedsprzedaży bilety na koncerty. A z Citi Cena Rewind, dostaniesz automatyczną regulację cen, jeżeli cena spadnie na elemencie zakupionego za pomocą karty kredytowej w ciągu ostatnich 60 dni.

Citi Podwójne karty Gotówka ma wprowadzający 0 procent ofertę przeniesienie salda na 18 miesięcy. Po okresie promocyjnym przeniesienie salda APR 14,49 procent do 24,49 procent. Przeniesienie bilans to wielka zaleta, ale ponieważ przekazanie nie będzie zdobyć nagrody, to najlepiej używać tej karty do zakupów, że płacisz w całości każdego miesiąca.

Cennik : Regularne APR 14,49 procent do 24,49 procent, a zaliczki pieniężne APR 26,24 procent.

Uwaga: terminy kart kredytowych mogą ulec zmianie. Zapraszamy na stronę internetową wystawcy karty kredytowej za najbardziej aktualne nagród i informacji cenowych.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.