3 речі, які потрібно знати про іпотечного рефінансування

Home » Real Estate » 3 речі, які потрібно знати про іпотечного рефінансування

Іпотека Рефінансування не підходить для кожного будинку власника

 Іпотека Рефінансування не підходить для кожного будинку власника

Іпотечне рефінансування весь гнів, коли процентні ставки падати. Ціни не повинні падати дуже далеко, або до десятків власників будинку вирішили, що рефінансувати свої іпотечні кредити мають сенс. Але це не завжди має фінансовий сенс рефінансувати. Іноді рефінансування іпотеки це найгірше, що ви можете зробити.

Що таке іпотечне рефінансування?

Рефінансування іпотечного кредиту означає, що власники платять від їх існуючої іпотеки і замінах, що іпотека з новим кредитом.

Як правило, витрати, пов’язані з рефінансуванням іпотеки згорнуті в кредит, тобто вони додаються до існуючого балансу, збільшуючи суму кредиту.

Коли сума кредиту збільшується, пайова власник в знижена.

Можна збільшити основний баланс іпотеки та знизити існуючий іпотечний платіж. Саме тому багато позичальників тяжіють іпотечне рефінансування. Для того, щоб знизити існуючий іпотечний платіж, термін кредиту продовжується. Але більш низька оплата не може окупитися в довгостроковій перспективі. Це часто короткочасне дозвіл.

Чому іпотечне Рефінансування продовжує термін іпотечного кредиту

Коли термін кредиту буде продовжений, це займе більше часу, щоб заплатити цю іпотеку в повному обсязі. Якщо ви взяли кредит, коли ви купили свій будинок, це, ймовірно, кредит на 30 років. Припустимо, ви вирішили рефінансувати іпотечний кредит в кінці 5 років. Замість того, щоб дивитися вперед, щоб погасити кредит в 25 років на даний момент, тепер ви будете платити за заставною за весь період 35 років.

Якщо ваш початковий кредит був амортизуватися протягом 30 років на $ 100000 іпотеки на 6% пайову, ваш щомісячний платіж становить $ 599,55. Якщо ви рефінансувати іпотечний кредит в $ 103000, на 5,5%, ваш новий платіж становить $ 584,82. Ваш кредит буде скинутий на термін 30 років. Більшість позичальників вибрати 30-річний термін амортизації.

Ви будете робити додаткові 60 місяців платежів і заплатити $ 35065 більше протягом усього терміну кредиту, ви повинні жити у власності досить довго, щоб погасити кредит.

Якщо ви вирішили продати після рефінансування іпотеки, то ви втратите $ 3000. власних коштів, а також те, що основний баланс ви заплатили вниз на оригінальній $ 100,000 кредиту.

Витрати, пов’язані з іпотечним рефінансуванням

Ви або оплатити витрати іпотечного рефінансування через більш високі процентні ставки або ці збори будуть додані до вашого неоплачувані іпотечному балансу, тому що мало хто домовласникам платити ці витрати готівки. Там немає вільної їзди. Нижче наведені типові гонорари, що виплачуються для отримання рефінансування:

 • оцінка
 • політика Назва
 • ескроу
 • Кредитні окуляри
 • породження
 • обробка
 • андеррайтинг
 • дротяний
 • бенефіціар Попит
 • додаток
 • адміністрація
 • зворотна передача правового титулу
 • Звіт про кредитні операції
 • нотаріус
 • Електронна пошта документ
 • податкова служба
 • запис

Це навряд чи варто на рефінансування іпотечного кредиту, щоб заощадити $ 15 в місяць в цих умовах. Більшість іпотечних експерти кажуть, що ви повинні бути в змозі окупити свої витрати за рахунок іпотечного рефінансування протягом періоду 3 роки. Якщо ви зберегли тільки $ 15 в місяць, і це буде коштувати вам 3000 $ в тарифах, то буде потрібно 200 місяців, щоб стати беззбитковим.

Однак, якщо ваші загальні витрати на рефінансування іпотечного коштувати вам 3000 $, наприклад, і ви зберегли $ 50 в місяць в ваш іпотечний платіж за рахунок зниження його на цю суму, ви б беззбитковим в кінці 5 років. Іноді, люди перетворюються в серійні refinancers, і кожен раз, коли процентні ставки падати половину точки або точка, вони кидаються на рефінансування, думаючи, що вони роблять розумні речі, коли часто це навпаки.

Крім того, ваша особиста ситуація може бути унікальною, і рефінансування може мати сенс для вас, коли це було б не до інших на перший погляд. Наприклад, скажімо, ви володіли другою домівкою з іпотечним балансом в розмірі $ 200 000. Це іпотека може бути виплачена в кілька більш високими темпами, ніж нинішні ставки. Якщо іпотека основного будинку була, скажімо, амортизується протягом 15 років, ви, ймовірно, можете рефінансувати ваш основний будинок протягом 30 років, тримати Платіжний ті ж саме, і погасити іпотеку на свій другий будинку.

Якщо ви сумніваєтеся, запитаєте справжній професіонал нерухомості, який не має собаку в гонці, як оцінювач, або офіцер депозитного або навіть агент з нерухомості, щоб обчислити математику для вас. Тому що, якщо ви запитаєте іпотечний кредитор, якщо ви повинні рефінансувати, найчастіше відповідь на це питання ствердну.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.