3 Asjad teadma Mortgage refinantseerimine

Home » Real Estate » 3 Asjad teadma Mortgage refinantseerimine

Mortgage refinantseerimine ei ole õigus iga kodu omanik

 Mortgage refinantseerimine ei ole õigus iga kodu omanik

Mortgage refinantseerimine on kõik raev, kui intressimäärad langevad. Hinded ei ole tilk väga kaugel, kas enne hinded kodu omanikud otsustada, et refinantseerimine hüpoteegid mõtet. Aga see ei ole alati majanduslikus mõttes refinantseerida. Mõnikord hüpoteeklaenude refinantseerimise on halvim asi, mida saate teha.

Mis on hüpoteeklaenude refinantseerimise?

Refinantseerimine hüpoteegi tähendab omanikud maksavad ära oma olemasolevaid hüpoteek ja asendab hüpoteek uue laenu.

Üldiselt seotud kulusid hüpoteeklaenude refinantseerimise rullitakse laenu, mis tähendab, nad lisatakse olemasoleva tasakaalu, suurendades laenusummast.

Kui laenusumma on suurenenud, mis on omakapital väheneb.

On võimalik, et suurendada peamine tasakaal hüpoteegi ja alandada olemasolevat hüpoteegi makse. Sellepärast paljud laenuvõtjad kalduma suunas hüpoteegi refinantseerimine. Et vähendada olemasolevaid hüpoteegi makse, tähtaja laenu pikendada. Aga madalama makse ei pruugi maksta ära pikemas perspektiivis. See on sageli lühiajalised resolutsioon.

Miks Mortgage refinantseerimine Laiendab Term Teie Mortgage

Kui laenu tähtaeg on pikendatud, see võtab kauem aega, et maksta, et hüpoteek täielikult. Kui te võtsite laenu ostes kodus, see oli ilmselt 30-aastase laenu. Ütle, et otsustada refinantseerida oma hüpoteegi lõpus 5 aastat. Selle asemel, et ootan ära maksta oma laenu 25 aastat sel hetkel, siis nüüd maksab selle hüpoteegi kokku 35 aastaks.

Kui algne laenu oli amortiseerunud 30 aasta kohta $ 100,000 hüpoteegi 6% intressi, teie igakuine makse on $ 599,55. Kui te refinantseerida, et hüpoteek on $ 103,000, 5,5%, endale makse on $ 584,82. Teie laenu lähtestatakse 30 aastaks. Enamik laenuvõtjaid valida 30-aastase amortisatsiooniperioodi.

Sa teed ekstra 60 kuu maksed ja maksma $ 35.065 rohkem eluea jooksul laenu, peaks elate vara piisavalt pikk, et maksta ära oma laenu.

Kui te otsustate müüa pärast hüpoteeklaenude refinantseerimise, te kaotate $ 3,000 omakapitali pluss iganes peamine tasakaal sa maksid alla esialgse $ 100,000 laenu.

Seotud kulud Mortgage refinantseerimine

Sa kas maksta kulusid hüpoteeklaenude refinantseerimise kaudu kõrgemat intressi või nende tasude lisatakse teie maksmata hüpoteegiga tasakaalu, sest mõned homeowners mõista kulud sularahas. Ei ole tasuta sõita. Pärast on tüüpiline tasud makstakse saada refinantseerida:

 • hindamine
 • Pealkiri Policy
 • Tingdeposiidileping
 • laenu Punkte
 • algatamine
 • töötlemine
 • kindlustusrisk
 • traat
 • Saaja Demand
 • taotlus
 • haldus
 • hüpoteekvõla kustutamine
 • krediidioperatsioonide aruanne
 • notar
 • E-posti doc
 • Maksu- teenus
 • salvestamine

Vaevalt seda väärt, et refinantseerida oma hüpoteegi säästa $ 15 kuus nendel tingimustel. Enamik hüpoteegi eksperdid ütlevad siis peaks olema võimalik korvata oma kulusid hüpoteeklaenude refinantseerimise üle 3-aastase perioodi jooksul. Kui olete salvestanud ainult $ 15 a kuu ja see maksab teile $ 3000 tasud, kuluks 200 kuud tasa teha.

Siiski, kui teie kogukulusid refinantseerida oma hüpoteegi maksab teile $ 3000, näiteks ja salvestatud $ 50 kuus oma hüpoteegi makse vähendades seda, et summa, mida te murda isegi lõpus 5 aastat. Mõnikord inimesed muutuvad seerianumber refinancers, ja iga kord intressimäärad langevad poole punkti või punktina, nad kiirustada refinantseerida, arvates, et nad teevad Smart asi, kui tihti on vastupidine.

Lisaks oma isikliku olukorra võiks olla unikaalne ja refinantseerimine võib mõtet teile, kui see ei teistega esimesel põsepuna. Oletame näiteks, et te omandis teine ​​kodu hüpoteegi tasakaalu $ 200,000. See hüpoteek võib maksta veidi kõrgem kui tänane määrad. Kui teie peamine kodu hüpoteegi oli, ütleme, amortiseeritakse 15 aasta jooksul, siis võiks ilmselt refinantseerida oma peamise kodu üle 30 aasta, hoida makse sama, ja maksta ära hüpoteegi oma teise kodu.

Kui teil on kahtlusi, küsige kinnisvara spetsialist, kes ei ole koer rassi, nagu hindaja või deponeerimine ametnik või isegi kinnisvaramaakler arvutada matemaatika jaoks. Sest kui te küsite Kiinnelainanantajan kui sa peaksid refinantseerida, kõige sagedamini vastus sellele küsimusele on jaatav.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.