3 Ką reikia žinoti apie hipotekos refinansavimo

Home » Real Estate » 3 Ką reikia žinoti apie hipotekos refinansavimo

Hipotekos Refinansavimas yra ne teisė už kiekvieną namo savininkas

 Hipotekos Refinansavimas yra ne teisė už kiekvieną namo savininkas

Hipotekos refinansavimo yra visas pyktis, kai palūkanų normos sumažės. Kainos neturite lašas labai toli, bet prieš balai namų savininkų nusprendžia, kad refinansavimo savo hipotekos prasmę. Bet tai ne visada, kad finansine prasme refinansuoti. Kartais, hipotekos refinansavimo yra blogiausia, ką galite padaryti.

Kas yra Hipoteka Refinansavimas?

Refinansavimo hipotekos reiškia savininkai pasiteisina savo esamą hipotekos ir pakeisti, kad hipotekos su naujo paskolą.

Apskritai, susijusių su hipotekos refinansavimo išlaidos valcavimo į paskolą, reiškia, kad jie yra įtraukti į esamą pusiausvyrą, padidinti paskolos sumą.

Kai paskola suma padidinama, savininkų nuosavybės yra sumažėjęs.

Tai galima padidinti pagrindinę pusiausvyrą hipotekos ir sumažinti esamą hipotekos mokėjimo. Štai kodėl daugelis skolininkų veržtis link hipotekos refinansavimo. Sumažinti esamą hipotekos mokėjimo, paskolos terminas pratęsiamas. Bet mažesnis mokėjimas gali būti ne atsipirks ilgalaikėje perspektyvoje. Tai dažnai trumpalaikis sprendimas.

Kodėl Hipotekos Refinansavimas Pratęsta savo būsto terminas

Kai paskolos terminas pratęsiamas, tai užtruks ilgiau mokėti, kad hipotekos visiškai. Jei paėmė paskolą, kai jums nupirko savo namus, tai buvo tikriausiai 30 metų paskola. Pasakykite jūs nuspręsite perfinansuoti savo hipotekos 5 metų pabaigoje. Vietoj laukiame pasiteisina savo paskolą 25 metų, šiuo metu, dabar bus sumokėti tą hipotekos už visą laikotarpį 35 metų.

Jei jūsų originalus paskola buvo amortizuojamas 30 metų apie $ 100,000 hipotekos 6% palūkanų, jūsų mėnesio mokėjimo $ 599,55. Jei refinansuoti, kad hipotekos nuo $ 103,000, 5,5%, jūsų naujas mokėjimo $ 584,82. Jūsų paskola bus atstatyti iki 30 metų laikotarpiui a. Dauguma skolininkų pasirinkti 30 metų amortizacijos laikotarpį.

Galėsite papildomą 60 mėnesių mokėjimų ir mokėti $ 35.065 daugiau per paskolos gyvenimą, turėtumėte gyventi turto pakankamai ilgai, kad sumokėti savo paskolą.

Jei nusprendėte parduoti po hipotekos refinansavimo, jūs prarasite $ 3,000 nuosavo kapitalo, plius kokia pagrindinė balansas jums sumokėjo ant originalaus $ 100,000 paskolą.

Išlaidas, susijusias su hipotekos refinansavimo

Jūs arba mokėti už hipotekos refinansavimo išlaidos per didesnė palūkanų norma, arba tie mokesčiai bus pridėta į jūsų nemokamų hipotekos balanso, nes keletas namų sumokėti tuos grynaisiais išlaidas. Nėra laisvos važiuoti. Toliau mokamos gauti refinansuoti tipiniai mokestis:

 • įvertinimas
 • Pavadinimas politika
 • sąlyginis įsipareigojimas
 • paskolų Taškai
 • genezė
 • Apdorojimas
 • draudimo
 • Viela
 • Gavėjo Paklausa
 • taikymas
 • Administracija
 • Atvirkštinė perdavimas teisiniu titulą
 • kredito ataskaitą
 • notaras
 • E-paštas dok
 • mokesčių tarnyba
 • įrašymo

Tai vargu ar verta perfinansuoti savo hipotekos sutaupyti $ 15 per mėnesį tokiomis aplinkybėmis. Dauguma hipotekos ekspertai sako, jums turėtų būti suteikta galimybė susigrąžinti savo išlaidas iš hipotekos refinansavimo per 3 metų laikotarpį. Jei išsaugojote tik $ 15 per mėnesį ir kainuos jums $ 3,000 per mokesčius, ji imsis 200 mėnesių pertraukos net.

Tačiau, jei jūsų bendrosios išlaidos refinansuoti savo būsto kainuos $ 3000, pavyzdžiui, ir jūs išgelbėti 50 $ per mėnesį savo hipotekos mokėjimo mažinant ją iki tos sumos, tai būtų sulaužyti net 5 metų pabaigoje. Kartais žmonės virsta serijos refinancers, ir kiekvieną kartą palūkanų normos sumažės per pusę taško arba taško, jie skuba refinansuoti, galvoju jie daro protingas dalykas, kai dažnai ji yra priešinga.

Be to, Jūsų asmeninė situacija gali būti unikalus ir refinansavimo gali prasmės jums, kai jis nebūtų kitiems iš pirmo žvilgsnio. Pavyzdžiui, tarkime, jūs priklausanti antruosius namus su hipotekos balanso $ 200,000. Kad hipotekos gali būti mokama šiek tiek sparčiau nei šiandienos kainomis. Jei jūsų pagrindinis namo hipoteka buvo, tarkim, amortizuojamas per 15 metų, jūs turbūt galėtų refinansuoti savo pirminę namus daugiau nei 30 metų, saugo mokėjimą, tas pats, ir atsiperka hipotekos savo antruosius namus.

Jei abejojate, kreipkitės į nekilnojamojo turto specialistas, kuris neturi šunį lenktynėse, kaip vertintojo, arba depozitinę pareigūną, ar net nekilnojamojo turto agentas apskaičiuoti matematikos už jus. Nes jei jūs paprašykite hipotekinio skolintojo, jei jums reikia perfinansuoti, dažniausiai atsakymas į šį klausimą yra “taip”.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.