3 lietas, kas jāzina par Hipotēku Refinansēšanas

Home » Real Estate » 3 lietas, kas jāzina par Hipotēku Refinansēšanas

Hipotēku Refinansēšanas nav pareizi par katru mājas īpašnieks

 Hipotēku Refinansēšanas nav pareizi par katru mājas īpašnieks

Hipotēku refinansēšanas ir visas dusmas, kad procentu likmes kritums. Kursi nav piliens ļoti tālu, nu, pirms rādītāji mājas īpašnieku lēmumu, ka refinansēšanas savas hipotēkas jēga. Bet tas ne vienmēr finansiālais jēgas refinansēt. Dažreiz, hipotēku refinansēšanas ir vissliktākā lieta, ko jūs varat darīt.

Kas ir Hipotekārais Refinansēšanas?

Refinansēšanas hipotēku nozīmē īpašnieki atmaksājas esošo hipotēku un aizstājot šo hipotēku ar jaunu aizdevumu.

Parasti izmaksas, kas saistītas ar hipotekāro kredītu refinansēšanas ir velmēto vērā aizdevumu, kas nozīmē, tie papildina pastāvošo līdzsvaru, palielinot aizdevuma summu.

Ja aizdevuma summa ir palielināta, kas ir pašu kapitāls ir samazinājies.

Ir iespējams palielināt galveno līdzsvaru hipotēku un samazināt esošo hipotēku maksājumu. Tieši tāpēc daudzi aizņēmēji tiecas uz hipotekāro kredītu refinansēšana. Lai samazinātu esošo hipotekāro maksājumu, aizdevuma termiņš tiek pagarināts. Bet zemākas maksājums nevarētu atmaksāsies ilgtermiņā. Tas bieži vien ir īstermiņa izšķirtspēju.

Kāpēc Hipotēku Refinansēšanas Paplašina termins Jūsu Hipotēku

Ja aizdevuma termiņš ir pagarināts, tas prasīs ilgāku laiku maksāt šo hipotēku pilnībā. Ja jūs paņēma aizdevumu, kad esat iegādājies savu māju, tas, iespējams, bija 30 gadu aizdevumu. Say jūs nolemjat refinansēt savu hipotēku beigās 5 gadiem. Tā vietā, lai gaida, lai atmaksāties jūsu aizdevuma 25 gadiem šajā brīdī, jūs tagad maksā par šo hipotēku par kopējo 35 gadiem.

Ja jūsu sākotnējais aizdevums tika amortizēta 30 gadus pēc $ 100,000 hipotēku par 6% procentus, jūsu ikmēneša maksājums ir $ 599,55. Ja jūs refinansēt, ka hipotekāro aizdevumu 103.000 $, par 5,5%, jaunais maksājums ir $ 584,82. Jūsu kredīts tiks atiestatīts uz 30 gadu termiņu. Lielākā daļa aizņēmējiem izvēlēties 30 gadu amortizācijas periodu.

Jums būs veikt papildu 60 mēnešu maksājumu un maksāt $ 35.065 vairāk visā dzīves aizdevumu, ja jūs dzīvojat īpašumā pietiekami ilgi, lai nomaksātu savu aizdevumu.

Ja jūs nolemjat, lai pārdotu pēc hipotēku refinansēšanas, jūs zaudēsiet $ 3,000 no pašu kapitāla, kā arī neatkarīgi no pamatsummas atlikums jums bija samaksājis leju sākotnējo $ 100,000 aizdevumu.

Izmaksas, kas saistītas ar Hipotēku Refinansēšanas

Jums būs vai nu jāmaksā par izmaksām hipotēku refinansēšanas, izmantojot augstāku procentu likmi, vai šie maksas tiks pievienota jūsu nesamaksāto hipotēku līdzsvaru, jo daži homeowners tiesāšanās izdevumus skaidrā naudā. Nav bezmaksas brauciens. Pēc ir tipiski samaksātās maksas iegūt refinansēt:

 • novērtējums
 • Nosaukums politika
 • Darījuma
 • Aizdevuma punkti
 • izcelšanās
 • apstrāde
 • parakstīšanas
 • stieple
 • Saņēmēja pieprasījuma
 • iesniegums
 • Administrācija
 • Reconveyance
 • Credit Ziņojums
 • notārs
 • E-pasts doc
 • Nodokļu dienests
 • ierakstīšana

Ir gandrīz vērts refinansēt savu hipotēku ietaupīt $ 15 mēnesī šādos apstākļos. Lielākā daļa hipotekāro eksperti saka, jums vajadzētu būt iespējai atgūt izmaksas no hipotēku refinansēšanas vairāk nekā 3 gadu periodā. Ja esat saglabājis tikai $ 15 mēnesī, un tas izmaksās jums $ 3000 maksu, būtu nepieciešams 200 mēneši flotei.

Tomēr, ja jūsu kopējās izmaksas, lai refinansēt savu hipotekāro izmaksas jums $ 3,000, piemēram, un jūs saglabāt $ 50 mēnesī jūsu hipotēkas maksājumu, samazinot to par šo summu, jūs pauze pat beigās 5 gadiem. Dažreiz cilvēki pārvēršas sērijas refinancers, un katru reizi, kad procentu likmes nomest pusi punktu vai punkts, viņi skriešanās refinansēt domāšanas viņi dara smart lieta, ja vien tas ir pretējs.

Turklāt, jūsu personiskā situācija varētu būt unikāla, un refinansēšanas varētu jēgas jums, ja tas būtu nevis citiem, pirmajā sarkt. Piemēram, pieņemsim, ka jums pieder otrās mājas ar hipotēku līdzsvaru 200,000 $. Tas hipotekāro varētu izmaksāt nedaudz augstāku likmi, nekā šodienas likmēm. Ja jūsu galvenais mājās ir hipotēku bija, teiksim, amortizētas 15 gadiem, jūs droši vien varētu refinansēt savu primāro mājas vairāk nekā 30 gadiem, saglabāt maksājuma pats, un nomaksātu hipotēku uz jūsu otrās mājas.

Ja šaubāties, jautājiet nekustamā īpašuma speciālists, kuram nav suns sacensībās, kā vērtētāja, vai darījuma amatpersonai, vai pat nekustamā īpašuma aģents, lai aprēķinātu math jums. Jo, ja jūs lūgt hipotēkas aizdevējam, ja jums vajadzētu refinansēt, visbiežāk uz šo jautājumu atbilde ir jā.