3 veci by ste mali vedieť o refinancovanie hypotéky

Home » Real Estate » 3 veci by ste mali vedieť o refinancovanie hypotéky

Refinancovanie hypoték nie je správne pre každého majiteľa domov

 Refinancovanie hypoték nie je správne pre každého majiteľa domov

Refinancovanie hypotéky je v móde, keď klesnúť úrokové sadzby. Ceny nemajú klesnúť príliš ďaleko, a to buď pred desiatky majiteľov domov rozhodnúť, že refinancovanie svoje hypotéky dáva zmysel. Ale to nie je vždy vykonať finančnú zmysel refinancovať. Niekedy, refinancovanie hypoték je to najhoršie, čo môžete urobiť.

Čo je Refinancovanie hypoték?

Refinancovanie hypotéky znamená, že majitelia sa vyplácajú svoje existujúce hypotéku a nahradí tú hypotéku s novou pôžičku.

Všeobecne platí, že náklady spojené s refinancovanie hypoték sú stočené do úveru, čo znamená, že sa pridávajú do existujúcej rovnováhy, zvýšenie čiastky úveru.

Keď sa zvyšuje suma úveru, vlastnom imaní vlastníka je znížená.

Je možné zvýšiť hodnotu istiny hypotéky a znížiť existujúce splátky hypotéky. To je dôvod, prečo mnoho dlžníkov tiahnu k refinancovanie hypoték. Znížiť existujúce splátky hypotéky, doba trvania úveru je predĺžená. Ale nižšia platba nemusí vyplatiť v dlhodobom horizonte. Je to často krátkodobé riešenie.

Prečo Refinancovanie hypoték Predlžuje dobu trvania hypotekárneho

Ak je doba splatnosti pôžičky je predĺžená, bude to trvať dlhšie, než platiť, že hypotéky v plnej výške. Pokiaľ si vzal pôžičku, keď ste si kúpili svoj domov, to bolo asi 30-ročnej pôžičky a. Povedzme, že sa rozhodnete refinancovať svoje hypotéky na konci 5 rokov. Namiesto toho sa teším na splácanie svoje pôžičky do 25 rokov v tomto okamihu bude teraz platiť na tejto hypotéky na celkovú dobu 35 rokov.

Ak bol pôvodný úver odpisované po dobu 30 rokov na $ 100,000 hypotéku na 6% úrokov, vaša mesačná splátka je 599,55 $. Ak ste refinancovať hypotéku, že na $ 103.000, na 5,5%, nová platba je 584,82 $. Váš úver bude obnovené 30-ročné obdobie a. Väčšina dlžníkov si vybrať 30-ročné amortizácia obdobie.

Budete robiť extra 60 mesiacov platieb a platiť $ 35.065 viac po celú dobu trvania úveru, mali by ste žiť v majetku tak dlho, aby splatiť svoje pôžičky.

Ak ste sa rozhodli predať po refinancovanie hypoték, stratíte $ 3,000 kapitálu, a bez ohľadu na hlavnú váha zaplatili dole na osvitové $ 100,000 úveru.

Náklady spojené s refinancovanie hypotéky

Budete buď zaplatiť za náklady na refinancovanie hypotéky vďaka vyššej úrokovej sadzby alebo tieto poplatky budú pridané do svojho nesplateného hypotekárneho bilanciu, pretože len málo majiteľov domov platiť tieto náklady v hotovosti. Neexistuje žiadna voľná jazda. Nižšie sú uvedené typické poplatky zaplatené za účelom získania refinancovať:

 • ocenenie
 • Názov Policy
 • Escrow
 • úverové Points
 • pôvod
 • spracovanie
 • upisovanie
 • drôt
 • príjemca Dopyt
 • prihláška
 • podávanie
 • Reconveyance
 • kreditnej Správa
 • notár
 • E-mail doc
 • daňový servis
 • záznam

Je to nestojí za to, aby refinancovať svoje hypotéky ušetriť $ 15 a mesiac za týchto okolností. Väčšina hypotekárnych odborníci hovoria, mali by ste byť schopní získať späť svoje náklady z refinancovanie hypotéky po dobu 3 rokov. Ak ste uložili len 15 $ za mesiac, a to vás bude stáť $ 3.000 poplatkov, bude trvať 200 mesiace zlomiť dokonca.

Avšak, ak vaše celkové náklady na refinancovanie hypotéky cenu si $ 3,000, napríklad, a ste uložili 50 $ za mesiac vo vašej splátky hypotéky znížením ho o túto čiastku, mali by ste zlomiť aj na konci 5 rokov. Niekedy sa ľudia zase do sériovej refinancers, a zakaždým, keď úrokové sadzby klesnúť na polovicu bod alebo bod, oni ponáhľajú k refinancovanie, v domnení, že robia inteligentný vec, keď často je to naopak.

Okrem toho vaše osobné situácia by mohla byť jedinečný, a refinancovanie by mohlo mať zmysel pre vás, ak by nedošlo k ostatným na prvý pohľad. Povedzme napríklad, že ste vlastnil druhý domov s hypotekárne zostatok vo výške $ 200,000. Že hypotéku môžu byť platené v mierne vyššej miere, než dnešné ceny. Ak hypotekárne váš primárny domov bol, povedzme, odpisovaný viac ako 15 rokov, by pravdepodobne mohlo refinancovať svoje primárne domov viac ako 30 rokov, udržať výplatu rovnaké, a splatiť hypotéku na váš druhý domov.

Ak si nie ste istí, spýtajte sa realitné profesionál, ktorý nemá psa v závode, ako znalca, alebo úschovy dôstojník, alebo dokonca aj realitný agent pre výpočet matematiky pre vás. Vzhľadom k tomu, ak sa spýtate hypoték, ak by ste mali refinancovať, najčastejšie odpoveď na túto otázku je áno.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.