3 věci byste měli vědět o refinancování hypotéky

Home » Real Estate » 3 věci byste měli vědět o refinancování hypotéky

Refinancování hypoték není správné pro každého majitele domů

 Refinancování hypoték není správné pro každého majitele domů

Refinancování hypotéky je v módě, když klesnout úrokové sazby. Ceny nemají klesnout příliš daleko, a to buď před desítky majitelů domů rozhodnout, že refinancování své hypotéky dává smysl. Ale to není vždy provést finanční smysl refinancovat. Někdy, refinancování hypoték je to nejhorší, co můžete udělat.

Co je Refinancování hypoték?

Refinancování hypotéky znamená, že majitelé se vyplácejí své stávající hypotéku a nahradí tu hypotéku s novou půjčku.

Obecně platí, že náklady spojené s refinancování hypoték jsou stočené do úvěru, což znamená, že se přidávají do stávající rovnováhy, zvýšení částky úvěru.

Když se zvyšuje částka úvěru, vlastním kapitálu vlastníka je snížena.

Je možné zvýšit hodnotu jistiny hypotéky a snížit stávající splátky hypotéky. To je důvod, proč mnoho dlužníků tíhnou k refinancování hypoték. Snížit stávající splátky hypotéky, doba trvání úvěru je prodloužena. Ale nižší platba nemusí vyplatit v dlouhodobém horizontu. Je to často krátkodobé řešení.

Proč Refinancování hypoték Prodlužuje dobu trvání hypotečního

Je-li doba splatnosti půjčky je prodloužena, bude to trvat déle, než platit, že hypotéky v plné výši. Pokud si vzal půjčku, když jste si koupili svůj domov, to bylo asi 30-leté půjčky a. Řekněme, že se rozhodnete refinancovat své hypotéky na konci 5 let. Místo toho se těším na splácení své půjčky do 25 let v tomto okamžiku bude nyní platit na této hypotéky na celkovou dobu 35 let.

Pokud byl původní úvěr odepisovány po dobu 30 let na $ 100,000 hypotéku na 6% úroků, vaše měsíční splátka je 599,55 $. Pokud jste refinancovat hypotéku, že na $ 103.000, na 5,5%, nová platba je 584,82 $. Váš úvěr bude obnoveno 30-leté období a. Většina dlužníků si vybrat 30-ti leté amortizace období.

Budete dělat extra 60 měsíců plateb a platit $ 35.065 více po celou dobu trvání úvěru, měli byste žít v majetku tak dlouho, aby splatit své půjčky.

Pokud jste se rozhodli prodat po refinancování hypoték, ztratíte $ 3,000 kapitálu, a bez ohledu na hlavní váha zaplatili dolů na osvitové $ 100,000 úvěru.

Náklady spojené s refinancování hypotéky

Budete buď zaplatit za náklady na refinancování hypotéky díky vyšší úrokové sazby nebo tyto poplatky budou přidány do svého nesplaceného hypotečního bilanci, protože jen málo majitelů domů platit tyto náklady v hotovosti. Neexistuje žádná volná jízda. Níže jsou uvedeny typické poplatky zaplacené za účelem získání refinancovat:

 • Posouzení
 • Název Policy
 • escrow
 • úvěrové Points
 • Původ
 • zpracovává se
 • upisování
 • Drát
 • příjemce Poptávka
 • aplikace
 • Správa
 • Reconveyance
 • kreditní Zpráva
 • Notář
 • E-mail doc
 • daňový servis
 • Záznam

Je to nestojí za to, aby refinancovat své hypotéky ušetřit $ 15 a měsíc za těchto okolností. Většina hypotečních odborníci říkají, měli byste být schopni získat zpět své náklady z refinancování hypotéky po dobu 3 let. Pokud jste uložili jen 15 $ za měsíc, a to vás bude stát $ 3.000 poplatků, bude trvat 200 měsíce zlomit dokonce.

Nicméně, pokud vaše celkové náklady na refinancování hypotéky cenu si $ 3,000, například, a jste uložili 50 $ za měsíc ve vaší splátky hypotéky snížením jej o tuto částku, měli byste zlomit i na konci 5 let. Někdy se lidé zase do sériové refinancers, a pokaždé, když úrokové sazby klesnout na polovinu bod nebo bod, oni spěchají k refinancování, v domnění, že dělají inteligentní věc, když často je tomu naopak.

Kromě toho vaše osobní situace by mohla být jedinečný, a refinancování by mohlo mít smysl pro vás, pokud by nedošlo k ostatním na první pohled. Řekněme například, že jste vlastnil druhý domov s hypoteční zůstatek ve výši $ 200,000. Že hypotéku mohou být placeny v mírně vyšší míře, než dnešní ceny. Pokud hypoteční váš primární domů byl, řekněme, odepisován více než 15 let, by pravděpodobně mohlo refinancovat své primární domov více než 30 let, udržet výplatu stejné, a splatit hypotéku na váš druhý domov.

Pokud si nejste jisti, zeptejte se realitní profesionál, který nemá psa v závodě, jako odhadce, nebo úschovy důstojník, nebo dokonce i realitní agent pro výpočet matematiky pro vás. Vzhledem k tomu, pokud se zeptáte hypoték, pokud byste měli refinancovat, nejčastěji odpověď na tuto otázku je ano.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.