4 Інвестиції Помилки, яких слід уникати

Home » Investing » 4 Інвестиції Помилки, яких слід уникати

Чи не стати гіршим ворогом вашого інвестиційного портфеля

4 Інвестиції Помилки, яких слід уникати

Коли справа доходить до управління грошима вашої родини, є чотири інвестиційних помилка, які ви повинні намагатися уникати. Хоча, звичайно, не вичерпний перелік, ці помилки досить часто, що обидві аматорські і досвідчені інвестори не завадило б уважно стежити на виборі акцій, облігацій, пайових інвестиційних фондів і інших активів, які вони розглядають, додавши в свої портфелі.

Інвестиції Помилка 1: Поширення ваших інвестицій занадто тонкий

За останні кілька десятиліть, Уолл-стріт проповідував гідність диверсифікації, свердлити його до тями кожного інвестора в межах чутності.

Все від генерального директора до доставки хлопчика знає, що ви не повинні тримати всі яйця в одному кошику, але є набагато більше, ніж це. Насправді, багато людей роблять більше шкоди, ніж користі в їх зусиллях по диверсифікації.

Як і все в житті, диверсифікація може бути занадто далеко. Якщо розділити $ 100 на сто різні компанії, кожна з цих компаній можуть, в кращому випадку, має крихітне вплив на вашому портфелі. Зрештою, брокерські збори та інші транзакційні витрати можуть навіть перевищувати прибуток від ваших інвестицій. Інвестори, які схильні до цього «рити-а тисяч отворів, а-пут-а-долар-в-кожної» філософії було б краще, інвестуючи в індексний фонд, який, за самою своєю природою, складається з багатьох компанії. Крім того, ваші доходи повинні імітувати ті загальний ринку в майже досконалої нозі.

Інвестиції Помилка 2: Чи не Облік часу Horizon

Тип активу, в якому ви інвестуєте повинні бути обрані на основі вашого часу.

Незалежно від вашого віку, якщо у вас є капітал, який знадобиться протягом короткого періоду часу (один або два роки, наприклад), ви не повинні інвестувати гроші на фондовому ринку або акції на основі взаємних фондів. Хоча ці види інвестицій пропонують найбільші шанси для довгострокового створення багатства, вони часто відчувають короткострокові різкі коливання, які можуть знищити ваші запаси, якщо ви змушені ліквідувати.

Точно так же, якщо ваш горизонт більше, ніж десять років, це не має сенсу для вас, щоб інвестувати більшу частину коштів в облігації або інвестиції з фіксованим доходом, якщо ви не впевнені, фондовий ринок сильно переоцінений.

Інвестиції Помилка 3: Часта Торгівля

Багато людей можуть назвати десять інвесторів в списку Forbes, але не однієї людини, який зробив свій статок від частих торгівлі. Коли ви інвестуєте, ваш стан пов’язано зі станом компанії. Ви є співвласником бізнесу; як компанія досягає успіху, так і ви. Отже, інвестор, який займає час, щоб вибрати велику компанію має нічого не робити більше, ніж сидіти склавши руки, розробити план усереднення вартості долара, взяти участь в програмі реінвестування дивідендів і жити своїм життям. Щоденні котирування не мають інтересу до нього, тому що він не має ніякого бажання продавати. Згодом його інтелектуальне рішення окупиться сторицею, оскільки вартість його акцій цінує.

Трейдер, з іншого боку, той, хто купує компанію, тому що він очікує, що акції стрибати в ціні, і в цей момент він буде швидко скинути його і рухатися далі до своєї наступної мети. Тому що вона не прив’язана до економіки компанії, але скоріше випадково і людським емоцій, торгівля є формою азартних ігор, який заробив свою репутацію як виробник грошей з небагатьох історій успіху (вони ніколи не говорять вам про мільйонера, який втратив все це на своїй наступній ставки …

трейдери, як гравці, мають дуже погану пам’ять, коли мова заходить про те, скільки вони втратили).

Інвестиції Помилка 4: Створення Страх на основі рішень

Найбільш цінні помилки, як правило , засновані на страху. Багато інвесторів роблять своє дослідження, виберіть велику компанію, і коли ринок потрапляє на купину на дорозі, звалювати їх запас з- за страху втратити гроші. Така поведінка є абсолютно нерозумно. Компанія є та ж компанія , як це було раніше , ніж ринок в цілому впав, тільки тепер він продається за дешевшою ціною. Здоровий глузд підказує , що ви купили б більше на цих низьких рівнях ( на насправді, такі компанії, як Wal-Mart стали гігантами , тому що люди , як угода. Здається , це поведінка поширюється на всі , але їх портфоліо). Ключ до успішних інвестором є як один дуже мудрий чоловік сказав: « … купувати , коли кров працює на вулицях. »

Проста формула «купити дешево / продавати дорого» була навколо назавжди, і більшість людей можуть читати його вам. На практиці, тільки декілька інвесторів зробити це. Більшість см натовп прямуючи до дверей виходу і пожежними драбинами, і замість того, щоб залишитися навколо, щоб скупити власність в компанії за сміховинно низькими цінами, паніку і бігти з ними. Правда грошей зроблені, коли ви, як інвестор, готові сісти в порожній кімнаті, що всі інші вже пішли, і чекати, поки вони не визнають цінність, яку вони покинута. Коли вони повернуться, будь то протягом декількох тижнів або після декількох довгих років, ви будете проводити всі карти. Ваше терпіння можуть бути винагороджені з прибутком, і ви могли б вважати «блискучим» (за іронією долі ті ж люди, які називають тебе ідіоткою для проведення на складі компанії в першу чергу).

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.