4 Investavimas mistakes į Venkite

Home » Investing » 4 Investavimas mistakes į Venkite

Netaptų jūsų investicinio portfelio blogiausias priešas

4 Investavimas mistakes į Venkite

Kai jis ateina į valdymo savo šeimos pinigus, yra keturi investicinės klaidų, kad jūs turėtų stengtis išvengti. Nors tikrai ne išsamų sąrašą, šios klaidos yra pakankamai dažnai, kad abu mėgėjų ir prieskoniais investuotojai būtų gerai išlaikyti atidžią apie akcijas, obligacijas, investicinių fondų ir kitų turto pasirinkimus jie svarsto pridedant prie savo portfelius.

Investavimas Klaida 1: Skleisti savo investicijas per plonas

Per pastaruosius kelis dešimtmečius, “Wall Street pamokslavo diversifikavimo dorybes, gręžimo jį į kiekvieno investuotojo girdimumo ribose protus.

Kiekvienas iš CEO, pristatymo berniukas žino, kad jums nereikėtų laikyti visus savo kiaušinius į vieną krepšį, bet ten daug daugiau į jį, kad ne. Iš tiesų, daugelis žmonių daro daugiau žalos nei naudos savo pastangų įvairinti.

Kaip ir viskas gyvenime, diversifikacija gali būti per toli imtasi. Jei padalinti $ 100 į šimtą skirtingų bendrovių, kiekvienos iš šių įmonių gali, geriausiu atveju, turi mažą įtaką savo portfelį. Galų gale, finansų maklerio mokesčiai ir kitos sandorio sąnaudos gali net viršyti pelno iš savo investicijų. Investuotojai, kurie yra linkę į tai “kasti-A-tūkstantį skyles-ir-įdėti-a-doleris-in-kiekvienam” filosofija būtų geriau investuojant į indeksu fondą, kuris pagal savo pobūdį, yra sudarytas iš daugelio įmonių. Be to, jūsų grąža turėtų imituoti tuos bendro rinkos beveik tobulas lockstep.

Investavimas Klaida 2: Ne apskaita laikotarpis

Jei turto tipas, kuriame jūs investuojate turėtų būti pasirinkta remiantis savo laiką.

Nepriklausomai nuo jūsų amžiaus, jei turite kapitalą, kad jums reikia per trumpą laiką (vienerius ar dvejus metus, pavyzdžiui), jums neturėtų investuoti, kad pinigai į akcijų rinką ar nuosavo kapitalo pagrindu investicinius fondus. Nors šie investicijų rūšys pasiūlyti didžiausią galimybę ilgalaikio turto pastato, jie dažnai patiria trumpalaikius gyrations, kurie gali sunaikinti savo valdas, jei jūs priversti likviduoti.

Taip pat, jei jūsų horizontas yra didesnis nei dešimt metų, tai nėra prasmės jums investuoti savo lėšas daugumą obligacijų ar fiksuotų pajamų investicijų, nebent manote, kad akcijų rinka yra šiurkščiai pervertintas.

Investavimas Klaida 3: Dažnas Prekyba

Daug žmonių gali įvardyti dešimt investuotojus “Forbes” sąrašo, o ne vieną asmenį, kuris padarė savo likimo nuo dažnų prekybos. Jei investuoti, jūsų likimo yra susieta su bendrovės likimo. Jūs esate iš dalies savininkas verslą; nes bendrovė klesti, taip ir jus. Vadinasi, investuotojas, kuris užima laiko pasirinkti didelį bendrovė nieko daugiau nei sėdėti, sukurti doleris sąnaudų vidurkio planą, stoti į dividendų reinvestavimo programos ir gyventi savo gyvenimą padaryti. Dienos citatos nedomina jam, nes jis neturi noro parduoti. Laikui bėgant, jo protingas sprendimas atsipirks Gražu kaip iš jo akcijų vertės vertina.

Prekybininkas, kita vertus, yra tas, kuris perka bendrovę, nes jis tikisi, kad akcijų peršokti į kainą, už kurią momentu jis bus greitai iškelties jį ir pereiti prie jo kitą tikslą. Nes ji nėra susieta su įmonės Ekonomikos, o atsitiktinai ir žmonių emocijų, prekyba yra azartinių lošimų forma, kuri uždirbo savo reputaciją kaip pinigų formuotojas, nes iš nedaugelio sėkmės istorijų (jie niekada papasakoti apie milijonierius, kuris prarado viskas ant jo kitą statymą …

prekybininkai, kaip lošėjai, turi labai prastą atmintį, kai kalbama apie tai, kiek jie prarado).

Investavimas Klaida 4: Making baimės pagrįstus sprendimus

Brangiausia klaidų, paprastai grindžiamas baimės. Daugelis investuotojų padaryti savo mokslinių tyrimų, pasirinkite didelę įmonę, o kai rinka hitai guzas ant kelio, savivarčius savo atsargų dėl baimės prarasti pinigus. Toks elgesys yra visiškai kvaila. Bendrovė yra ta pati įmonė, kaip tai buvo prieš rinką kaip visumą krito, tik dabar ji parduoda už mažesnę kainą. Sveikas protas diktuotų, kad jums būtų įsigyti daugiau šiuose žemesniuose lygmenyse (iš tiesų, tokios kompanijos kaip “Wal-Mart” tapo gigantai, nes žmonių kaip sandorį. Atrodo, kad šis elgesys apima viską , bet savo portfelį). Raktas į yra sėkmingas investuotojas yra, nes vienas labai išmintingas žmogus pasakė: ” … pirkti, kai kraujas yra veikia gatvėse.

Paprastas formulė “pirkti mažai / parduoda aukštos” gyvuoja amžinai, ir dauguma žmonių gali deklamuoti jį jums. Praktiškai tik investuotojų sauja tai padaryti. Dauguma pamatyti minia antraštę išėjimo durų ir priešgaisrinės išbėga, ir vietoj to, esančių aplink supirkti nuosavybę bendrovių juokingai mažomis kainomis, panikos ir baigsis kartu su jais. Tiesa pinigai padarė, kai jūs, kaip investuotojo, nori atsisėsti į tuščią kambarį, kad visi kiti liko ir laukti, kol jie pripažinti vertę jie atsisakė. Kai jie grįžta, tai būtų savaites ar po kelių ilgų metų, jums bus laikydami visus korteles. Jūsų kantrybė gali būti atlyginta su pelno ir jums gali būti laikoma “Brilliant” (ironiškai tų pačių žmonių, kuris pašaukė jus idiotas už ūkį į įmonės sandėlyje pirmoje vietoje).

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.