4 investeerimine vigu vältida

Home » Investing » 4 investeerimine vigu vältida

Ära saada oma investeerimisportfelli halvim vaenlane

4 investeerimine vigu vältida

Kui tegemist on hallata oma pere eest on neli investeerimine vigu, mida sa peaksid püüdma vältida. Kuigi kindlasti mitte ammendava loeteluga, need vead on piisavalt sagedased, et nii amatöör ja kogenud investoritele oleks hea hoida valvsa silma peal valikuid aktsiad, võlakirjad, investeerimisfondid ja muud vara nad kaaluvad lisades oma portfelli.

Investeerimine viga 1: Spreading oma investeeringuid liiga õhuke

Viimase mitu aastakümmet, Wall Street on kuulutanud voorused mitmekesistamise, puurimine see pähe iga investor kuuldeulatuses.

Igaühel tegevjuhi kohaletoimetamise poiss teab, et sa ei tohiks hoida kõik oma munad ühte korvi, kuid seal on palju rohkem seda kui. Tegelikult paljud inimesed teevad rohkem kahju kui kasu oma jõupingutusi, et mitmekesistada.

Nagu kõik siin elus, mitmekesistamine võib võtta liiga kaugele. Kui jagate $ 100 sajaks erinevad firmad, kõik need ettevõtted saavad parimal juhul on tilluke mõju oma portfelli. In the end, vahendustasusid ja muid tehingukulusid võib isegi ületada kasumit oma investeeringuid. Investorid, mis on altid seda “kaevama-a-tuhande augud-ja-pane-a-dollari-in-iga” filosoofia oleks parem, investeerides indeks fond, mis oma olemuselt on koosneb paljudest ettevõtted. Lisaks oma peakskomisjonile jäljendavad üldine turg peaaegu täiuslik lockstep.

Investeerimine Viga 2: Ei arvestus Aeg Horizon

Varade liik, kuhu investeerida tuleks valida vastavalt oma aja jooksul.

Sõltumata teie vanusest, kui teil on kapitali, mida on vaja lühikese aja jooksul (üks või kaks aastat, näiteks), siis ei tohiks investeerida seda raha aktsiaturul või omakapitali baasil investeerimisfondid. Kuigi seda tüüpi investeeringuid pakuvad parimat võimalust pikaajaliseks rikkuse hoone, nad kogevad sageli lühiajalised gyrations mis võib hävitada teie majapidamiste kui olete sunnitud likvideerima.

Samuti siis, kui teie silmapiiril on suurem kui kümme aastat, siis ei ole mõtet teile investeerida enamik oma raha võlakirjadesse või fikseeritud tulumääraga investeeringuid, kui te arvate, aktsiaturg on suuresti ülehinnatud.

Investeerimine Viga 3: Sagedased Trading

Palju inimesed oskavad nimetada kümme investoritele Forbes nimekirjas, kuid mitte üks inimene, kes on teinud oma varanduse sagedased kauplemise. Kui te investeerida oma varanduse on seotud õnn ettevõte. Olete osa-ettevõtte omanik; kui ettevõte õitseng, nii sa. Seega investor, kes võtab aega, et valida suure firma peab tegema midagi enamat kui istuda, arendada dollari hind keskmiselt plaani registreeruda dividendide reinvesteerimise programmi ja elada oma elu. Daily tsitaate ei ole mingit huvi, sest ta ei soovinud müüa. Aja jooksul tema intelligentne otsus maksab ära kenasti väärtusena tema aktsiate hindab.

Ettevõtja, teiselt poolt, on see, kes ostab firma, sest ta loodab, et aktsia hüpata hind, mille juures ta kiiresti maha jätta ja liikuda edasi oma järgmise eesmärgi. Sest see ei ole seotud ökonoomika firma, vaid pigem võimalus ja inimeste emotsioone, kauplemine on kujul hasartmängud, mis on teeninud oma maine raha tegija, sest mõned edulood (nad kunagi teile rääkida miljonär, kes kaotas see kõik oma järgmise bet …

ettevõtjad, nagu mängurid, on väga halb mälu, kui tegemist on, kui palju nad on kaotanud).

Investeerimine viga 4: Making Hirm põhinevaid otsuseid

Costliest vigu põhinevad tavaliselt hirmu. Paljud investorid teevad oma teadusuuringute, valige suure firma ja kui turg lööb kõrgendinajämendi tee, prügila nende varude kardavad kaotada raha. Selline käitumine on täiesti rumal. Ettevõte on sama firma, sest see oli enne turu tervikuna langes, kuid nüüd on see müüb odavamalt. Terve mõistus oleks dikteerida, mida te osta rohkem neid madalamal tasemel (tõepoolest, ettevõtted nagu Wal-Mart on muutunud hiiglased, sest inimesed nagu soodne. Tundub selline käitumine laieneb kõike vaid oma portfelli). Võti on edukas investor on, kui üks väga tark mees ütles: ” … osta, kui veri töötab tänavatel.

Lihtne valem “osta madal / müüa kõrge” on umbes igavesti, ja enamik inimesi saab seda ette lugema teile. Praktikas vaid käputäis investorid seda teha. Enamik vt rahvahulga suunduvad väljumise uks ja tulekahju põgenemine, ja selle asemel, kõikudes osta kuni omandiõiguse firmad naeruväärselt madalad hinnad, paanika ja otsa nendega. Tõsi raha tehakse siis, kui, kui investor on valmis istuda tühja ruumi, et kõik teised on lahkunud, ja oodata, kuni nad tunnistavad nad mahajäetud. Kui nad tagasi, olgu see nädalat või pärast pikki aastaid, siis kellel on kõik kaardid. Teie kannatlikkust võib premeerida kasumit ja sa võiks pidada “geniaalne” (irooniliselt samad inimesed, et teid on kutsunud idioot jaoks ettevõttest ettevõtte aktsia esiteks).

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.