4 Investice chyb se vyvarovat

Home » Investing » 4 Investice chyb se vyvarovat

Nestanou nejhorším nepřítelem Vašeho investičního portfolia

4 Investice chyb se vyvarovat

Pokud jde o hospodaření s penězi své rodiny, jsou tam čtyři investiční chyby, které byste se měli snažit vyhnout. I když určitě ne úplný seznam, tyto chyby jsou tak časté, že oba amatérské a zkušení investoři by si měl udržet bdělé oko na výběry akcie, dluhopisy, podílové fondy, a dalších aktiv, které uvažují o přidání do svých portfolií.

Investování Mistake 1: Šíření své investice příliš tenké

Během několika posledních desetiletí, Wall Street kázal ctnosti diverzifikace, vrtání do mysli každého investora v doslechu.

Každý z CEO k poslíček ví, že byste neměli mít všechna vejce do jednoho košíku, ale je tu mnohem víc, než jen to. Ve skutečnosti, mnoho lidí dělá více škody než užitku v jejich snaze diverzifikovat.

Stejně jako všechno v životě, diverzifikace je možné brát příliš daleko. Pokud si rozdělí $ 100 na sto různých společností, z nichž každá z těchto společností mohou, přinejlepším, mají malý vliv na vaše portfolio. V závěru, že brokerské poplatky a jiné transakční náklady, může dokonce vyšší než zisk z vašich investic. Investoři, kteří jsou náchylní k tomuto „dig-a-tisíc-ti jamkové-and-dát-a-dolar-in-každém“ filozofie by lépe sloužil investicemi do indexového fondu, který je svou povahou, se skládá z mnoha společnosti. Navíc, vaše výnosy by měly napodobovat ty z celkového trhu v téměř dokonalém synchronizované.

Investování Mistake 2: Není Účtování časový horizont

Druh aktiva, do kterého budete investovat by měl být vybrán na základě vašeho časového rámce.

Bez ohledu na váš věk, pokud máte kapitál, které budete potřebovat v krátké době (jeden nebo dva roky, například), neměli byste tyto peníze investovat na akciovém trhu nebo akciemi na základě vzájemných fondů. Ačkoli tyto typy investic nabízejí největší šanci na dlouhodobé bohatství budovy, které často zažijí krátkodobé výkyvy, které mohou vyhladit své podíly, pokud jste nuceni likvidovat.

Stejně tak, pokud váš horizont je větší než deset let, nemá smysl pro vás investovat většinu svých peněz do dluhopisů nebo investic s pevným výnosem, pokud si myslíte, že akciový trh je značně nadhodnocena.

Investování Mistake 3: Časté Trading

Mnoho lidí může jmenovat deset investory na seznamu Forbes, ale ne jeden člověk, který učinil své štěstí z častého obchodování. Pokud investujete, vaše štěstí je vázána na bohatství společnosti. Jste spolumajitelem firmy; jak společnost prosperuje, stejně jako vy. Proto se investor, který má čas vybrat velké firmy musí udělat nic víc, než sedět, rozvinout průměrování plán dolar nákladů, zapsat do reinvestice dividend programu a žít svůj život. Denní citace jsou pro něj žádný význam, protože nemá žádnou touhu k prodeji. Postupem času se jeho inteligentní rozhodnutí bohatě vyplatí, protože hodnota jeho akcií oceňuje.

Obchodník, na druhou stranu, je ten, kdo si koupí firmu proto, že očekává, že akcie na skok v ceně, na kterém místě bude to rychle skládky a přejít na jeho další cíl. Vzhledem k tomu, že není vázána na ekonomiku podniku, ale spíše náhodě a lidské emoce, obchodování je forma hazardu, která získala svou pověst peněz tvůrce, protože z mála úspěchů (oni nikdy říct o milionáře, kteří ztratili to vše na svém příštím sázky …

Obchodníci, stejně jako hráčům, mají velmi špatnou paměť, pokud jde o kolik přišli).

Investování Mistake 4: Rozhodování Fear-Based

Nejnákladnější chyby jsou obvykle založeny na strachu. Mnoho investorů dělat svůj výzkum, vyberte velký podnik, a když na trhu udeří bouli na silnici, výpis jejich zásoby ze strachu ze ztráty peněz. Toto chování je naprosto pošetilé. Společnost je stejná společnost, jak to bylo předtím, než trh jako celek padl, teprve nyní se prodávají za nižší cenu. Zdravý rozum by diktovat, které byste koupit více na těchto nižších úrovních (opravdu, společnosti, jako je Wal-Mart se staly obry, protože lidé jako výhodná koupě. Zdá se, že toto chování se vztahuje na všechno, ale jejich portfolia). Klíčem k bytí úspěšný investor je jako jeden velmi moudrý člověk řekl: „ … koupit, když krev je běh v ulicích.

Jednoduchý vzorec „nakoupit nízko / sell high“ byl asi navždy, a většina lidí může recitovat to na vás. V praxi je jen hrstka investorů dělat. Nejvíce vidět dav míří k východu dveře a požární unikne, a místo aby zůstal kolem skupovat vlastnictví v podnicích za směšně nízké ceny, panika a došel s nimi. Pravda peněz z když, jako investor, jsou ochotni si sednout v prázdné místnosti, kde všichni ostatní opustili, a počkat, až si uvědomují hodnotu, kterou opustili. Když se vrátí, ať už je to v týdnech, nebo po několika dlouhých letech, budete držet všechny karty. Trpělivost může být odměněn ziskem a ty by mohly být považovány za „brilantní“ (ironicky stejnými lidmi, kteří vám volali idiot drží na skladě společnosti na prvním místě).

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.