4 Investīcijas kļūdas, lai izvairītos

Home » Investing » 4 Investīcijas kļūdas, lai izvairītos

Nekļūstiet savu investīciju portfeli vissliktākais ienaidnieks

4 Investīcijas kļūdas, lai izvairītos

Kad runa ir pārvaldīt jūsu ģimenes naudu, ir četras ieguldot kļūdas, kas jums vajadzētu censties izvairīties. Kaut, protams, nav pilnīgs saraksts, šīs kļūdas ir pietiekami bieži, ka gan amatieru un norūdījies investoriem varētu darīt arī saglabāt uzmanīgi acu par atlases akciju, obligāciju, savstarpējo fondu, un citiem aktīviem tie apsver pievienojot to portfeļos.

Investīcijas Kļūda 1: izplatīšana jūsu investīcijas Pārāk Plāns

Dažu pēdējo desmitgažu laikā, Wall Street ir sludināja tikumiem diversifikācijas, urbšana to prātos katra investora dzirdamības robeža.

Ikvienam no CEO līdz piegādes zēns zina, ka jums nevajadzētu turēt visas savas olas vienā grozā, bet tur ir daudz vairāk, nekā to. Patiesībā, daudzi cilvēki dara vairāk zaudējumus nekā laba viņu centieni dažādot.

Tāpat kā viss dzīvē, dažādošana var ņemt pārāk tālu. Ja jūs sadalīt $ 100 par simts dažādiem uzņēmumiem, katrs no šiem uzņēmumiem var, labākajā gadījumā, ir niecīga ietekme uz jūsu portfolio. Galu galā, tad brokeru honorārus un citas darījuma izmaksas var pat pārsniegt peļņu no saviem ieguldījumiem. Investori, kas ir tendētas uz šo “rakt-a-tūkstoš caurumiem-un-put-a-dolāru-in-katrā” filozofijas būtu labāk, investējot indeksu fondu, kas pēc savas būtības sastāv no daudziem kompānijas. Bez tam, jūsu ienākumi ir imitēt tos no kopējā tirgus gandrīz ideāls lockstep.

Investīcijas Kļūda 2: Nav uzskaite Time Horizon

Aktīvu veids, kurā jūs ieguldīt jāizvēlas atkarībā no jūsu laika posmā.

Neatkarīgi no jūsu vecuma, ja jums ir kapitāls, kas jums būs nepieciešams īsā laika periodā (viena vai divu gadu laikā, piemēram), jums nevajadzētu ieguldīt šo naudu akciju tirgū, vai kapitāla bāzes kopieguldījumu fondu. Lai gan šie ieguldījumu veidi piedāvā vislielākās iespējas ilgtermiņa labklājības ēkā, tie bieži rodas īstermiņa gyrations, kas var noslaucīt savu saimniecību, ja Jums ir spiesti likvidēt.

Tāpat, ja jūsu horizonts ir lielāks par desmit gadiem, nav jēgas, lai jūs varētu ieguldīt lielāko daļu savu līdzekļu, obligācijās vai ieguldījumiem fiksēta ienākuma, ja jūs uzskatāt, ka akciju tirgus ir ievērojami pārvērtēta.

Investīcijas Kļūda 3: bieži Trading

Daudz ļaudīm var nosaukt desmit investoriem par Forbes sarakstā, bet ne vienu personu, kas izgatavots savu laimi no biežas tirdzniecību. Kad jūs ieguldīt, jūsu veiksme ir saistīta ar laimi uzņēmuma. Jūs esat daļa, uzņēmuma īpašnieks; kā uzņēmums klājas, tā arī jūs. Līdz ar to investors, kurš ņem laiku, lai izvēlētos lielu uzņēmumam nav jādara nekas vairāk, nekā sēdēt, izstrādāt dolāru izmaksu vidējā noteikšanas plānu pieteikties dividenžu reinvestīciju programmas un dzīvot savu dzīvi. Dienas citāti ir viņu neinteresē, jo viņam nav vēlme pārdot. Laika gaitā viņa viedo lēmumu atmaksāsies skaisti kā vērtība viņa akciju novērtē.

Tirgotājs, no otras puses, ir tas, kurš pērk uzņēmumu, jo viņš cer, ka akciju lēkt cenu, kurā brīdī viņš ātri dump to un pāriet uz savu nākamo mērķi. Jo tas nav saistīts ar ekonomiku uzņēmuma, bet gan iespēju un cilvēku emocijas, tirdzniecība ir veids azartspēļu, kas ir nopelnījis savu reputāciju kā naudas automāts, jo no retajiem veiksmes stāstiem (viņi nekad jums pastāstīt par miljonāram, kurš zaudēja tas viss par viņa nākamo likmi …

tirgotājiem, piemēram, spēlmaņi, ir ļoti slikta atmiņa, kad runa ir par to, cik daudz viņi ir zaudējuši).

Investīcijas Kļūda 4: Making Bailes balstītus lēmumus

Šīs ir vislielākās kļūdas parasti balstās uz bailēm. Daudzi investori veikt savus pētījumus, izvēlieties liels uzņēmums, un, kad tirgus hits sasist ceļa, dump savu krājumu, baidoties zaudēt naudu. Šāda uzvedība ir absolūti muļķīgi. Uzņēmums ir tas pats uzņēmums, kā tas bija pirms tirgus kopumā samazinājās, tikai tagad tas pārdod par lētāku cenu. Veselais saprāts varētu diktēt, ka jūs varētu iegādāties vairāk šajos zemākiem līmeņiem (protams, uzņēmumi, piemēram, Wal-Mart ir kļuvuši milži, jo cilvēki, piemēram, kaulēties. Šķiet, šī rīcība attiecas uz visu, bet viņu portfolio). Galvenais ir veiksmīgs investors, ir, kā viens ļoti gudrs vīrs teica: ” … pirkt, kad asinis ir darbojas uz ielām.

Vienkārša formula “pirkt zemi / pārdot augstas” ir apmēram uz visiem laikiem, un lielākā daļa cilvēku var stāstīt to jums. Praksē, tikai nedaudz investoriem darīt. Lielākā redzēt pūlis dodas uz izejas durvju un uguns aizbēg, un tā vietā uzturas ap uzpirkt īpašumtiesības uzņēmumu smieklīgi zemām cenām, panikas un beigsies ar tiem. True nauda tiek veikta, kad jūs kā investors, ir gatavi sēdēt tukšā telpā, ka visi pārējie ir atstājis, un gaidīt, kamēr viņi atzīst vērtību viņi pamesta. Kad viņi atgriežas, vai tas būtu nedēļām vai pēc vairākiem gariem gadiem, jums būs tur visas kartes. Jūsu pacietība var apbalvoti ar peļņu, un jūs varētu uzskatīt par “izcili” (ironiski ar tiem pašiem cilvēkiem, kas sauc jums idiots turēšanai uz uzņēmuma akciju, pirmajā vietā).

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.