40 Low Budget marketingové nápady pre malé firmy

Home » Small Business » 40 Low Budget marketingové nápady pre malé firmy

 40 Low Budget marketingové nápady pre malé firmy

Hovorí sa, že budete musieť míňať peniaze, aby si zarobili, a to je určite pravda marketingu. Ale ak máte len malý rozpočet na trhu vášho podnikania, tieto myšlienky vám pomôžu získať najlepšie marketingovú zaplatená obmedzené zábava.

1) Naučte sa, ako požiadať o odporúčania – a urobiť to. Vy ste oveľa pravdepodobnejšie, že si niečo, ak o to požiadajú. Nervózny alebo nové na to? Prepojený článok má skript, ktorý vám pomôže von.

2) Naučte sa hovoriť potenciálnym klientom to, čo robíte. Plazivý alebo je znepokojený nevyhrá vás nejaké konvertitov. Naučte sa, ako sa im zvíťaziť nad tým, že zdôrazňuje výhody.

3) Potom naučiť najpravdepodobnejšie miesta, nájsť zákazníkov – a ísť do tých miest.

4) Dajte bezplatné workshopy či kurzy týkajúce sa vašich produktov / služieb. Ľudia milujú sa učiť takže kurzy na témy týkajúce sa vašich produktov a služieb môže byť veľká výhra.

5) Vytvorte snazzy logo a slogan pre vaše podnikanie a použiť ich na všetky vaše dokumenty (vrátane e-mailu).

6) Vytvoriť brožúru. Brožúry môže byť veľký predajné nástroje. Dávajú potenciálnych zákazníkov, ktorí chcú premýšľať nad hraciu plochu, aby niečo odniesť so sebou. Dajú vám trochu v ruke marketingové materiály, keď ste diskusiu o vaše produkty alebo služby zákazníkom. A niečo, čo môžete rozoslať ako reklama taky.

7) Získajte zadarmo publicitu pre vaše podnikanie tým, že zapojí médiá (vrátane sociálnych médií!) Vo svojej veľkolepé otvory, pohyby alebo charitatívnych akcií.

Nemajú jeden z nich sa deje v blízkej budúcnosti? Vždy sa môžete dostať sa ťažko zapojený do charitatívnej akcie niekoho iného tým, že sa sponzorom.

8) Vytvorenie webovej stránky pre malé firmy, ak nemáte jeden. Dokonca aj keď všetky vaše webové stránky robí, je prítomný, kto, čo, kde a prečo sa vaše podnikanie aspoň to vám dáva domov na webe a šancu prísť do miestneho vyhľadávania – rozhodujúce pre získanie svojho podnikania našiel v dnešnej dobe.

(Zvýšiť svoje šance, že budú uvedené v miestnej vyhľadávania uvedením svojho podnikania vo všetkých možných internetových adresárov.)

9) Vytvorte si blog pre vaše podnikanie. Blogovanie môže vytvoriť väčší trh pre svoje výrobky alebo služby, ak si to hneď (to pravidelne a majú niečo hodnotné na zdieľanie).

10) Návšteva a komentár na iných relevantných blogy pravidelne. (Buďte chytrí, vybrať tie, ktoré sú vaši zákazníci pravdepodobne navštívia taky.)

11) vytvoriť mediálny plán sociálnej a realizovať ho. Vývoju prítomnosť na sociálne médiá môže byť skvelý nízkorozpočtové marketing.

12) Vytvorte stránku Facebook pre vaše podnikanie.

13) Tweet o vašej firme na Twitteri.

14) Použitie Pinterest pre podporu svojho podnikania.

15) Použite LinkedIn sa spojiť s potenciálnymi klientmi / zákazníkmi.

16) minúť nejaké peniaze na sociálne reklamy médií. Všetky hlavné platformy ponúkajú formy lacnú reklamu, často s neuveriteľnými možnosťami zacielenia.

17) Vytvorte videá o váš produkt alebo službu, a poslať ho na YouTube – alebo dokonca dostať svoj vlastný YouTube kanál hore a beží.

18) Staňte sa radio hosť. Rádio nie je ani zďaleka mŕtvy a môže byť aj veľmi účinný spôsob zacielenia na svojich potenciálnych zákazníkov a v porovnaní s inými kanálmi, ako je televízia oveľa lacnejšie forma reklamy.

19) vytvoriť obchodné partnerstvo a robiť cross-promotion s inými podnikmi. Vzájomná propagácie je skvelý spôsob, ako znížiť náklady na reklamu a môžu vytvárať cenné synergie, ktoré majú prospech všetci partneri.

20) Podieľať sa na spoločnom podniku. Ďalší skvelý spôsob, ako znížiť náklady.

21) Vyšlite propagačné s faktúrach. Ne-jasné. Posielate z dokumentu rovnako tak prečo nie zahŕňať podporu?

22) Naučte sa písať vrah obchodného listu. Direct mail alebo e-mail, bude to fungovať pre obe strany. A potom, čo ste napísal jeden, uistite sa, učiť sa, ako maximalizovať odpoveď na vašu obchodný list.

23) Vytvorenie e-mailového spravodajcu. To vám dáva veľkú príležitosť, aby zostali v pravidelnom kontakte so svojimi zákazníkmi.

24) sponzor (alebo prinajmenšom veľká časť) komunitný charitatívnej akcii.

25) Sieť na webe.

26) Pripojte sa face-to-face Networking Group. Ak prevádzkujete miestnu firmu, a ešte nie ste aspoň jednej miestnej siete skupiny, dať to v hornej časti vášho zoznamu úloh veľkými písmenami a presunúť na neho. Neexistuje rýchlejší, jednoduchší spôsob, ako nadviazať kontakty a získať známe vo svojej miestnej komunity.

27) Pripojiť profesijných a / alebo obchodnej organizácie. Pozri # 26. Musí robiť.

28) Podieľať sa na miestne obchodné Robot / veľtrhov. (A mimochodom, táto rada o vytvorení efektívne obchodné prehliadky displeja bude váš stôl alebo stánok v centre pozornosti).

29) ušetriť peniaze tým, že učí, ako správne pripraviť na veľtrhu, než sa zúčastniť akýkoľvek.

30) Použiť pre obchodné ocenenie. Mnoho obchodných organizácií vybrať najlepších podnikov každý rok, napríklad, a top podnikov v jednotlivých kategóriách, ako sú zákaznícke služby. Na tom nie je nič nomináciu od priateľa zle – alebo dokonca nominujú sami.

31) Naučte sa, ako vytvoriť silný predajné prezentácie, ktoré presvedčia zákazníkov, aby kupovali.

32) Zistite, čo najhoršie predajné prehmaty sú – a vyhnúť sa im.

33) písať články na témy súvisiace s vašou firmou a povzbudiť ľudí, aby po nich zadarmo.

34) Choďte cold calling.

35) Inzerujte svoju firmu na vašom vozidle.

36) Vložte plastovú vizitkár na boku vozidla.

37) Blow vlastný roh. Získajte viac než bytie plachý a podporovať seba. Každý má niečo, čo môže byť hrdý. Či už je to cena, nová zručnosť, míľnik, alebo práca pre komunitu, praktizovať vlastné propagácie tým, že hovorí a píše o svoje úspechy. Pridať riadok o niečom ste hrdý na svoju e-mailovú podpis a do svojho písacie potreby. Oznámiť to na Facebooku, tweet o tom, pridať do svojho profilu LinkedIn. Nech ostatní ľudia vedia o tom!

38) Naučte sa, ako prezentovať zvýšenie cien ku klientovi – a udržať klienta.

39) Nezabudnite, že pri spustení malú firmu, ste vaše podnikanie. Hodnotiť tento PAK systém a používať každý deň.

40) Vytvoriť / aktualizovať marketingový plán pre malé firmy. Už ste dokonca sa pozrel na svojho marketingového plánu v poslednej dobe? Vytiahnuť von. Pozrieť sa. Sú tie marketingových cieľov ešte, čo sa snažíte dosiahnuť? Máte nové? A to, čo robíte pre ich dosiahnutie teraz? Aspoň, že je čas pre novú marketingovú kampaň. A možno je to ešte čas pre celú marketingovú človeka.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.