6 Тупий гроші ходи, які здаються Смарт

Home » Finance » 6 Тупий гроші ходи, які здаються Смарт

 6 Тупий гроші ходи, які здаються Смарт

Ви коли-небудь намагалися «час» на фондовому ринку? Ви купили будинок, перш ніж ви дійсно були готові, тому що домашня власність є хорошим вкладенням? Чи підтримуєте ви баланс на вашій кредитній карті, щоб поліпшити свій кредитний рахунок?

Це все загальні гроші рухається, і якщо ви зробили будь-які з них, ви, можливо, думали, ви були такі перевірені і надійні особисті фінанси мудрість. Але як багато традиційної мудрості, вони не такі розумні, як вони звучать.

Ось деякі німі гроші переміщаються вам потрібно не угробити з вашого арсеналу, незалежно від того, скільки це може здатися, що має сенс.

Тупий Move: Не маючи кредитну карту, так як це призведе до заборгованості.

Минуло майже вісім років після Великої рецесії, і більш ніж дві третини людей у віці від 18 до 29 років не мають кредитних карт, за даними опитування Bankrate. «Це , здається , розумний, тому що ви не схильні до ризику боргу, але це не розумний, тому що ви не будувати свій кредит,» говорить Сара Ньюкомб, автор «Loaded: Гроші, психологія, і як отримати вперед , не виходячи Ваші цінності позаду. »Багато з цих Millennials а також людей інших поколінь , які не мають кредитних карт в своїх власних іменах є те , що називають” тонкі кредитні файли “Це кредитної індустрії кажуть за те, що практично немає кредиту. історії, і він може тримати вас назад , якщо ви хочете подати заяву на отримання іпотечного або автокредиту. Це також може означати , платити більше , ніж необхідно для домовласників і авто страхування.

Розумний хід: Якщо ви думаєте , що відповідальність безвідповідальний з цим першим шматком пластика, попросіть банк – емітент , щоб зберегти кредитний ліміт на штучно низькому рівні. Потім помістіть один або два автоматичних рахунку на карту і графік автоматичних платежів з вашого поточного рахунку , щоб покрити їх. Ви ніколи не будете спізнюватися, і ваш кредит буде поліпшуватися.

І якщо ви були відхилені на карту? Забезпечений карта – де ви робите невеликий депозит з банком-емітентом – це карта з навчальними колесами, які можуть поставити вас на шляху до сильної кредитної історії.

Тупий Move: Ведення балансу по кредитній карті, щоб побудувати кредит.

Один з найбільших вкладників у вашому рахунок кредиту є використанням кредиту. Ваше використання відсоток кредитного ліміту , що на насправді ви використовуєте, і він розраховує близько 30 відсотків вашого рахунку. Якщо у вас є межа $ 1000 і ваш рахунок складає $ 550, ви використовуєте 55 відсотків. Це занадто високо це краще для вашого рахунку , якщо ви використовуєте не більше 30 відсотків вашого кредитного ліміту в будь-який час. І несучи баланс від місяця до місяця і платити відсотки не допоможе ваш рахунок на всіх, але це не зашкодить ваш гаманець: Середня процентна ставка кредитної картки становить близько 15 відсотків. На $ 3000 балансу, який буде коштувати вам $ 450 в рік.

Розумний хід: В ідеалі ви будете погасити кредитні карти в повному обсязі щомісяця, позбавляючи вас якісь – які платежі за відсотками. А якщо типове використання має ви перевитрати ліміту, ви можете вирішити для завдання двома способами: Ви можете попросити про збільшення кредитного ліміту , а потім не використовувати додаткову потужність, або ви можете оплатити рахунок більш ніж один раз на місяць ,

Тупий Move: Сплативши студентські кредити, а економлячи на пенсійні внески

У вас є студентські кредити, і ви хочете, щоб заплатити їх якомога швидше, так що будь-які додаткові гроші, які ви маєте в кінці місяця збираються на оплату понад ваших щомісячних рахунків і відколів геть на принципалом. Ваша актуальність зрозуміла; не була б життя кращим, якби вони просто пішли? Але передоплата студентських кредитів не мудрий крок, якщо він йде по вартості на ваші довгострокових заощадження, як внесок у ваші 401 (к) (особливо, якщо ви отримуєте роботодавець відповідні доларів) або платити вниз високі ставки заборгованості кредитної картки, кажуть Ньюкомба ,

Розумний хід: Погасити ваші студентські кредити повільно і неухильно в той час як ви будуєте своє майбутнє і скористатися прибутковістю фондового ринку. Це може бути навіть краще зробити вибір в користь планів погашення доходу на основі (знижувальних ваші щомісячні платежі), навіть незважаючи на виплату відсотків в протягом декількох років означає , що платити більше інтересу в цілому.

Подивіться на вартість вашого боргу студентського кредиту, віднімати податкове вирахування, і порівняти його з поверненням ви б отримати, поклавши гроші на роботу в інших напрямках.

Тупий хід: Отримання завдання першого і підвищення пізніше.

Чи ви обговорюєте вашу зарплату за вашої нинішньої роботі? Якщо немає, то ви не самотні. Близько 41 відсотків людей не було, згідно Salary.com . Багато хто побоюється , що торгуючись над стартовою зарплатою буде брати їх з бігу на роботу повністю. Але не ведеш переговори по конкурентоспроможної зарплати на початку нової роботи починає Вас на невірної фінансовій основі, тому що кожен бонус і підняти вам рухатися вперед, ймовірно , буде відсотком на основі від що , починаючи фігуру.

Розумний хід: Не приймати першу пропозицію. У вас є найбільший вплив , коли вони хочуть , щоб ви, але не вам ще – і це важливо визнати і скористатися тим моментом. «Люди думають , що ви повинні запитати за те , що прийнятно, але ви повинні запитати себе:« Що мені потрібно зробити , щоб заробити , так що мені не доведеться турбуватися про гроші? Це те, що ваш час коштує » , говорить Ньюкомб. Також розумію , що очікування від іншої сторони столу, що ви будете просити більше. Дослідження , проведене в CareerBuilder показує 45 відсотків роботодавців готові обговорити ваші початкові пропозиції про роботі, а насправді очікують вас зробити це. Ви тільки дозволити собі вниз , якщо ви цього не зробите.

Тупий хід: Купівля будинку, тому що це «інвестиції.»

Фінансовий радник Карл Річардс, автор книги «Поведінка Gap» , згадує часи люди говорили йому про свої будинки: «Це найкраща інвестиція , яку я коли – небудь робив!» Його репліка: «Це тому , що це тільки інвестиції ви» ве коли – небудь тримав? »Він потрапив в точку. Був давня віра , що вартість нерухомості не йдуть вниз … Потім 2008 і крах ринку житла. Насправді, домашні цінності історично йти в ногу з інфляцією. А вартість володіння не кажучи вже про русі в, меблі, податки, страхування та технічне обслуговування , яке працює від 1 до 2 відсотків від вартості будинку в рік, за даними Об’єднаного центру Гарвардського університету житлових досліджень високий.

Розумний хід: купити той , який ви хочете жити в або продовжувати орендувати зараз. Це пральня список витрат означає , що це не має сенсу , щоб купити один на всіх , якщо ви не очікуєте , щоб залишитися в протягом не менше п’яти років.

Якщо залишатися в довгостроковій перспективі, власний капітал ви будуєте, заплативши вниз (або виключений) іпотека стає додатковим ощадний рахунок ви можете використовувати для виходу на пенсію. Але ви ніколи не повинні розтягуватися , щоб купити будинок , який ви не можете дійсно дозволити собі тільки тому , що ви думаєте , що значення властивості з – за поп – музики. Якщо ви це зробите, ви не купувати , ні інвестицію  ви спекулюєте. І якщо ви не професійний інвестор в нерухомість, що це погана ідея.

Тупий Move: Спроба часу на ринку.

таймінг ринку зводиться до того, знаючи дві речі: Коли вийти, і коли, щоб отримати назад в перший дійсно важко прибити, а другий ще складніше .. У той час як ми всі чули історії простих інвесторів, які отримали в в потрібний час, Річардс скептично. «Не вірте історії,» говорить він. «Повірте дані». І дані говорить, що ви не можете виграти в цій грі.

Smart Fix: Купити стабільно, і в протягом багатьох років. Річардс говорить , що розірвати сторінку зі збірки п’єс Уоррена Баффета: «Найкраще , що ви можете зробити , це бути лінивим і ми повинні святкувати цей факт.» І в той час як ви на нього, не намагайтеся занадто важко перевершити ринок. У той час як окремі акції і керовані взаємні фонди захоплююче, це регулярне інвестування в нудних індексні фонди і біржові фонди (які також дешевше купити і самостійно), які , швидше за все, зробить вас мультимільйонером в довгостроковій перспективі. Якщо ви досить ледачі, тобто.