6 Тупий гроші ходи, які здаються Смарт

Home » Finance » 6 Тупий гроші ходи, які здаються Смарт

 6 Тупий гроші ходи, які здаються Смарт

Ви коли-небудь намагалися «час» на фондовому ринку? Ви купили будинок, перш ніж ви дійсно були готові, тому що домашня власність є хорошим вкладенням? Чи підтримуєте ви баланс на вашій кредитній карті, щоб поліпшити свій кредитний рахунок?

Це все загальні гроші рухається, і якщо ви зробили будь-які з них, ви, можливо, думали, ви були такі перевірені і надійні особисті фінанси мудрість. Але як багато традиційної мудрості, вони не такі розумні, як вони звучать.

Ось деякі німі гроші переміщаються вам потрібно не угробити з вашого арсеналу, незалежно від того, скільки це може здатися, що має сенс.

Тупий Move: Не маючи кредитну карту, так як це призведе до заборгованості.

Минуло майже вісім років після Великої рецесії, і більш ніж дві третини людей у віці від 18 до 29 років не мають кредитних карт, за даними опитування Bankrate. «Це , здається , розумний, тому що ви не схильні до ризику боргу, але це не розумний, тому що ви не будувати свій кредит,» говорить Сара Ньюкомб, автор «Loaded: Гроші, психологія, і як отримати вперед , не виходячи Ваші цінності позаду. »Багато з цих Millennials а також людей інших поколінь , які не мають кредитних карт в своїх власних іменах є те , що називають” тонкі кредитні файли “Це кредитної індустрії кажуть за те, що практично немає кредиту. історії, і він може тримати вас назад , якщо ви хочете подати заяву на отримання іпотечного або автокредиту. Це також може означати , платити більше , ніж необхідно для домовласників і авто страхування.

Розумний хід: Якщо ви думаєте , що відповідальність безвідповідальний з цим першим шматком пластика, попросіть банк – емітент , щоб зберегти кредитний ліміт на штучно низькому рівні. Потім помістіть один або два автоматичних рахунку на карту і графік автоматичних платежів з вашого поточного рахунку , щоб покрити їх. Ви ніколи не будете спізнюватися, і ваш кредит буде поліпшуватися.

І якщо ви були відхилені на карту? Забезпечений карта – де ви робите невеликий депозит з банком-емітентом – це карта з навчальними колесами, які можуть поставити вас на шляху до сильної кредитної історії.

Тупий Move: Ведення балансу по кредитній карті, щоб побудувати кредит.

Один з найбільших вкладників у вашому рахунок кредиту є використанням кредиту. Ваше використання відсоток кредитного ліміту , що на насправді ви використовуєте, і він розраховує близько 30 відсотків вашого рахунку. Якщо у вас є межа $ 1000 і ваш рахунок складає $ 550, ви використовуєте 55 відсотків. Це занадто високо це краще для вашого рахунку , якщо ви використовуєте не більше 30 відсотків вашого кредитного ліміту в будь-який час. І несучи баланс від місяця до місяця і платити відсотки не допоможе ваш рахунок на всіх, але це не зашкодить ваш гаманець: Середня процентна ставка кредитної картки становить близько 15 відсотків. На $ 3000 балансу, який буде коштувати вам $ 450 в рік.

Розумний хід: В ідеалі ви будете погасити кредитні карти в повному обсязі щомісяця, позбавляючи вас якісь – які платежі за відсотками. А якщо типове використання має ви перевитрати ліміту, ви можете вирішити для завдання двома способами: Ви можете попросити про збільшення кредитного ліміту , а потім не використовувати додаткову потужність, або ви можете оплатити рахунок більш ніж один раз на місяць ,

Тупий Move: Сплативши студентські кредити, а економлячи на пенсійні внески

У вас є студентські кредити, і ви хочете, щоб заплатити їх якомога швидше, так що будь-які додаткові гроші, які ви маєте в кінці місяця збираються на оплату понад ваших щомісячних рахунків і відколів геть на принципалом. Ваша актуальність зрозуміла; не була б життя кращим, якби вони просто пішли? Але передоплата студентських кредитів не мудрий крок, якщо він йде по вартості на ваші довгострокових заощадження, як внесок у ваші 401 (к) (особливо, якщо ви отримуєте роботодавець відповідні доларів) або платити вниз високі ставки заборгованості кредитної картки, кажуть Ньюкомба ,

Розумний хід: Погасити ваші студентські кредити повільно і неухильно в той час як ви будуєте своє майбутнє і скористатися прибутковістю фондового ринку. Це може бути навіть краще зробити вибір в користь планів погашення доходу на основі (знижувальних ваші щомісячні платежі), навіть незважаючи на виплату відсотків в протягом декількох років означає , що платити більше інтересу в цілому.

Подивіться на вартість вашого боргу студентського кредиту, віднімати податкове вирахування, і порівняти його з поверненням ви б отримати, поклавши гроші на роботу в інших напрямках.

Тупий хід: Отримання завдання першого і підвищення пізніше.

Чи ви обговорюєте вашу зарплату за вашої нинішньої роботі? Якщо немає, то ви не самотні. Близько 41 відсотків людей не було, згідно Salary.com . Багато хто побоюється , що торгуючись над стартовою зарплатою буде брати їх з бігу на роботу повністю. Але не ведеш переговори по конкурентоспроможної зарплати на початку нової роботи починає Вас на невірної фінансовій основі, тому що кожен бонус і підняти вам рухатися вперед, ймовірно , буде відсотком на основі від що , починаючи фігуру.

Розумний хід: Не приймати першу пропозицію. У вас є найбільший вплив , коли вони хочуть , щоб ви, але не вам ще – і це важливо визнати і скористатися тим моментом. «Люди думають , що ви повинні запитати за те , що прийнятно, але ви повинні запитати себе:« Що мені потрібно зробити , щоб заробити , так що мені не доведеться турбуватися про гроші? Це те, що ваш час коштує » , говорить Ньюкомб. Також розумію , що очікування від іншої сторони столу, що ви будете просити більше. Дослідження , проведене в CareerBuilder показує 45 відсотків роботодавців готові обговорити ваші початкові пропозиції про роботі, а насправді очікують вас зробити це. Ви тільки дозволити собі вниз , якщо ви цього не зробите.

Тупий хід: Купівля будинку, тому що це «інвестиції.»

Фінансовий радник Карл Річардс, автор книги «Поведінка Gap» , згадує часи люди говорили йому про свої будинки: «Це найкраща інвестиція , яку я коли – небудь робив!» Його репліка: «Це тому , що це тільки інвестиції ви» ве коли – небудь тримав? »Він потрапив в точку. Був давня віра , що вартість нерухомості не йдуть вниз … Потім 2008 і крах ринку житла. Насправді, домашні цінності історично йти в ногу з інфляцією. А вартість володіння не кажучи вже про русі в, меблі, податки, страхування та технічне обслуговування , яке працює від 1 до 2 відсотків від вартості будинку в рік, за даними Об’єднаного центру Гарвардського університету житлових досліджень високий.

Розумний хід: купити той , який ви хочете жити в або продовжувати орендувати зараз. Це пральня список витрат означає , що це не має сенсу , щоб купити один на всіх , якщо ви не очікуєте , щоб залишитися в протягом не менше п’яти років.

Якщо залишатися в довгостроковій перспективі, власний капітал ви будуєте, заплативши вниз (або виключений) іпотека стає додатковим ощадний рахунок ви можете використовувати для виходу на пенсію. Але ви ніколи не повинні розтягуватися , щоб купити будинок , який ви не можете дійсно дозволити собі тільки тому , що ви думаєте , що значення властивості з – за поп – музики. Якщо ви це зробите, ви не купувати , ні інвестицію  ви спекулюєте. І якщо ви не професійний інвестор в нерухомість, що це погана ідея.

Тупий Move: Спроба часу на ринку.

таймінг ринку зводиться до того, знаючи дві речі: Коли вийти, і коли, щоб отримати назад в перший дійсно важко прибити, а другий ще складніше .. У той час як ми всі чули історії простих інвесторів, які отримали в в потрібний час, Річардс скептично. «Не вірте історії,» говорить він. «Повірте дані». І дані говорить, що ви не можете виграти в цій грі.

Smart Fix: Купити стабільно, і в протягом багатьох років. Річардс говорить , що розірвати сторінку зі збірки п’єс Уоррена Баффета: «Найкраще , що ви можете зробити , це бути лінивим і ми повинні святкувати цей факт.» І в той час як ви на нього, не намагайтеся занадто важко перевершити ринок. У той час як окремі акції і керовані взаємні фонди захоплююче, це регулярне інвестування в нудних індексні фонди і біржові фонди (які також дешевше купити і самостійно), які , швидше за все, зробить вас мультимільйонером в довгостроковій перспективі. Якщо ви досить ледачі, тобто.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.