6 מהלכים כסף טיפש שנראים חכמים

Home » Finance » 6 מהלכים כסף טיפש שנראים חכמים

 6 מהלכים כסף טיפש שנראים חכמים

ניסית פעם כדי “זמן” שוק המניות? האם אתה קונה הביתה לפני שהיית באמת מוכן, משום-בעלות על בית היא השקעה טובה? האם אתה לשמור על איזון על כרטיס האשראי שלך כדי לשפר את ניקוד האשראי שלך?

כל אלה הם מהלכים הכסף הנפוץ, ואם עשית כל אחד מהם, אתה אולי חשבת עקוב ניסית וה נכון חוכמת מימון אישית. אבל כמו הדעה הרווחת הרבה, הם לא כמעט חכמים כמו שהם נשמעים.

הנה כמה כסף טיפש נע שאתה צריך לנטוש מן הארסנל שלך, לא משנה כמה זה אולי נשמע הגיוני.

מהלך מטופש: שאין לו כרטיס אשראי, כי זה יוביל חוב.

זה היה כמעט שמונה שנים מאז המיתון הגדול, ויותר משני שלישים של אנשים בין הגילאים 18 ו 29 אין כרטיסי אשראי, כך עולה מסקר Bankrate. “נראה חכם, כי אתה לא בסיכון של חוב, אבל זה לא חכם, כי אתה לא בונה האשראי שלך,” אומרת שרה ניוקומב, מחבר של “טעון: כסף, פסיכולוגיה, וכיצד להתקדם מבלי לעזוב הערכים שלך מאחורי.” רבי המילניום אלה כמו גם אנשים בדורות אחרים שאין להם כרטיסי אשראי בשמם ובשם יש מה שנקרא ‘קבצי אשראי דקים’ זה אשראי בתעשייה מדברים בעד שיש לא מעט אשראי. היסטוריה, וזה יכול להחזיק אותך בחזרה כאשר אתה רוצה לבקש הלוואת משכנתא או מכונית. זה יכול גם מתכוון לשלם יותר ממה שצריך עבור בעלי בתים וביטוח רכב.

מהלך חכם: אם אתה חושב שאתה עלול להיות חסר אחריות עם זה חתיכת הפלסטיק ראשונה, לשאול את הבנק המנפיק להשאיר את תקרת האשראי נמוך באופן מלאכותי. ואז, לשים אחד או שניים חשבונות אוטומטיים על הכרטיס ולוח זמני תשלומים אוטומטיים מחשבון הבדיקה שלך כדי לכסות אותם. אתה אף פעם לא יהיה מאוחר, ואת האשראי שלך ישתפר.

ואם היית מורד עבור כרטיס? כרטיס מאובטח – איפה אתה לבצע הפקדה קטנה עם הבנק המנפיק – הוא הכרטיס עם גלגלי עזר שיכול לשים אותך על הדרך היסטוריית אשראי חזק.

מהלך מטופש: שמירה על איזון על כרטיס אשראי כדי לבנות אשראי.

אחד התורמים הגדולים ניקוד האשראי שלך הוא ניצול אשראי. ניצול שלך הוא אחוז מסגרת האשראי שלך כי אתה בעצם משתמש, והיא סופרת במשך כ 30 אחוז הציון שלך. אם יש לך מגבלה של 1000 $ וביל שלך הוא 550 $, אתה משתמש 55 אחוז. זה גבוה מדי עדיף עבור הציון שלך אם אתה משתמש לא יותר מ 30 אחוזים של מסגרת האשראי שלך בכל עת. ונושא איזון מחודש עד חודש ולשלם ריבית לא עוזר הציון שלך בכלל, אבל זה בכל זאת כואב הארנק: שיעור הריבית על כרטיסי אשראי הממוצע הוא כ 15 אחוז. ביום איזון 3000 $, כי יעלה לך 450 $ לשנה.

מהלך חכם: אידיאלי שתשלם את כרטיסי האשראי שלך בכל חודש מלא, חוסך לך תשלומי ריבית. ואם השימוש הטיפוסי שלך אתה overusing המגבלה שלך, אתה יכול לפתור את הבעיה בשתי דרכים: אתה יכול לבקש לעלייה מסגרת האשראי שלך ולאחר מכן תשתמש קיבולת נוספת, או שאתה יכול לשלם את החשבון שלך יותר מפעם בחודש .

מהלך מטופש: prepaying הלוואות לסטודנטים בעוד קמצנות תרומות פרישה

יש לך הלוואות סטודנט ואתה רוצה לשלם אותם מהר ככל האפשר, כך שכל כסף יש לך בסוף החודש הולך לכיוון לשלם מעל ומעבר החשבונות החודשיים שלכם נוגס העיקרי. הדחיפות שלך מובנות; חיים לא יהיו טובים יותר אם הם היו פשוט נעלמו? אבל משלמים מראש הלוואות סטודנט זה לא צעד חכם אם זה מגיע במחיר לחיסכון לטווח הארוך שלך, כמו תורם 401 (k) (במיוחד אם אתה מקבל דולרי התאמת מעסיק) או לשלם את חוב כרטיס אשראי גבוה קצב, אומר ניוקומב .

מהלך חכם: לשלם את הלוואות הסטודנטים שלך לאט ובהתמדה תוך כדי לבנות את העתיד שלך ולנצל תשואות בשוק המניות. זה יכול להיות אפילו טוב יותר כדי לבחור עבור גמול מתכנן מבוסס הכנסה (אשר להפחית את התשלומים החודשיים שלך), למרות תשלום ריבית במשך שנים יותר אומר לשלם יותר עניין מוחלט.

תראה את עלות חוב הלוואת הסטודנט שלך, להפחית את ניכוי המס, ולהשוות את זה החזרת היית מקבל על ידי לשים את הכסף שלך לעבוד בדרכים אחרות.

מהלך מטופש: קבלת התפקיד ראשונה, ואת ההעלאה בהמשך.

האם אתה משא ומתן המשכורת שלך עבור העבודה הנוכחית שלך? אם לא, אתם לא לבד. חלק 41 אחוזים מהאנשים לא, על פי Salary.com . רבים חוששים כי התמקחות על השכר החל תיקח אותם מחוץ לעניינים לתפקיד לחלוטין. אבל לא מנהלי משא ומתן על שכר תחרותי בתחילת עבודה חדשה מתחיל לך על הבסיס הפיננסי השגוי, משום שכל בונוס ולהעלות שתתחילו לזוז קדימה יהיה סביר אחוז המבוסס על ההנחה כי החל דמות.

מהלך חכם: אל תיקח את ההצעה הראשונה. יש לך את המינוף ביותר כאשר הם רוצים אותך, אבל אין לך עדיין – וזה חשוב להכיר ולנצל רגע. “אנשים חושבים שאתה צריך לבקש מה מקובל, אבל אתה צריך לשאול את עצמך: “מה אני צריך לעשות כדי להרוויח כל כך שאני לא צריך לדאוג לכסף? זה מה הזמן שלך שווה,” אומר ניוקומב. בנוסף, עליך להבין כי הציפייה מהצד השני של השולחן היא כי תוכל לבקש יותר. מחקר מ CareerBuilder מציג 45 אחוזים מהמעסיקים מוכנים לשאת ולתת הצעת העבודה הראשונית שלך, ולמעשה מצפה ממך לעשות זאת. אתה רק שאכזבת את עצמך אם אתה לא.

מהלך מטופש: קניית בית, כי זה “השקעה”.

יועץ פיננסי קרל ריצ’רדס, המחבר של “גאפ התנהגות,” נזכר פעמים אנשים אמרו לו מבתיהם: “זה ההשקעה הטובה ביותר שעשיתי אי פעם!” ותשובתו היתה: “האם זה בגלל שזה ההשקעה רק אתה” שאי פעם החזיק? ‘” יש לו נקודה. הייתה אמונה ארוכה קבעה כי ערך נכסים לא לרדת … ואז בא 2008 ו קריסת שוק הדיור. במציאות, ערכים הביתה היסטורית לעמוד בקצב האינפלציה. ומה העלות של בעלות שלא לדבר נעים, רהוט, מסים, ביטוח והאחזקה שיוצאת 1 עד 2 אחוזים משווי הבית בשנה, על פי המרכז המשותף של הרווארד ללימודי שיכון הוא גבוה.

מהלך חכם: קנה אחד אתה רוצה לחיות או להמשיך לשכור לעת עתה. רשימת מכולת זה של עלויות אומרת שזה לא הגיוני לקנות אחד בכלל אם אתה לא מצפה להישאר במשך חמש שנים לפחות.

אם אתה מצליח להישאר לטווח ארוך, ההון העצמי שאתה בונה על ידי תשלום למטה (או כבוי) המשכנתא שלך הופכת חיסכון משלים חשבון ניתן להשתמש עבור פרישה. אבל אתה אף פעם לא צריך למתוח כדי לקנות בית, כי אתה לא יכול להרשות לעצמך רק באמת בגלל שאתה חושב שערכי הרכוש הן בשל פופ. אם אתה עושה, אתה לא קונה ולא השקעה  אתה ספקולציות. אלא אם כן אתה משקיע הנדל”ן מקצועי, זה רעיון רע.

מהלך מטופש: לנסות לתזמן את השוק.

תזמון שוק מסתכם בידיעת שני דברים: מתי לצאת ומתי לחזור הראשונה היא באמת קשה לתפוס, ואת השני הוא אפילו יותר קשה.. בזמן שאנחנו כל הסיפורים שמעו על משקיעים רגילים שקבלו ב בדיוק בזמן הנכון, ריצ’רדס הוא סקפטי. “אל תאמינו לסיפורים,” הוא אומר. “תאמין הנתונים.” והנתונים אומר שאתה לא יכול לנצח את המשחק הזה.

תקן Smart: קנה בהתמדה, ובמשך שנים. ריצ’רדס אומר לקרוע דף מ Playbook של וורן באפט: “הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להיות עצלן ואנחנו צריכים לחגוג עובדה.” ואם כבר מדברים על זה, לא להתאמץ יותר מדי כדי לנצח את השוק. בעוד המניות הבודדות וקרנות נאמנות מנוהלות הם מרגשים, שהיא משקיעה רגילה בקרנות אינדקס משעממות ותעודות סל (כי הם זולים גם לקנות לבד) כי יש סיכוי גבוה יותר להפוך אותך מליונר רב בטווח הארוך. אם אתה עצלן מספיק, כי הוא.