6 Dumb Money Moves kas šķiet Smart

Home » Finance » 6 Dumb Money Moves kas šķiet Smart

 6 Dumb Money Moves kas šķiet Smart

Vai jūs kādreiz esat mēģinājis “laiks” ir akciju tirgus? Vai jūs pērkat mājās, pirms jūs patiešām gatavs, jo mājās īpašumtiesības ir labs ieguldījums? Vai jums uzturēt līdzsvaru jūsu kredītkarti, lai uzlabotu savu kredīta score?

Tās ir visas kopējās naudas kustas, un, ja esat veicis kādu no tiem, jūs varētu būt doma tu šādi pārbaudītas un patiess personīgo finanšu gudrība. Bet, tāpat kā daudz parasto gudrība, viņi ne tuvu nav tik gudrs, kā viņi skaņu.

Šeit ir daži mēms nauda kustas jums ir nepieciešams, lai grāvis no arsenāla, neatkarīgi no tā, cik tas varētu šķist jēgas.

Dumb Pārvietot: kam nav kredītkarti, jo tas novedīs pie parādu.

Tas ir bijis gandrīz astoņus gadus, kopš Lielās lejupslīdes, un vairāk nekā divas trešdaļas cilvēku vecumā no 18 līdz 29 nav kredītkartes, saskaņā ar Bankrate aptaujā. “Šķiet, ka gudri, jo tu neesi risks parādu, bet tas nav gudri, jo jūs neesat veidot savu kredītu,” saka Sāra Newcomb, autors “ievietoja: Money, psiholoģijā, un kā Get Ahead neatstājot Jūsu vērtības Aiz. “Daudzi no šiem Millennials , kā arī cilvēkiem citās paaudzēs, kuriem nav kredītkartes savā vārdi ir tas, ko sauc par” plānas kredīta failus “Tas ir kredīts, nozare runā par to, ka maz, lai nav kredītu. vēsturi, un tas var turēt jums atpakaļ, ja jūs vēlaties pieteikties uz hipotēku vai automašīnu aizdevumu. Tas var nozīmēt arī maksāt vairāk, nekā nepieciešams, lai māju īpašniekiem un auto apdrošināšanu.

Smart pārvietot: Ja jūs domājat, ka jūs esat atbildīgs, lai būtu bezatbildīgi ar šo pirmo plastmasas gabals, jautājiet izdevēja banku, lai saglabātu kredīta limitu mākslīgi zema. Tad ielieciet vienu vai divas automātiskās rēķinu par karšu un grafiku automātisko maksājumu no sava norēķinu konta, lai segtu tos. Jums nekad nebūs par vēlu, un jūsu kredīta uzlabosies.

Un, ja jūs pagriezās uz leju, uz karti? Nodrošināts karte – kur jūs veicat nelielu depozītu ar izdevēja banka – ir karte ar mācību riteņiem, kas var likt jums uz ceļa, lai spēcīgu kredītvēsturi.

Dumb Pārvietot: Turot atlikumu kredītkartes veidot kredītu.

Viens no lielajiem ziedotājiem jūsu kredīta score ir kredīts utilizācija. Jūsu izmantošana ir procentuālā daļa no jūsu kredīta limitu, ka jūs faktiski izmanto, un to skaits apmēram 30 procentiem no jūsu rezultātu. Ja jums ir limits 1000 $, un jūsu rēķins ir $ 550, jūs izmantojat 55 procentiem. Tas ir pārāk liels tas ir labākais, lai jūsu rezultātu, ja jūs izmantojat ne vairāk kā 30 procentus no jūsu kredīta limitu jebkurā laikā. Un kas līdzsvaru no mēneša uz mēnesi, un maksājot procentus nepalīdz jūsu score vispār, bet tas sāp maku: Vidējā kredītkartes procentu likme ir aptuveni 15 procenti. Uz $ 3000 līdzsvaru, kas varētu izmaksāt jums 450 $ gadā.

Smart pārvietot: Ideālā jūs atmaksāties jūsu kredītkartes pilnā katru mēnesi, aiztaupot jums nekādas procentu maksājumus. Un, ja jūsu tipisks lietojums ir jums pārdozējot savu limitu, jūs varat atrisināt šo problēmu divējādi: jūs varat lūgt jūsu kredīta limitu pieaugumu, un pēc tam neizmanto papildu jaudu, vai arī jūs varat maksāt savu rēķinu vairāk nekā vienu reizi mēnesī .

Dumb Pārvietot: priekšapmaksu studentu kredītus, bet skimping par pensiju iemaksas

Jums ir studentu aizdevumiem, un jūs vēlaties maksāt viņiem off cik ātri vien iespējams, tāpēc jebkuras papildu naudas jums ir beigās mēneša daļa tiek novirzīta maksā virs un aiz jūsu ikmēneša rēķinus un šķembu prom pie pamatsummas. Jūsu steidzami ir saprotams; nebūtu dzīve būtu labāk, ja tie bija aizgājuši? Bet priekšapmaksu studējošo kredītu, nav gudrs gājiens, ja tas nāk pie izmaksām, lai jūsu ilgtermiņa uzkrājumiem, piemēram, veicinot savu 401 (k) (it īpaši, ja jūs saņemat devēju saskaņošanas dolāru) vai samaksājot augstas likmes kredītkaršu parādu, saka Newcomb .

Smart pārvietot: atmaksāties savu studentu aizdevumiem lēni un vienmērīgi, kamēr jūs veidot savu nākotni un izmantot akciju tirgus atdevi. Tas var būt pat labāk izvēlēties ienākumiem balstītu atmaksas plānus (kas pazemina jūsu ikmēneša maksājumus), kaut gan maksājot procentus vairāk gadus nozīmē maksāt lielāku interesi kopumā.

Paskaties izmaksas jūsu studentu aizdevumu parādu, atņemt nodokļu atskaitījumu, un salīdzināt, ka, lai atgrieztos jūs vēlaties iegūt, liekot savu naudu strādāt citos veidos.

Dumb pārvietot: Getting darbu, pirmkārt, un paaugstināt vēlāk.

Vai jums apspriest savu algu par savu pašreizējo darbu? Ja ne, jūs neesat viens. Daži 41 procenti cilvēku nav, saskaņā ar Salary.com . Daudzi baidās, ka haggling virs sākuma algu ņems tos no darbojas darbam pilnībā. Bet ne sarunas par konkurētspējīgu atalgojumu sākumā jaunu darbu sāk jums off par nepareizu finanšu pamatiem, jo katrs bonuss un paaugstināt jums virzīties uz priekšu, visticamāk, būs procenti, pamatojoties off, ka, sākot skaitlis.

Smart pārvietot: Nelietojiet pirmo piedāvājumu. Jums ir visvairāk sviras, ja viņi vēlas, lai jūs, bet nav jums vēl – un tas ir svarīgi atzīt un izmantot šo brīdi. “Cilvēki domā, jums ir jālūdz par to, kas ir pieņemams, bet jums vajadzētu uzdot sev:” Kas man ir nepieciešams, lai nopelnītu, lai man nav jāuztraucas par naudu? Tas ir tas, ko jūsu laiks ir vērts, “saka Newcomb. Arī saprast, ka cerības no otras puses tabulas ir tas, ka jums lūgs vairāk. Pētījums no CareerBuilder rāda 45 procenti no darba devējiem ir gatavi apspriest savu sākotnējo darba piedāvājumu, un patiesībā gaida, lai jūs darīt. Jūs esat tikai ļaujot sevi uz leju, ja jums nav.

Dumb pārvietot: Pērkot mājas, jo tas ir “ieguldījums”.

Finanšu konsultants Carl Richards, autors “uzvedību Gap,” atceras laiki cilvēki ir teikuši viņam savās mājās: “Tas ir labākais ieguldījums esmu jebkad veikts!” Viņa atcirst: “Vai tas ir tāpēc, ka tas ir vienīgais ieguldījums jums” esmu kādreiz tur uz? “Viņš dabūja punktu. Tur bija garš uzskats, ka īpašuma vērtības, nekad iet uz leju … Tad nāca 2008. un mājokļu tirgus crash. Patiesībā, mājas vērtību vēsturiski kopsolī ar inflāciju. Un īpašuma izmaksas nemaz nerunājot pārvietojas, mēbeļu, nodokļi, apdrošināšana un uzturēšana, kas darbojas no 1 līdz 2 procentiem no vērtības mājas gadā, saskaņā ar Hārvarda Kopīgā centrs Mājokļu studijas ir augsts.

Smart pārvietot: Nopirkt vienu, kuru vēlaties dzīvot vai turpināt īrēt tagad. Šis veļas saraksts izmaksām nozīmē, ka nav jēgas pirkt vienu, vispār, ja Jums nav gaidīt palikt vismaz piecus gadus.

Ja jums palikt ilgtermiņa kapitāla instrumentu jums veidot, maksājot uz leju (vai izslēgt) jūsu hipotekārā kļūst lielas papildu krājkontu jūs varat izmantot, lai pensijā. Bet jūs nekad nevajadzētu stiept, lai iegādātos māju, ka jūs nevarat patiesi atļauties tikai tāpēc, ka jūs domājat, ka īpašuma vērtības ir saistīts ar pop. Ja to darāt, jūs ne pirkt, ne ieguldīt  jūs spekulācijas. Un, ja jūs esat profesionāls nekustamo īpašumu investors, tas ir slikta ideja.

Dumb Pārvietot: Mēģina laikam tirgu.

Tirgus laiks nāk uz leju, lai zināt divas lietas: Kad ārā, un kad, lai saņemtu atpakaļ Pirmais ir patiešām grūti nagu, un otrs ir vēl grūtāk.. Kamēr mēs visi esam dzirdējuši stāstus par parasto investoriem, kuri ieguvuši šajā īstajā laikā, Richards ir skeptiska. “Neticiet stāstiem,” viņš saka. “Ticiet datus.” Un datu saka, jūs nevarat uzvarēt šajā spēlē.

Smart Fix: Pirkt nepārtraukti, un gadiem. Richards saka saplēst lapu no Warren Buffett playbook: “Labākais, ko jūs varat darīt, ir būt slinks , un mums vajadzētu svinēt šo faktu.” Un, kamēr jūs esat pie tā, nav mēģināt pārāk grūti pārspēt tirgu. Lai gan atsevišķas akcijas un pārvalda kopfondu ir aizraujoši, tas ir regulāri iegulda garlaicīgi indeksu fondos un biržā tirgotie fondi (kas ir arī lētāk nopirkt un pašu), kas ir vairāk iespējams, lai padarītu jums multi-miljonārs pār ilgtermiņā. Ja tu esi pietiekami slinks, tas ir.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.