7 уроків Інвестори можуть дізнатися від Уоррена Баффета

Home » Investing » 7 уроків Інвестори можуть дізнатися від Уоррена Баффета

 7 уроків Інвестори можуть дізнатися від Уоррена Баффета

Уоррен Баффет, легендарний голова і генеральний директор холдингової компанії Berkshire Hathaway, народився 30 серпня 1930 У протягом 50 з гаком років він керував колишній Нової Англії текстильну фабрику, він взяв його з $ 8 за акцію до $ 270000 за акцію ( станом на вересень 2017), вони ніколи не розколоти акції (Баффет зробив ввести акції класу в, які протягом багатьох років, що торгуються на 1 / 50th величина акцій класу а, але зараз торгується на рівні 1/1500-значення через на дроблення акцій, щоб полегшити придбання залізниці Burlington Northern Santa Fe).

 Уздовж шляху, його розподіл капіталу дисципліна породив кілька мільярдерів, крім себе, і невідоме (але істотне) кількість мультимільйонерів, в тому числі деяких сімей, які накопичилися сотні мільйонів доларів тільки виявити ступінь їх долі в благодійних спадщин в смерть.

Якими є деякі з уроків ми, як інвестори, можна дізнатися, коли, озираючись на свою кар’єру і стратегії? Я хочу, щоб зайняти деякий час, щоб вказати на деякі з них, я думаю, особливо важливо.

1. Отримати Structure право

Майже ніхто, здається, обговорити той факт, що реальний секрет багатства Уоррена Баффета є його здатність отримати структуру своїх володінь разом узяті таким чином, що дає йому величезні особисті переваги. Сім раннє партнерство він балотувався дало йому перевизначення на прибутку, що робить сучасні менеджери багатств виглядають дешевими в порівнянні, з між 25% і 50% прибутку в залежності від конкретної угоди обмеженого партнерства.

 Якби він генеруватися точно такі ж результати, як інвестиції оплачуваної член місцевого відділу банку довіри, ви, ймовірно, ніколи б не чула його ім’я.

Те ж саме відноситься і до Berkshire Hathaway. За допомогою страхування поплавка як свого роду супер-ефективного маржинального рахунку ні з одним з недоліків маржинальної заборгованості, Баффет була в змозі поставити на кін 11% до 15 результатів% компаундирования в портфелі цінних паперів, а також реінвестування доходів від дочірніх підприємств, в 20% + середньорічні доходи в балансовій вартості за півстоліття.

 Якщо б він провів ті ж акції в не-позикових коштів брокерський рахунок, його результати виглядали б набагато більше звичайного. Він дав собі  структурний  перевага. Як стратег, він страшенно недооцінений і слід приділяти набагато більше кредитів для його здатності разом узятих системи, непропорційно винагороджують його, його родину та його партнерів. Ви можете побачити вплив один з його ранніх нав’язливих, Генрі Сінглтон в Teledyne, мав на його поведінку.

2. Отримати дуже, дуже добре на щось і використовувати його для вашого максимального переваги

Люди відволікаються в життя. Якщо ви хочете мати успіх негабарит, вам потрібно відточують на певний набір навичок і стати екстраординарним на нього. Якщо Баффет провів останні п’ять десятиліть також намагається запустити мережу ресторанів або спроби стати світового класу романіст, він, ймовірно, не мали б крапельку впливу, багатства і репутації, що він робить сьогодні. Навіть генії, які виділяються в декількох областях, як Бенджамін Франклін, не зробили цього одночасно, а скоріше, зосереджені на різних областях в різний час в їхньому житті.

З’ясуйте, що ви можете зробити краще, ніж всі інші. Сем Уолтон і Рей Крок були краще оператори і виконавці. Стів Джобс і Walt Disney були краще шоумени і фантазери.

 Якщо ваша мета в житті, щоб стати оперною зіркою або побудувати зі списку Fortune 500 бізнес з нуля, розвивати «лазерної як фокус», як Баффет сам назвав. Знайте, що ви хочете, коли ви хочете, і як ви збираєтеся отримати. Через стратити всіх.

3. Репутація є формою капіталу, який повинен живитися і Protected

Якщо ви стали відомі для вашої цілісності та чесності, ви опинитеся на приймальному кінці багато благодаті і багато можливостей, які в іншому випадку не було б представилися. Баффет скористався цим кожен шанс він міг. Навіть під час викупу контрольного пакета акцій повальне захоплення 1980-х років, він не братиме участі в недружніх поглинаннях, тому що він хотів кинутися в світлі дружнього білого або сірого лицаря; багатий, красивий хлопець з чековою книжкою, який показує і рятує вас від піратів, які бажають зробити набіг вашого корабля.

 У нього було видіння типу репутації, він хотів і культивованих його кожен крок по шляху. Це стало брендом; зображення.

Коли ти дивишся в його життя, і вивчити його глибше, ви бачите, що добродушні фасадні маски проникливий, безжально блискуча людина з IQ, який зашкалює і схильність до скупості (що, в кінцевому рахунку, приносить користь суспільству, так як він дає 99% його назад, щоб поліпшити цивілізацію). Він дозволить компанії зазнають невдачі. Він буде відмовитися від своїх друзів, якщо він ризикує своєю репутацією капіталу. Він поставить потреби себе і Berkshire Hathaway, вище всіх інших міркувань. Він не дурень. Він точно знає, як досягти, рости, і отримати максимальну вигоду від влади за допомогою фінансових, політичних і соціальних засобів.

4. Скористайтеся перевагами Податкового кодексу і зрозуміти силу невеликих доходів протягом довгого часу

Маленькі речі, які Баффет зробив протягом всієї своєї кар’єри, щоб отримати додатковий безризиковий 2% або 3% тут або там, особливо це відноситься до податкової ефективності, дійсно чудово. У певному сенсі, податкова ефективність він вбудовується в Berkshire Hathaway, що дозволяє йому рухатися капіталом, як моторне масло по всій імперії найбільш продуктивного використання, є величезною частиною секрету його успіху. З очевидних речей, як тільки робить придбання, по крайней мере, 80% допоміжний капіталу, щоб він міг прийняти дивіденди обкладаються податком з операційні компаній і перерозподілити його, примхи, які були знайдені кілька десятиліть тому в податковому кодексі штату Небраски як це відноситься до самої страхової галузі, б’ючи багато одиночному і парному розряді, він істотно додається до кінцевого результату роботи всього його життя. (В цьому криється ще одна дивина -. Сам Баффет є одним з найбільших інвесторів дивідендів на планеті, але відмовляється платити їм своїх власних акціонерів з причин, він добре сформульованими в минулому)

Менші інвестори можуть скористатися цим, теж. Інвестуйте через Roth IRA, яка ближче всього до скоєного податкового укритті, яке існує в Сполучених Штатах. Не приймайте на Невичітаемие заборгованості за активи, що подешевшали. Скористатися відкладених податків, зберігаючи оборотності низький (ви  бачили  вбудований нереалізовані доходи від приросту капіталу в портфелі Berkshire Хетеуей!? Вони прекрасні!).

5. Оточіть себе потрібними людьми і створити культуру, яка винагороджує поведінку Ви хочете емулювати

Важка атлетика здійснюються дочірніми підприємствами Berkshire Хетеуей. Ті підприємства, багато з яких будуть перебувати в Fortune 500, якщо виділилися, знаходяться у веденні керівників, які з’являються щодня на роботу. Вони керують дійсно глобальними підприємствами, які виробляють мільярди і мільярди надлишкового багатства, які потім отримують занурені в Омаху два рази в році. Хоча іноді проблеми виникають, що має відбутися в фірмі свого розміру, талант Баффета для залучення великих керівників, що робить їх хочуть виграти, і залишатися лояльними до бізнесу занадто важливо, щоб випадково звільніть. На багатьох підприємствах, якість людей, які роблять роботу має першорядне значення для прибутковості. Отримайте кращі людина, користуються кращими результатами.

Крім того, бути в пошуках порочних стимулів. Ви хочете, щоб уникнути створення компенсації або визнання систем, які змушують співробітників, підрядників, або іншим сторонам брати участь в аморальної, неетичною, незаконної, або іншим чином сумнівної поведінки. Ви отримуєте більше того, що ви субсидувати так субсидувати мудро.

6. Фокус на ваші кращі ідеї

бізнес-партнер Баффета, Мангер, іноді вказує на те, що якщо ви взяли кращі 4-5 ідеї, які він коли-небудь мав, і роздягли їх з рівняння, запис Баффета буде приблизно в середньому в Berkshire Hathaway. Це було мужність переконаності, щоб завантажити на акції Coca-Cola Company; зосередитися на майно і страхування від нещасних випадків; взяти частку в тодішньому Washington Post Company або Gillette, який зробив різницю.

Коли щось перетинає ваш радар, який знаходиться прямо в вашому солодкому місці – ви розумієте це, ви знаєте, ризики, ймовірності сильно в вашу користь, і це настільки очевидно, що ви можете протягнути руку і схопити його – не пропустити його. Після того, як кожне десятиліття або близько того, ви будете представлені з можливістю гойдатися для парканів, не пошкоджуючи себе, якщо це піде не так. Коли це станеться, нехай це рип.

7. Зробіть хороший і повернути суспільству

Як великих магнатів перед ним, Уоррен Баффет подарувавши майже всі продуктивні зусилля його кар’єри до більш широкої цивілізації. Через Гейтс, його чиста вартість буде надавати благодійні кошти, щоб врятувати життя, поліпшити освіту, і змінити світ на краще. Думайте у нестямі. Постарайтеся знайти спосіб застосувати свої таланти для модернізації досвіду тих, хто навколо вас, будучи благословення для них способів, якими вони ніколи не вважалися можливими.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.