7 Nodarbības Investori var mācīties no Warren Buffett

Home » Investing » 7 Nodarbības Investori var mācīties no Warren Buffett

 7 Nodarbības Investori var mācīties no Warren Buffett

Warren Buffett, leģendārā priekšsēdētājs un izpilddirektors holdinga kompānijas Berkshire Hathaway, dzimis gada 30. augustā, 1930. 50 + gadu laikā viņš ir palaist bijušo New England tekstila dzirnavas, viņš ņem to no apmēram $ 8 par akciju līdz 270,000 $ par akciju ( gada septembris, 2017), kam nekad sadalīt krājumus (Bafets bija iepazīstināt ar B klases akcijas, kas jau daudzus gadus, ko tirgo pie 1 / 50. vērtību no A klases akcijas, bet tagad tirgojas pie 1 / 1500. vērtību dēļ uz krājumu sadalīt, lai atvieglotu par Burlington Northern Santa Fe dzelzceļa iegādi).

 Gar brauciena, viņa kapitāla piešķiršana disciplīna ir radījuši vairākas miljardieru turklāt sevi, un nav zināms (bet ievērojams) skaitu multi-miljonāri, tostarp dažās ģimenēs, kas uzkrāta simtiem miljonu dolāru tikai, lai atklātu, cik par viņu likteni labdarības novēlējumi pie nāve.

Kādi ir daži no secinājumiem mēs kā investori, var uzzināt, kad atskatoties uz savu karjeru un stratēģijām? Es gribu, lai kādu laiku norādīt dažus no tiem, manuprāt, ir īpaši svarīgi.

1. Iegūt Struktūra Right

Gandrīz neviens, šķiet, lai apspriestu to, ka reālā noslēpums, Warren Buffett bagātības ir viņa spēja iegūt struktūru viņa saimniecību salikti kopā tādā veidā, kas dod viņam milzīgas personīgās priekšrocības. Septiņi sākumā partnerības viņš skrēja deva viņam ignorēšanu par ienākumiem, kas padara mūsdienu labklājības vadītāji izskatās lēti, salīdzinot, ņemot no 25% līdz 50% no peļņas atkarībā no konkrētā ierobežotā partnerības līgumu.

 Ja viņš būtu radīts tieši tādus pašus investīcijas rezultātus kā algots loceklis vietējās bankas trasta departamentā, jūs, iespējams, nekad nebūtu dzirdējuši savu vārdu.

Tas pats attiecas Berkshire Hathaway. Izmantojot apdrošināšanas float kā sava veida super-efektīvas margin kontā neviens no trūkumiem margin parāda, Bafets varēja parlay 11% līdz 15%, salikumu rezultātus kapitāla portfelī, kopā ar reinvestēto peļņu no ekspluatācijas meitas uz 20% + vidējais ikgadējais pieaugums bilances vērtības par pusgadsimtu.

 Ja viņš tur tieši tādus pašus krājumus, kas nav parādi brokeru kontu, viņa rezultāti būtu izskatījās daudz parasts. Viņš pats deva  strukturālu  priekšrocību. Kā stratēģis, viņš ir briesmīgi nepietiekami, un ir jādod daudz vairāk kredītu par savu spēju salikt kopā sistēmas, kas nesamērīgi atalgot viņu, viņa ģimeni, un viņa partneriem. Jūs varat redzēt ietekmi viens no viņa pirmajiem apsēstības, Henry Singleton pie Teledyne, bija par viņa uzvedību.

2. Saņemiet Tiešām, tiešām labi kaut ko, un izmantot to, lai Jūsu Maksimālais Advantage

Cilvēki get apjucis dzīvē. Ja jūs vēlaties, lai būtu negabarīta panākumus, jums ir nepieciešams, lai asināt uz konkrētu prasmju kopumu un kļūt neparasti pie tā. Ja Bafets bija pavadījis pēdējo piecu gadu laikā arī mēģina uzsākt restorānu ķēde vai mēģināt kļūt par pasaules klases rakstnieks, viņš droši vien nebūtu bijis mazumiņš no ietekmes, bagātības un reputāciju viņš dara šodien. Pat ģēnijiem, sacenšas vairākās jomās, piemēram, Benjamin Franklin, nav jādara vienlaicīgi, bet gan koncentrējas uz dažādās jomās dažādos laikos savu dzīvi.

Izdomāt, ko jūs varat darīt labāk nekā visi pārējie. Sam Walton un Ray Kroc bija labāki operatori un izpildītāji. Steve Jobs un Walt Disney bija labāki šovmeņi un fantastu.

 Vai jūsu mērķis dzīvē ir kļūt par operas zvaigzni, vai veidot Fortune 500 uzņēmumu, no zemes uz augšu, izstrādāt “lāzera līdzīgu fokusu”, kā Buffett pats jau to nosauca. Zināt, ko jūs vēlaties, kad vēlaties, un kā jūs gatavojas saņemt to. Ārpus izpildīt visiem.

3. Reputācija ir veids Capital, kas būtu jāuztur un Protected

Ja jūs kļūstat zināms savu integritāti un godīgumu, jūs atradīsiet sev uz saņēmēja beigām, daudz žēlastības un daudz iespējām, kas citādi nebūtu iesniegti sevi. Bafets izmantoja šo katru iespēju, viņš varētu. Pat parādi izpirkšana padarīt traku 1980. gados, viņš neiesaistīsies nedraudzīgo pārņemšanu, jo viņš vēlējās nodot sevi, ņemot vērā draudzīgas baltā vai pelēkā bruņinieku; bagāts, jauks puisis ar čeku, kas rāda uz augšu un glābj tevi no pirātiem vēlas RAID savu kuģi.

 Viņam bija vīzija par veidu reputācijas viņš gribēja un kultivēto tā katru soli pa ceļu. Tā kļuva par zīmolu; attēls.

Ja paskatās uz savu dzīvi, un izpētīt to dziļi, jūs redzat, ka tēvoča fasāžu maskas gudrs, nežēlīgi izcili vīrietis ar IQ, kas ir pie kartes un noslieci uz skopums (kas, galu galā, ieguvums sabiedrībai, jo viņš dod 99% to atpakaļ, lai uzlabotu civilizāciju). Viņš ļaus uzņēmumiem neizdodas. Viņš pamest savus draugus, ja tā riskē ar savu reputāciju kapitālu. Viņš likts vajadzībām par sevi, un Berkshire Hathaway, virs visiem citiem apsvērumiem. Viņš nav muļķis. Viņš zina, tieši tā, kā sasniegt, palielināt, un gūst maksimālu labumu no jaudas, izmantojot finanšu, politiskajām un sociālajām līdzekļiem.

4. Gūt labumu no nodokļu kodeksa un saprast varu mazo Peļņa laika gaitā

Šīs mazās lietas, Bafets ir darījis visu savu karjeru, lai iegūtu papildus bezriska 2% vai 3%, šeit vai tur, jo īpaši tas attiecas uz nodokļu efektivitāti, ir patiesi ievērojams. Dažos veidos, nodokļu efektivitāte viņš iebūvēts Berkshire Hathaway, kas ļauj viņam pārvietot kapitālu, piemēram, motoreļļas visā impērijas ar visproduktīvāko izmantošanu, ir liela daļa no noslēpumu viņa panākumiem. No acīmredzamas lietas, piemēram, tikai veicot iegādes vismaz 80% no meitasuzņēmuma kapitāla, lai viņš varētu veikt dividendes beznodokļu no ekspluatācijas uzņēmumiem un pārcelt to, lai quirks, kas tika atrasts pirms vairākām desmitgadēm uz Nebraska nodokļu kodeksu, kā tas attiecas uz pašu apdrošināšanas nozarē, hitting daudz singles un divvietīgi, viņš būtiski pievienots gala rezultātā viņa mūža darbu. (Tur ir vēl untums -. Bafets pats ir viens no lielākajiem dividenžu investoriem uz planētas, bet atsakās maksāt tos saviem akcionāriem tādu iemeslu dēļ, viņš ir labi strukturēta pagātnē)

Mazāki investori var izmantot šo, too. Invest caur Roth IRA, kas ir vistuvāk lieta perfektu nodokļu patvērumu kā pastāv Amerikas Savienotajās Valstīs. Nelietojiet uz neatskaitāmo parādiem amortizējami aktīvus. Izmantojiet atliktos nodokļus, uzturot apgrozījums zema (esat  redzējuši  iebūvēto nerealizētā kapitāla pieauguma Berkshire Hathaway portfelī !? viņi skaisti!).

5. Surround sevi ar pareizajiem cilvēkiem un izveidot Kultūra, kas atalgo vēlamo uzvedību emulētus

Smago celšanas tiek darīts, Berkshire Hathaway ekspluatācijas meitasuzņēmumiem. Šie uzņēmumi, daudzi no kuriem varētu būt Fortune 500 ja savērpta-off, vada vadītājus, kas parādās uz darbu katru dienu. Tās pārvalda patiesi globālus uzņēmumus, kas ražo miljardiem un miljardiem pārpalikuma bagātības, kas pēc tam tiek nosūtītas uz Omaha divreiz gadā. Lai gan neregulāri problēmas pop up, kas ir saistoši notikt kādā firmā tās lieluma, Buffett talantu piesaistīšanas lieliski vadītāji, padarot tos vēlas, lai uzvarētu, un palikt uzticīgs bizness ir pārāk svarīgi, lai pagadās atlaist. Daudzos uzņēmumos, tad cilvēku dara darbu kvalitāte ir ārkārtīgi svarīgi, lai rentabilitāti. Iegūstiet labākus cilvēkus, baudīt labākus rezultātus.

Tāpat būtu par Lookout par aplamu stimulu. Jūs vēlaties, lai izvairītos no kompensācijas vai atzīšanas sistēmas, kas izraisa darbiniekiem, darbuzņēmējiem vai citas puses iesaistīties amorāla, neētisku, nelikumīgu vai citādi apšaubāmu rīcību. Jums iegūt vairāk par to, ko jūs subsidēt tik subsidēt gudri.

6. Focus On Your Best Idejas

Buffett biznesa partneris, Charlie Munger, dažkārt norāda, ka, ja jūs pārņēma labākās 4-5 idejas, viņš kādreiz bija, un atņēma tos no vienādojuma, Buffett rekords būtu par vidēji pie Berkshire Hathaway. Tas bija drosme notiesājošs lai slodze uz augšu uz akciju The Coca-Cola Company; koncentrēties uz īpašuma un nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veikt akciju toreizējo Washington Post Company vai Gillette kas veikts starpību.

Kad kaut kas šķērso jūsu radaru, kas ir tieši jūsu sweet spot – jūs saprotat to, jūs zināt riskus, varbūtības ir ļoti jūsu labā, un tas ir tik skaidrs, jūs varat sasniegt un paķert to – neļaujiet tai iet. Pēc katras desmitgades vai arī tā, jums tiks iesniegts ar iespēju šūpoles žogiem bez hurting sevi, ja tas notiek nepareizi. Kad tas notiek, ļaujiet tai izvilkt.

7. Vai Laba un atdot Society

Tāpat lielu magnātu pirms viņa, Warren Buffett ir uzspridzināšanas gandrīz visi ražošanas pūlēm viņa karjerā uz plašāku civilizācijas. Caur Gates Foundation, viņa tīrā vērtība sniegs filantropijas līdzekļus, lai saglabātu dzīvību, uzlabot izglītību, un mainīt pasauli uz labo pusi. Padomā ārpus sevis. Mēģiniet atrast veidu, kā piemērot savus talantus uzlabot pieredzi tiem ap jums, ir svētību viņiem tādā veidā viņi nekad domāja, iespējams.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.