7 pamokos Investuotojai gali pasimokyti iš Warrenas Buffettas

Home » Investing » 7 pamokos Investuotojai gali pasimokyti iš Warrenas Buffettas

 7 pamokos Investuotojai gali pasimokyti iš Warrenas Buffettas

Warrenas Buffettas, legendinis pirmininkas ir generalinis direktorius kontroliuojančioji bendrovė Berkshire Hathaway, gimė rugpjūčio 30, 1930 Per 50 + metų jis buvo paleisti buvusį Naujosios Anglijos tekstilės fabrikas, jis ėmėsi jį nuo maždaug $ 8 už akciją iki 270.000 $ už akciją ( nuo rugsėjo, 2017), niekada padalinti atsargų (Buffettas padarė pristatyti B klasės akcijų, kurios jau daugelį metų, kuriais prekiaujama ne 1 / 50. iš A klasės akcijų vertė, tačiau dabar prekiauja ne 1 / 1500. vertės deramai į akcijų padalinti palengvinti Burlington Northern Santa Fe geležinkelio įsigijimą).

 Palei kelią, jo kapitalo paskirstymo disciplina pagimdė keletą milijardieriai be save ir nežinomas (bet didelė) skaičius multi-milijonierių, įskaitant kai kuriose šeimose, kad surinko šimtus milijonų dolerių tik atskleisti savo nelaisvę labdaros palikimų mastas, mirtis.

Kokie yra keletas pamokų mes kaip investuotojams, gali išmokti kai žiūri atgal jo karjeroje ir strategijas? Noriu šiek tiek laiko atkreipti dėmesį į keletą tie manau yra ypač svarbus.

1. Gauk struktūra Teisė

Beveik niekas, atrodo, aptarti tai, kad nekilnojamojo paslaptis Warrenas Buffettas lobis yra jo gebėjimas gauti iš savo valdų struktūrą sujungti taip, kad suteikia jam milžinišką asmeninių privalumų. Septynios anksti partnerystės jis bėgo davė jam nepaisyti užmokesčio, kurie daro šiuolaikiniai turto vadybininkai atrodo pigi palyginus, atsižvelgiant tarp 25% ir 50% nuo pelno, priklausomai nuo konkretaus ribotas partnerystės susitarimo.

 Jei jis generuoja tas pačias investavimas rezultatus kaip samdomo nario vietos Bank Trust departamentas, jūs tikriausiai niekada girdėjote jo pavardę.

Tas pats pasakytina apie Berkshire Hathaway. Naudojant draudimo plūdę kaip super efektyviai maržos sąskaitoje nė vienas iš maržos skolos trūkumus rūšiuoti, Buffettas sugebėjo Norma 11% iki 15% sudėties rezultatų nuosavybės portfelio, kartu su reinvesticijų iš operacinių dukterines įmones, į 20% + vidutiniai metiniai pelnas knygoje vertė pusę amžiaus.

 Turėjo jis ėjo tas pačias atsargas į ne skolintomis maklerio sąskaitą, jo rezultatai būtų atrodė kur kas labiau įprastas. Jis atidavė save kaip  struktūrinį  pranašumą. Kaip strategas, jis siaubingai nepakankamai ir turėtų būti daug daugiau kreditą už savo gebėjimą sujungti sistemas, kurios neproporcingai jam atlygina, jo šeimai, ir jo partneriai. Jūs galite pamatyti, kokią įtaką viena iš jo pradžioje manijas, Henris Singletonas ne TELEDYNE, turėjo savo elgesį.

2. Gauk tikrai, tikrai gerai kažką ir išnaudoti jį savo maksimalią naudą

Žmonės išsiblaškęs gyvenime. Jei norite turėti negabaritinis sėkmę, jums reikia galąstuvas apie konkretų įgūdžių rinkinį ir tapo neeilinis į jį. Jei Buffettas praleido pastaruosius penkis dešimtmečius taip pat bando pradėti restoranų grandinę arba bando tapti pasaulinio lygio romanistas, jis tikriausiai nebūtų turėjo tokios įtakos, turto ir reputaciją jis šiandien minimumas. Net genijai, kurie Excel keliomis srityse, pavyzdžiui, Benjamin Franklin, nepadarė kartu, o, orientuota į įvairių sričių skirtingu metu savo gyvenime.

Išsiaiškinti, ką jūs galite padaryti geriau nei visi kiti. Sam Walton Ray Kroc buvo geresni operatoriai ir vykdytojai. Steve Jobs ir “Walt Disney buvo geriau showmen ir vizionierių.

 Nesvarbu, ar jūsų tikslas gyvenime yra tapti operos žvaigždė ar statyti Fortune 500 verslą nuo žemės iki, sukurti “lazeris-kaip Focus”, kaip Buffettas pats ją pavadino. Žinote, ką norite, kada norite, ir kaip jūs ketinate ją gauti. Out-vykdyti visiems.

3. Reputacija yra kapitalo forma, kuri turėtų būti puoselėjama ir saugomų

Jei jums tapti žinomas dėl savo sąžiningumo ir sąžiningo elgesio principus, jums rasti sau ant priėmimo pabaigoje malonės daug ir daug galimybių, kad kitaip nebūtų prisistatė. Buffettas pasinaudojo šia kiekvieną progą jis gali. Net per skolintomis išpirkimo traku 1980, jis negali užsiimti nedraugiški perėmimo, nes norėjo mesti save į draugiškas baltos arba pilkos spalvos riterio šviesos; turtingas, gražus vaikinas su Čekių, kuris rodo aukštyn ir gelbsti tave nuo piratų, norintiems RAID savo laivą.

 Jis turėjo viziją tipo reputacijos jis norėjo ir dirbamos jai kiekvieną žingsnį kelyje. Jis tapo visiškai; vaizdas.

Žiūrėdami į savo gyvenimą ir išmokti ją giliai, pamatysite, kad Tēvoča fasadų kaukės blaivus, negailestingai puikus vyras su IQ, kad yra išjungtas diagramas ir polinkį į godumo (kuris, galiausiai, nauda visuomenei, nes jis suteikia 99% tai atgal pagerinti civilizaciją). Jis leis verslas žlunga. Jis paliks jo draugų, jei jis rizikuoja savo reputaciją kapitalą. Jis bus įdėti poreikius save, ir Berkshire Hathaway, virš visų kitų aplinkybių. Jis yra ne kvailys. Jis tiksliai žino, kaip pasiekti, padidinti, ir maksimaliai pasinaudoti galios per finansinius, politinius ir socialinius priemonėmis.

4. pasinaudoti mokesčių kodekso ir suprasti mažų Pelnas laikui bėgant Power

Maži dalykai, kurie Buffettas padarė per savo karjerą gauti papildomą nerizikinga 2% arba 3% čia arba ten, ypač kai tai susiję su mokesčių efektyvumą, yra tikrai puikus. Tam tikrais būdais, mokesčių efektyvumas jis pastatytas į Berkshire Hathaway, kuri leidžia jam judėti kapitalui, kaip variklio alyva visoje imperijoje labiausiai produktyviai naudoti, yra didžiulė dalis paslaptis į jo sėkmę. Iš akivaizdžių dalykų, pavyzdžiui, tik įsigijimus bent 80% dukterinės įmonės nuosavybės, todėl jis gali imtis dividendus neapmokestinamų iš veikiančių įmonių ir perkelti jį į Photoshop, kurie buvo rasti prieš kelis dešimtmečius į Nebraskos mokesčių kodą, susijęs su pačios draudimo pramonės, pataikyti keletą singlų ir dvejetų daug, jis iš esmės įtrauktas į galutinį rezultatą savo gyvenimo darbą. (Čia slypi dar užsukimas -. Pats Buffettas yra vienas iš didžiausių dividendų investuotojams planetos, dar atsisako mokėti juos savo paties akcininkai dėl priežasčių, jis gerai karjeriniai praeityje)

Mažesni investuotojai gali pasinaudoti šia, taip pat. Investuoti per Roth IRA, kuri yra arčiausiai dalykas tobulos mokesčių pastogę, kuri egzistuoja Jungtinėse Amerikos Valstijose. Negalima imtis neatskaitomo skolos nuvertėjo turtą. Pasinaudokite atidėtųjų mokesčių išlaikant apyvartos žemas (jūs  matėte  built-in nerealizuotas kapitalo prieaugio Berkshire Hathaway portfelio !? jie gražūs!).

5. aplink save su reikiamais žmonėmis ir sukurti kultūrą, kuri apdovanoja norimą elgseną vadovautis

Sunkusis kėlimo daroma Berkshire Hathaway “operacinių dukterinės įmonės. Tos įmonės, kurių daugelis būtų į “Fortune 500, jei atskiriama, valdo direktorių, kuris rodomas dirbti kiekvieną dieną. Jie sugeba tikrai pasaulines įmones, kurios gamina milijardus ir milijardus pertekliaus turto, kad tada bus vežamos į Omaha du kartus per metus. Nors kartais problemu pop-up, kuris privalo įvykti dėl savo dydžio, Buffetto talentą pritraukti puikių vadovų įmonė, todėl jie nori laimėti, ir likti ištikimi verslas yra pernelyg svarbus, kad atsainiai atmesti. Daugelyje įmonių, iš žmonių daro darbą kokybė yra labai svarbu į pelningumą. Gauti geresnius žmones, patinka geresnių rezultatų.

Be to, bus dėl netinkamų paskatų Lookout. Jūs norite, kad būtų išvengta sukurti kompensavimo arba pripažinimo sistemas, kurios sukelia darbuotojai, rangovai, ar kitų asmenų verstis amoralus, neetišką, nelegalios, arba kitaip abejotino elgesio. Jūs gaunate daugiau ką subsidijuoti taip subsidijuoti protingai.

6. sutelkti dėmesį į savo geriausių idėjų

Buffetto verslo partneris Charlie Munger, kartais atkreipia dėmesį, kad jei jūs paėmė geriausius 4-5 idėjas jis kada nors turėjo ir atėmė juos iš lygties, Buffetto įrašas būtų apie vidutiniškai Berkshire Hathaway. Tai buvo apkaltinamasis drąsos įkelti į akcijas The Coca-Cola Company; sutelkti dėmesį į turto ir nelaimingų atsitikimų draudimu; imtis akcijų tuometiniu Washington Post “Bendrovės ar Gillette, kad padarė skirtumą.

Kai kažkas kerta jūsų radaro, kad yra teisus savo saldus vietoje – jūs suprantate, jūs žinote riziką, tikimybės yra labai jūsų naudai, ir tai taip akivaizdu, galite pasiekti ir patraukti jį – neleiskite jai perduoti. Kartą per dešimtmetį ar taip, Jums bus pateiktas su galimybę sūpynės tvoros neįžeidžiant save, jei jis negerai. Kai tai atsitinka, tegul jis per PTL.

7. daryti gera ir duoti atgal į visuomenę

Kaip didžiųjų magnatų prieš jį, Warrenas Buffettas yra dovanų beveik visi iš produktyviausių pastangų savo karjerą į platesnį civilizacijos. Per Gatesų fondo, jo grynoji vertė teiks filantropinius lėšų išgelbėti gyvybes, gerinti švietimą ir pakeisti pasaulį į gerąją pusę. Galvoti ne tik apie save. Pabandykite surasti būdą, kaip pritaikyti savo talentus tobulinti tų aplink jus patirtį, yra palaima juos kaip jie niekada maniau įmanoma.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.