7 tunni Investorid saavad õppida Warren Buffett

Home » Investing » 7 tunni Investorid saavad õppida Warren Buffett

 7 tunni Investorid saavad õppida Warren Buffett

Warren Buffett, legendaarne esimees ja tegevjuht valdusfirma Berkshire Hathaway, sündinud 30. augustil 1930. käigus 50+ aastat on ta joosta endise New England Textile Mill, siis ta on teinud seda umbes $ 8 per aktsia $ 270,000 aktsia kohta ( alates septembrist 2017), olles kunagi jagada aktsia (Buffett tegi tutvustada B-klassi aktsiad, mis aastaid, kaubeldakse 1 / 50. väärtus A-klassi aktsiate, kuid nüüd kaupleb 1 / 1500. väärtus tõttu oma stock split hõlbustada omandamist Burlington Northern Santa Fe raudtee).

 Teekonna, tema kapitali jaotamise distsipliini on sünnitanud mitmeid miljardäride peale ise, ja tundmatu (kuid olulist) arv multimiljonärideks sealhulgas mõned perekonnad, et kogunud sadu miljoneid dollareid ainult paljastada ulatuses oma varanduse heategevuslikud pärandused juures surma.

Millised on mõned tunnid me, kui investorid, saab õppida vaadates tagasi oma karjääri ja strateegiad? Ma tahan võtta aega meelde mõned neist on minu arvates eriti oluline.

1. sobiv struktuur

Peaaegu keegi ei paista, et arutada, et tõeline saladus Warren Buffetti varandus on tema võime saada struktuuri oma osalused kokku panna nii, et annab talle tohutu isiklik kasu. Seitse varajast partnerluse ta jooksis andis talle alistada töötasu, mis teeb tänapäeva rikkuse juhid otsima odavaid võrreldes, võttes vahel 25% ja 50% kasumist, sõltuvalt konkreetsest piiratud ühingulepinguga.

 Kui ta oli loodud täpselt sama investeeringute tulemusi palgaline liige kohaliku panga usaldust osakond, siis ilmselt ei oleks kuulnud tema nime.

Sama kehtib Berkshire Hathaway. Kasutades kindlustus float nagu omamoodi super-tõhus marginaal konto ükski puudusi marginaal võla Buffett suutis parlay 11% kuni 15% liitmine tulemusi aktsiaportfelli koos reinvesteeritud tulu alates tütarettevõtted, viiakse 20% + keskmine aastane tulu bilansilise väärtuse pool sajandit.

 Kui ta oleks toimunud täpselt sama varud mitte-võimendatud kauplemiskonto, tema tulemused oleks tundus palju tavaline. Ta ise andis  struktuurne  ära. Selle strateeg, ta on kohutavalt alahinnatud ja tuleks palju rohkem krediiti tema võime koondada süsteeme, mis on ebaproportsionaalselt premeerida teda, tema pere ja tema partnerid. Näete mõju üks tema varajase kinnisideed, Henry Singleton juures Teledyne, oli tema käitumist.

2. saada tõesti, tõesti hea midagi ja seda kasutada teie maksimaalsele Advantage

Inimesed saavad segane elu. Kui sa tahad olla Outsized edu, peate luisk konkreetse oskuste kogumi ja saada erakordne seda. Kui Buffett veetnud viimase viie aastakümne ka püüame käivitada restoranide kett või üritab saada maailmatasemel kirjanik, ta ilmselt ei oleks olnud natukenegi mõju, rikkuse ja maine ta teeb täna. Isegi geeniuste, kes paistab silma mitmes valdkonnas, nagu Benjamin Franklin, ei teinud seda samaaegselt, vaid pigem keskendunud erinevates valdkondades eri aegadel oma elus.

Joonis välja, mida saate teha paremini kui keegi teine. Sam Walton ja Ray Kroc olid paremad ettevõtjad ja täitjad. Steve Jobs ja Walt Disney oli parem showmen ja visionäärid.

 Kas teie eesmärk elus on saada ooperitähele või ehitada Fortune 500 ettevõtte maast üles, arendada “laser-like keskenduda”, nagu Buffett ise on kutsunud seda. Tea, mida sa tahad, kui soovite, ja kuidas te kavatsete seda saada. Out-täita kõigile.

3. Maine on vorm Capital See peaks toitma ja kaitstud

Kui jääte tuntud oma usaldusväärsuse ja õiglase tehingu, leiad ennast saavad lõpuks palju armu ja palju võimalusi, mis muidu ei oleks esitatud ise. Buffett võttis ära selle kõik võimalused ta võiks. Isegi ajal võimendatud väljaost hullusega 1980, ta ei alusta ebasõbralikud ülevõtmisi, kuna ta tahtis hüppas valguses sõbralik valge või hall Knight; rikas, kena kutt tshekiraamatut kes näitab üles ja päästab teid piraadid tahavad RAID oma laeva.

 Tal oli nägemus, millist tüüpi maine ta tahtis ja haritud see igal sammul mööda teed. See sai täiesti; pilt.

Kui vaatad oma elu, ja seda uurida sügavalt, näete, et avuncular fassaadi maskid tabav, halastamatult geniaalne mees IQ, mis on välja diagramme ja kalduvuse saamahimu (mis lõppkokkuvõttes kasu ühiskonnale, sest ta on andes 99% see tagasi parandada tsivilisatsiooni). Ta laseb ettevõtted ei suuda. Ta loobub tema sõbrad, kui ta hulljulge maine kapitali. Ta paneb vajadustele ise ja Berkshire Hathaway ennekõike muud kaalutlused. Ta ei ole loll. Ta teab täpselt, kuidas saavutada, suurendada ja maksimaalselt ära kasutada võimu läbi finantsilist, poliitilist ja sotsiaalset vahenditega.

4. Ära maksuseadustiku ja mõista võimu Väike kasumid Over Time

Väikesed asjad, et Buffett on teinud kogu oma karjääri, et saada ekstra riskivaba 2% või 3% siin või seal, eriti kui see on seotud maksude tõhusust, on tõeliselt tähelepanuväärne. Mõnes mõttes maksu tõhususe ta ehitatud Berkshire Hathaway, mis võimaldab tal liikuda kapitali nagu mootoriõli kogu impeeriumi kõige tulemuslikum kasutamine, on suur osa saladus tema edu. Alates ilmne asju, nagu ainult omandamiste vähemalt 80% tütarettevõtte omakapitali, et ta saaks võtta dividende tax-free välja tegutsevad ettevõtted ja ümberkorraldamine see, et raskustele vaatamata, et leiti aastakümneid tagasi Nebraska maksuseadustik, sest see puudutab kindlustussektori ise, lööb palju singleid ja kahekordistab ta oluliselt lisatakse lõpptulemusele oma elutöö. (Selles peitub teise veidrus – Buffett ise on üks suurimaid dividendi investorite planeedil, kuid keeldub maksmast neid oma aktsionäridele põhjustel ta on hästi liigendatud minevikus.)

Väiksemad investorid võivad seda ära ka. Invest kaudu Roth IRA, mis on lähim asi täiuslik maksu peavarju olemas Ameerika Ühendriikides. Ära võtta mittemahaarvatavaks võla amortiseeruvad vara. Võimalused edasilükkunud maksude hoides käive madal (olete  näinud  sisseehitatud realiseerimata kapitali kasvutulu Berkshire Hathaway portfelli !? Nad ilus!).

5. ümbritseda end õigete inimestega ja luua kultuuri, mis väärtustab soovitud käitumisele emulert

Raskeimate tehakse Berkshire Hathaway tütarettevõtted. Need ettevõtted, millest paljud oleks Fortune 500 kui kedratud off, juhivad peadirektoriga, kes näitavad üles töötama iga päev. Nad hallata tõeliselt globaalne tootvad miljardeid ülejääk rikkuse et siis saab veetud Omaha kaks korda aastas. Kuigi aeg-ajalt probleeme pop up, mis on seotud juhtuda kindla selle suurusest, Buffetti annet meelitada suure juhid, muutes need tahavad võita ja truuks äri on liiga tähtis, et juhuslikult jätta. Paljudel ettevõtetel, kvaliteeti inimesed teevad tööd on ülimalt oluline, et kasumlikkuse. Parem inimesed, nautida paremaid tulemusi.

Samuti asuma vaatetorn jaoks valesid stiimuleid. Sa tahad, et ei tekiks hüvitise või tunnustamise süsteemid, mis põhjustavad töötajate, töövõtjate või teistel isikutel osaleda ebamoraalne, ebaeetiline, ebaseaduslik või teisiti küsitav käitumine. Saad rohkem, mida sa doteerida nii subsideerida targalt.

6. keskenduda oma parimad ideed

Buffetti äripartner, Charlie Munger, mõnikord juhib tähelepanu sellele, et kui sa võtad parim 4-5 ideid ta kunagi olnud ning eraldatakse need välja võrrand, Buffett rekord oleks umbes keskmiselt Berkshire Hathaway. See oli julgust süüdimõistva laadida kuni aktsiate Coca-Cola Company; keskenduda Varakindlustuse; võtma osaluse siis Washington Post Company või Gillette et teha vahet.

Kui midagi läbib oma radar, mis on õige Teie sweet spot – sa aru, sa tead riske, tõenäosused on väga teie kasuks, ja see on nii ilmne saate jõuda ja haarata – ei lase seda läbida. Kord kümne aasta jooksul või nii, siis esitatakse koos võimalus kiik aiad ilma haiget ennast kui see läheb valesti. Kui see juhtub, las ta rippida.

7. Kas hea ja anda tagasi Society

Nagu suur magnaat enne teda, Warren Buffett on kinkimine peaaegu kõik produktiivne jõupingutusi oma karjääri laiema tsivilisatsiooni. Läbi Gates Foundation, tema netoväärtus annab heategevusfondid päästa elusid, parandada hariduse ja muuta maailma paremaks. Mõtle väljaspool ennast. Proovige leida viis rakendada oma andeid ümberehitamise kogemusi nende ümber, on õnnistus neile kuidas nad kunagi mõelnud võimalik.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.