Aby se tyto malé investice u žen (A mít velký dopad)

Home » Investing » Aby se tyto malé investice u žen (A mít velký dopad)

Aby se tyto malé investice u žen (A mít velký dopad)

Zapomeňte na „dívky jen chtějí bavit.“ Girls „řídit svět,“ říká Beyoncé, a má pravdu. Vysoká škola ceny promoce pro ženy nyní vede u mužů. Ženy začít podnikat dvakrát rychleji než mužů. A ženy mají opět všechny úlohy, které jsme ztratili během recese.

Nicméně rozdíly přetrvávají, je poměr zisku pro ženy s muži bylo 80 procent v roce 2016, podle  zprávy  od amerického sdružení žen univerzity (AAUW).

Vzhledem k tomu, „#TheFutureIsFemale,“ je to na nás, abychom tyto mezery uzavřeli. Zde jsou strategie pro investování do žen, které by mohly mít velký dopad.

Zeptejte se Kdo správu peněz

„Čím více žen spravovat prostředky, tím více finančních prostředků dostat směřovaly do problematiky žen záleží,“ říká Nathalie Molina Niño, CEO of Brava Investments. „Když někdo přinese na jedné ženské správce fondu, mluvíme o potenciálně miliard dolarů, které se dostanou pohyboval jiným směrem.“ Říká, že se na otázky typu „Kolik z vašich správců fondů jsou ženy?“ Býval vzácný v průmyslu, ale teď, že více a více lidí se ptá, velké instituce jsou stále nervózní, hlavně proto, že odpověď je často „none“ nebo „málo“.

Takže pokud jste investor jakéhokoli druhu, a to včetně 401 (k) y a IRAS-zkusit zasláním e-mailu na vaše správce plánu. Říkat něco jako: „Chtěl bych vědět, kde je moje peníze jdou. Můžete mi dát demografii svých správců fondů?

Jaké procento z nich jsou ženy?“Vy a vaši kolegové dokonce oslovit nadřízenými v podniku (najdete jejich jména a často formát e-mailu společnosti online). Jakmile se dostanete odpověď, uvažují o přesunu peněz k řízených ženami prostředků na aktuální platformě nebo jiný.

Investujte do firem se ženami Leaders

Ženy držet pouze  4,2 procenta  z CEO pozic v 500 největších společností v Americe, podle studie z FORTUNE Knowledge Group.

A ve stejném průzkumu, i když 70 procent respondentů uvedlo, že jejich organizace „sleduje strategii talent explicitní žen,“ jen asi polovina z nich navrhl jejich firma dát tyto zásady do praxe.

To je důvod, proč je důležité, aby ženy investovat do společností, které podporují jiné ženy. Jeden příklad? PAX Ellevate Global ženský fond Index (PXWEX). Je to podílový fond s Sallie Krawcheck, vůdce dámského digitálního finanční poradce Ellevest, které slouží jako židle. Zde je kopeček: Je ceny společnosti založené na tom, jak dobře se předem pohlaví rozmanitost-like kolik žen sloužit na palubě, nebo jako výkonné manažery, a dává své peníze na ty, které vyjdou na vrcholu. Je založen na globální výzkum, který ukazuje, který má více žen u kormidla může zvýšit návratnost a nižší náklady, říká Blayney. Co se týče výsledků? Fond překonal MSCI World Index na dobu tří let končící 30.září 2017.

Podívejte se do mentorství

„Bavíme se o čas, bohatství a talent, a všechny ty, může být uveden na postupující žen a dívek,“ říká Eleanor Blayney, zvláštní poradce v oblasti rovnosti rozmanitosti pro SRP rady Centra pro finanční plánování. Velcí vůdcové sahají na pomoc těm, po nich, a jedním ze způsobů, jak to udělat, je stát se učitelem.

Máte-li zájem, zeptejte se kolegy, pokud se osobně neznám žádné mladé profesionály vstupující váš obor, investovat do ženy začínající svou kariéru ve vaší firmě nebo připojit ženský mentorství k síti (jako miliony žen mentoři pro STEM kariéry).

Darovat podnikatelek

Kiva Microfunds je nezisková organizace a Microloan nástroj, který umožňuje lidem půjčovat peníze k jiným v nouzi po celém světě, začíná na 25 $. Zaměřuje se na podnikatele a studenty s nízkými příjmy ve více než 80 zemích, což usnadňuje vyhledávat ženy a investovat do své budoucnosti. Organizace má 97 procent splácení úvěru rychlost a čtyřhvězdičkové hodnocení od Charity Navigator. Opce vyšší náklady SheEO, společnost, která bere dary ve výši $ 1,100 na podporu rané žen podnikatelek a růst jejich podnikání.

Poplatníci, nazývané „aktivátory“, může pravidelně volit, na které ženy-vedl podniky budou neziskový fond podpoří.

Podpora finanční gramotnosti pro dívky 

„Existují zvláštní důvody, proč ženy se dostali, aby finanční kontrolu prostřednictvím vzdělávání a posílení postavení,“ říká Blayney. (Jeden velký důvod: Ženy mají tendenci půjčovat déle než muži, takže budou potřebovat více peněz než jejich života). Nicméně, asi  35 procent  mužů na celém světě jsou finančně gramotní, ve srovnání s 30 procent žen, v souladu s globálním průzkum finanční gramotnost podle Standard & Poors Ratings Services. Prohloubení problému, jen 17 států vyžadují vysoké studenty, aby se osobní finance kurz, a toto číslo  se nemění od roku 2014, podle Rady pro ekonomické vzdělání.

Dobrá zpráva: Organizace, jako je rock ulice Wall Street (501 (c) (3) nezisková) mají za cíl zaplnit mezery. Jedná se o program, finanční gramotnost celoroční která vychovává střední školy dívčí o kariéru v oblasti financí, a program zahrnuje vzdělání o spoření, investování, kapitálových trhů a finanční připravenost na vysokou školu. Neziskové organizace, jako je tento sklon přijímat jednorázové nebo opakované dary libovolné velikosti.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.