Bir başkası için-Sign İşbirliği olmamalı Neden

Home » Credit and Debt » Bir başkası için-Sign İşbirliği olmamalı Neden

Bir başkası için-Sign İşbirliği olmamalı Neden

kredi kartları ve krediler için onaylanan Başlarken geçmiş kredi sorunları veya hiç herhangi bir kredi bulunmamaktadır bile birisini geçirmiş bir kişi için zor olabilir. İşletmeler onlar için kefil birisi varsa başvuru sahiplerinin bu tür onaylamak konusunda istekliyiz. arkadaş ya da onlar için kefil için göreli bir çağrı alırsanız, dikkatli olun. Sen sadece onları bir kredi veya kredi kartı ya da daire için onaylanmış yardımcı olacak adınızı öneriyorsun düşünebilir.

Ancak, sadece imza daha hattında daha koyuyorlar. Bir başkası için kefil karar yaptığınızda mali geleceği risk altında olabilir.

yalnız hak edemez çünkü bir cosigner gerekir.

senin tek kendi başına kredi onayı olamaz sevilen bir sebebi var – kendi kredi geçmişi (veya bunların eksikliği) veya gelir gösterir çünkü onlar yalnız hak kazanmak için kredi ile yeterince sorumlu değiliz. Alacaklıların ve kredi geri ödemelerinde bir başvuranın olasılığını tahmin oldukça iyi bir iş yapmak. alacaklı bir cosigner gerektiriyorsa, bunlar sevilen bir can ya da zamanında ödeyecek inanmıyorum. Onların sonuca sadece değil duygular veya karakter değerlendirmelere ilişkin sevdiklerinize harcama alışkanlıkları hakkında gerçekler ve verilere dayanmaktadır unutmayın.

size hiçbir gerçek yararı var.

Eğer bir kredi için kefil, diğer borçlu aslında kredi parası alır. Bunlar, arabayı evde yaşamak veya kredi kartı kullanın.

zamanında yapılan tüm ödemeler varsayarak – – Kendi kredi puanına bir destek almak olabilir ama risk almaya değmez. Eğer bir cosigner olarak nitelemek Ve eğer, kredi puanı muhtemelen çok yardıma ihtiyacı yok.

cosigned hesabına Ödemeler sizi etkileyecektir.

Eğer kefil zaman yalnız senin sanki, yalnızca borç ne için kullanıldığını somut fayda alamadım, sadece borç sorumlu oluyoruz.

senin tek ödemelerinde geç sevilen ise, geç kaldın sadece gibi. Geç ödeme diğer tüm hesapları gibi kredi raporda rapor edilecektir. Bu kredi puanı ve yetenek kendi hesaplarına onay almak etkileyecektir.

alacaklı Eğer müdahale ve kredi geçmişini kaydetmek için çok geç olduğu, ödemeler suçlu olduğunu bildirir önce kötüsü, aylar olabilir.

borç Sizin seviyesi çok yükselir.

Eğer yeteneğinizi etkileyen, sizin borç-gelir oranı artacak cosigned borç kendi kredi kartları ve krediler onay almak. alacaklılar ve kredi bir kredi kartı ya da kredi için olabilir herhangi bir uygulamayı düşünün, onlar sadece tüm diğer borçlarınız gibi o cosigned krediyi düşünün gerekir. borç sizin borç-gelir oranı çok yüksek yaparsa, senin kredi başvuruları reddedilebilir.

Diğer borçlu varsayılan veya dosyalar iflas durumunda ödemeler için kanca konum.

cosigning By Sevdiğine zamanında ödemezse, ödemeler sorumluluğunu kabul ediyoruz. ödemeler suçlu olursam, alacaklı veya üçüncü taraf toplayıcı peşinden gelecektir. Sen borç için dava ve (bir hüküm kredi raporu için kötü girişler biridir) size karşı girilen bir yargıya sahip olabilir.

Sevdiğine iflas taburcu borç alırsa, bunun için kanca salmak olacak. Sen, diğer taraftan, borcunu geri ödemek veya kendi iflas dahil etmek zorunda tek sorumlu olacaktır.

ilişki zarar görebilir.

Bu cosigned düzenleme yoluyla düşerse hasarlı bitebileceğini sadece kredi değil. kötü olur ve diğer borçlu ödemeleri özlüyor ve kredinizi kalıntıları eğer ilişkinizde ne olacağı düşünün. kredi ödeninceye önce ilişkiniz yıkılır Ya da daha kötüsü ne olacak? Eğer mali ve ilişkileri karıştırma yaparken dikkatli olunması gerek.

cosigned krediyi geri alma üzerine almak kadar kolay değildir.

pişman çünkü bir cosigned kredinin çıkamayız. Bir sözleşme hesaba çek adını almak için, genellikle tek yolu girildikten sonra kendi adına yeni bir hesap almak için diğer kişi içindir.

Bu da kendi başlarına hak kazanmak için kendi kredi yeterince geliştirmek zorunda olacağı anlamına gelir. Bu mümkün, ama bu sesler kadar kolay değildir. Biriyle kefil karar verirseniz, bu aldığımızı kadar adınız kredi eklenecektir ihtimali var bilmek içine gidin.

Muhtemelen ödemeleri eksik ve kredinizi zarar niyetiyle imzanız soran yapıyor sevilen biri; onlar bile cosigning sizi nasıl etkileyeceği farkında olmayabilir. Eğer kefil seçerseniz, size kabul ettiğinize riskini farkına varmalıdır ve imzanızı sunuyoruz ne olur gerçekleşebilir.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.