Bude Retirement Plan Warren Buffett je pracovat pro vás?

Home » Investing » Bude Retirement Plan Warren Buffett je pracovat pro vás?

 Bude Retirement Plan Warren Buffett je pracovat pro vás?

Není to těžké najít lidi připraveni rozdávat peníze radu, ale pokud Warren Buffett nabídla odchod do důchodu radu, měli byste poslouchat? S čistým jměním vyšším než 90 miliard $, jeho rady by mohl držet větší váhu než většina, ale bude pracovat pro vás?

Buffett je 90/10 Strategy

V roce 2014 dopise svým akcionářům, Buffett řekl toto:

Moje rada pro správce nemůže být jednodušší: Dejte 10% hotovosti v krátkodobých vládních dluhopisů a 90% ve velmi low-cost S & P 500 index fondu. (Navrhuji Vanguard je [time stock-symbol = VFINX].) Věřím, že dlouhodobé výsledky Trustu z této politiky bude lepší než dosáhne většina investorů, zda penzijní fondy, instituce či jednotlivci, kteří zaměstnávají manažery high-Fee ,

 

Pojďme rozčlenit tento systém. Za prvé, index fond je podílový fond nebo Exchange vyměnil fond, který sleduje výkonnost nějakého indexu. V tomto případě, Buffett naznačuje index fond, který sleduje výkonnost S & P 500. Je-li S & P 500 stoupá, tak se index fondu. On navrhne, investuje 90 procent své peníze na akciovém bázi indexu fondu.

Buffett naznačuje druhý 10 procent jít do krátkodobých státních dluhopisů fondu. Finanční poradci doporučujeme používat dluhopisové fondy pro bezpečnost a konzistenci příjmů. V případě, že celková finanční trhy hit hrubou záplatu, dluhopisové fondy často nebude trpět tolik jako akciových fondů.

Vyhnout Poplatky fond

A konečně, Buffett zdůrazňuje, „nízké náklady.“ Investování není zadarmo. Máte-li finančního poradce, budou často účtovat poplatek, a pokud budete investovat do podílových fondů, ETF nebo jiných investičních produktů ty přicházejí s poplatky. Někteří spotřebitelé ocitnou hit s dvojitými poplatků, protože platit finančního poradce a fondů poplatků.

Poplatky sečíst rychle. Vezměme si 25-letý, který má důchodového účtu se zůstatkem $ 25,000. Dodávají $ 10,000 každý rok a získat rychlost 7 procent návratnosti a budou odcházet do důchodu v 40 letech. Pokud tato osoba zaplatí 1 procenta v poplatcích, bude jim stojí téměř $ 600,000 v poplatcích více než 40 let.

Investice do nižších nákladů fondů jako Buffett naznačuje, mohli ušetřit této osobě více než $ 200,000 v poplatcích což mu / jí do důchodu téměř 340.000 $ bohatší.

V rozporu s konvenční moudrosti

Buffett je penzijní plán neobdrží zářící doporučení od některých finančních radí komunity. Konvenční moudrost říká, že diverzifikovat pomocí kombinace akcií, dluhopisů a mezinárodních fondů. Důchodu portfolia jsou často naplněné směsí prostředků, mnohem více než 2, aby se zabránilo riziku jedné oblasti výkonném trhu.

Mnoho finančních poradců by také kritizují Buffetta vážení. Budou tvrdit, že především pro klienty, později v životě, jeho strategie klade příliš velkou váhu na rizikových akciových založené fondy, kde 1 recese může zničit penzijní úspory pro nadcházející roky.

Jeden známý pravidlo říká, že investovat určité procento svého portfolia do dluhopisových fondů ve výši vašeho věku. Pokud jste 50 let, investuje 50 procent do dluhopisů nebo dluhopisových fondů. Finanční poradci obecně souhlasí, že to je příliš konzervativní a příliš zjednodušující, ale oni by se říci, že Buffett radí je příliš riskantní.

Nakonec by pravděpodobně tvrdit, že když jste v hodnotě 90 miliard $, vaše investiční strategie je odlišná od někoho, kdo má několik set tisíc na celkových úsporách nanejvýš.

Co bys měl dělat?

Nemůžete ovládat s investičními trhy bude dělat v budoucnu, ale můžete ovládat poplatek zaplatit.

Vyšší poplatky zřídka rovnat lepší výnosy, takže když jste výběru finančních prostředků pro vaše 401 (k) nebo jiných důchodového fondu, zvolte indexové fondy s nízkými poplatky. Pokud používáte na finančního poradce, požádat je o jejich poplatky. V případě, že celkové odměny jsou mnohem vyšší než 1 procento, můžete platit příliš mnoho, ale jako něco, vyhodnotit, co dostáváte na poplatcích platíte.

Obecně platí, že složitější vaší finanční situaci, tím větší má smysl platit vyšší poplatky. Brzy v životě, když máte relativně nízkou váhu, robo-poradci by stálo za zvážení.

Za druhé, nepatří k myšlence, že můžete porazit trh. Výzkum ukazuje, že v průběhu doby, váš výkon bude do značné míry odrážet výkonnost trhu jako celku. Platit vysoké poplatky za investiční profesionály, kteří se snaží porazit trh pravděpodobně nebude vyplácet.

Je to o jednoduchosti

Buffettova investiční práce byla vždy o jednoduchosti. Vytvořit strategii, která je low-cost, snadno pochopitelná, a je založen na tom, co desetiletí studií ukazují, že je to pravda. To je nejlepší najít si finančního poradce, kterým důvěřujete a vytvořit plán na míru pro vás, ale Buffett je penzijní plán byl úspěšný odchod playbook nejen pro sebe, ale mnoho dalších let.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.