Büyük Emlak Mit

Home » Real Estate » Büyük Emlak Mit

Araştırmaya göre, Stoklar Emlak daha yüksek reel getiri

Büyük Emlak Mit

Birincil konut satın almak tek iyi karar birisi mali geleceği için yapabilirsiniz olasılıkla gerçek değildir. Potansiyel takdir amaçlı ikinci evleri, tatil evleri, kiralık mülkler, ticari binalar ve ham toprak içine almak Ancak, yepyeni bir top oyunu oynuyor. Yani uzun süre boyunca, hisse senedi sunduğu gerçek getiriler (enflasyondan arındırılmış) gayrimenkul mülkiyeti tarafından kullanılabilir insanları ezerek etti, çünkü bu.

Evet. Sen bu doğru okumak. Amerikalılar ipotek, ek sigorta, başlık maliyetleri, vb vergi sonrası faiz giderinin Vaz sonra, genellikle beş yıl içinde 580.000 $ için 500.000 $ dan değer artan bir özellik farkında değilsiniz gayrimenkul mülkiyeti ile büyülenmiş hale gelmiştir ., hatta enflasyonu ayak uydurmak değildir! Yani $ 80,000 kazanç size bir daha mal ve hizmet satın alacak değildir; Eğer kazanmak isteyebilirsiniz başka ne olursa olsun aynı hamburger, yüzme havuzları, mobilya takımları, kuyruklu piyano, arabalar, dolma kalem, kaşmir kazak miktarı veya. Bu beş yıl içinde,% 6,25 seviyesinde tam ipotek varsayarsak, brüt yararına $ 151.401 veya uygun vergi kesintilerden sonra kabaca $ 93.870 ödemiş (ve bu üst parantez, en elverişli harf varsayar.) İpotek dengesini size $ 113.300 (. $ 580,000 piyasa değeri – $ 466.700 ipotek = $ 113.300 özkaynak) adaletini vererek $ civarında 466.700 indirgenmiştir olacağını süre içinde, ödemelerde $ 184.715 dışarı kabuklu olurdu.

mülkiyet bakım, sigorta ve diğer maliyetler de hesaba katarak, brüt dışı cepten harcamalar en az 200.000 $ olurdu.

Bu, tüm yatırımcılar hatırlamalıyız temel prensibini açıklamak gerekir: Emlak sıklıkla aksi kira gideri ödemiş parayı tutmak için bir yoldur, ancak büyük olasılıkla esasen zenginliği bileşik getiri yeterince yüksek oranları elde etmeyecek.

Böyle düşük bir maliyet temeli alım ile yükleniciler, şehrin sıcak kısmında heyecan verici bir hedef oluşturarak otel tasarımcıları rehabbing ve evleri satan hem de bir kaldıraçlı bazda yüksek getiri yapabilirsiniz özel harekat o olmalı (tabii ki, vardır veya adi hisse – – bu durumda, zenginlik üretme gayrimenkul değil geliyor, ama iş işaret edilmelidir rağmen (başka benzer özelliklere sahip bir şehirdeki otel işlemlerle oluşturulan) veya depolama üniteleri, yine, gerçek zenginlik değildir gayrimenkul den fakat oluşturulan iş gelir!)

Ne bu büyük gayrimenkul mit geliştirmeye neden? Neden onun tarafından aldatıldığını var? anlayışlar, cevapları okumaya devam edin ve pratik bilgiler kullanmak mümkün olabilir.

1. Birçok Yatırımcılar için, Emlak Stokları daha fazla Maddi mı

ortalama yatırımcı muhtemelen tesisleri, çalışanları ve tek umutlar, kar olan bir gerçek, hakiki iş kesir olarak kendi stoklarımızda bakmaz. Bunun yerine, bir grafik üzerinde etrafında wiggles kağıt parçası olarak görüyoruz. altta yatan sahibinin kazanç ve kazanç verim hiçbir kavramı, bu Home Depot veya Wal-Mart hisseleri 33 $ için 70 $ dan düştüğünde onlar panik neden anlaşılabilir.

Fiyat çok önemli olduğunu Blissfully habersiz – yani, ne ödeme yatırım getiriniz nihai belirleyicisi olan – onlar açarak, mülkiyet daha piyango biletinin fazlası gibi özkaynak düşünüyorum Wall Street Journal ve biraz yukarı harekete görmek umuduyla.

Bir kiralık mülk haline yürüyebilir; , Duvarlar boyunca ellerini çalıştırmak açmak ve ışıkları kapalı, çim biçmek ve yeni kiracı selamlıyorum. komisyoncu hesabınızdaki oturan Yatak, Bath ve Ötesi hisselerinin ile, gerçek olarak görünmeyebilir. Hatta normalde ev, iş veya bankaya gönderilecek olacağını temettü çekler, genellikle artık elektronik olarak hesabınıza yatırılır veya otomatik olarak aktarılmaktadır. istatistiksel uzun vadede sahiplik bu tür yoluyla net değer oluşturmak için daha olası olmakla birlikte, bu özelliği olarak gerçekçi gelmiyor.

2. Emlak Daily Alıntı Pazar Değerini zorunda değil

Gayrimenkul, diğer taraftan, sonrası enflasyon döner vergi sonrası daha düşük sunabilir, ancak onlar her gün oluşan bir piyasa değeri görmesini ne yaptığınızı bir ipucu değil olanlar yedek. Onlar mallarını tutarak ve faiz oranları taşımak her zaman, kendi elindeki gerçek değeri sadece hisse senedi ve tahvil gibi etkilenir gerçeğine tamamen cahil kira geliri, toplama, devam edebilir. Benjamin Graham pazar onları uyarın, onlara hizmet etmek olduğunu yatırımcılara öğretilen bu hata giderilmiş. O fiyata hareketleri hakkında duygulanırsın kendinize kararda diğer insanların hatalara aşırı zihinsel ve duygusal acı sağlayan eşdeğer olduğunu söyledi. Coca-Cola 50 $ hisse seviyesinden işlem olabilir ama o fiyat akıl ve mantıkla, ne de 60 $ ödenmiş ve kötü bir yatırım yaptık hisse başına 10 $ kağıt kaybı varsa demek anlamına gelmez. Bunun yerine, yatırımcı iyi, riske uyarlanmış getiri sunan birine kendi kaynak ayrılması, kendilerine sunulan diğer fırsatlar tümüne, kazanç verimi, beklenen büyüme oranı ve cari vergi hukuku karşılaştırmak gerekir. Gayrimenkul istisna değildir. Fiyat ödediğiniz şeydir; değeri ne elde ediyoruz.

Yani hangisi ile Yakın Olduğunu karmakarışık 3. Değerli mı

Psikologlar Yeter ki uzakta olanı kıyasla neyi yakınındaki el ve kolayca olduğu önemini olduğundan fazla söylediler. Yani, kısmen, bir iş lideri gösterildiği gibi bu kadar çok insan görünüşte çünkü o 250 $ kaybetme konusunda acı kızgın hissedebilirsiniz, onun yatırım hesaplarında 100 milyon $ ile zengin bir adam, eşleri üzerinde hile kurumsal konglomerattan embezzle, ya da neden açıklayabilir bir otelde komodinde nakit bıraktı.

Bazı insanlar her gün posta kutusunda gösterir kira geliri 100 $ karşı ortak stoklarının tarafından oluşturulan “look-through” Kazanç 250 $ alarak daha zengin hissetmek neden Bu ilke açıklayabilir. Birçok yatırımcı geri satın almaları paylaşmak için nakit temettü tercih nedeni de ikincisi daha vergi verimli ve her şeyin eşit olduğunda, onlar adına oluşturulan fazla zenginlik neden olmasına rağmen, açıklayabilir.

Bu genellikle kontrol için çok insan ihtiyacı aracılığıyla meydana gelir. Worldcom’un veya Enron, size gecede yok kiracılara kira ticari bina yapamaz görmediğin insanlar tarafından bir muhasebe dolandırıcılık aksine. genellikle sigorta kapsamında olan bir yangın veya diğer doğal afet, dışında, aniden Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu kapalı bilet çünkü onlar kapatılıyor olması uyanmak ve taşınmaz kayboldu bulmak veya gidiş değildir . Birçokları için, bu duygusal konfor düzeyi sağlar.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.